SİGARAYI BIRAKANLAR BURAYA

Ben de hamile kalmadan önce bir anda bırakmıştım 7 ay oldu sanırım. Yani içmeyince içilmiyor aslında çok ta zor birşey değil ki ben içmiyor baya baya yiyordum sigarayı. ama bir anda kafaya koyup bırakmak ve mantıkta bunu mahrum kalmak değil de kurtulmak olarak sürekli tanımlamak gerekiyor. sigarayı bıraktım değil de kurtuldum diyerek bırakırsanız daha kolay olacaktır.

9.gün tam gaz devam bugün rüyam da sigara içiyordum nasıl pişman oldum korktum anlatamam kalktığımda ohhhh beeeeee rüya imiş didim

Ya aslında sormak istedim bir şey var sizde kabızlık yaptı mı ? Ben bıraktığım dan bugüne ciddi anlamda bağırsak problem yaşıyorum
Evet kahve sigara yaptığım zamanlarda genelde tuvalete çıkardım psikolojik mi bilmiyorum bıraktıktan sonra çıkamıyorum hatta sinameki çayı içmeye başladım ara ara içiyorum tuvalete çıkabilmek için

Bende dubhalac kullanıyorum sizde hala devam ediyorsa yandikkk ben 1hafta 10gun sonra geçer diye düşünüyordum

Bende dubhalac kullanıyorum sizde hala devam ediyorsa yandikkk ben 1hafta 10gun sonra geçer diye düşünüyordum
yok eskiye göre daha iyi şuan sıvı tüketiyorum çorba içmezdim şimdi çorba içmeye başladım ilk zamanlara göre daha iyi birde benim bağırsaklarımda da çatlaklık olduğu için

Ben hiç saymamıştım kaç gün oldu diye. Uygulamadan hesap yaptım. 1 yıl 2 ay 3 hafta olmuş.Darısı başınıza

Eklentiler

• 16DF5DB0-EF7B-447C-A623-4EC6AF20DDDB.jpeg
    65,6 KB · Görüntüleme: 124
yok eskiye göre daha iyi şuan sıvı tüketiyorum çorba içmezdim şimdi çorba içmeye başladım ilk zamanlara göre daha iyi birde benim bağırsaklarımda da çatlaklık olduğu için
Bende bol bol su içiyorum ama yok malesef sanki bağırsaklarm durmuş hiç yokmuş gibiler

Bende bol bol su içiyorum ama yok malesef sanki bağırsaklarm durmuş hiç yokmuş gibiler
Çok afedersin klozet mi kullanıyorsun? Bir kaç kez normal tuvalete gitmeyi dene sonra düzelirsin:) senle aynı sorunları yaşamıştım sigarayı bırakınca. Bu sekilde kendi kendine düzeldi sonra.

Maşallah 1 sene görünce gözlerim oldu tebrik ederim sizii harikasınız
Teşekkür ederim ben senelerce çok severek içtim sigarayı , hala kötü hatırlamam bırakmak için doktora gittim ilaç kullandım vs ama hiçbiri işe yaramadı. En son eşim söz vermemi istedi, o gün bugündür içmiyorum. Zaten sonra hamile kaldım, Doğum emzirme derken hala içmiyorum

Tebrik ederim umarım sonsuza kadar devam eder :) Ben de sigara alkol hiç olmadı ama anneme bıraktırmak için çok uğraştım bırakmıyordu ben mi sigara mı dediğimde sigara derdi O derece çok içerdi ama sürekli tıkanma problemi vardı hem sigara hem kilodan dolayı bi gün gece çok kötü öksürdü tıkandı baya ölümden döndü yani biraz da tiksinmiş tabi o gün bugündür içmiyor 3 sene oldu herhalde yani tiksindirecek bi şeyler lazım aslında çünkü arkadaş ortamında veya başka bi yerde içen birini gördün mü canın istiyor başlıyorsun annem bundan önce kendi isteğiyle bırakmıştı ama arkadaşları hep içtiği için tekrar başlamıştı illa ki hasta olması gerekiyormuş

Çok geçmiş olsun , Allah esirgesin. Eşim tarafında da kalp krizi riski çok yüksek. Ben içerdim eşim içmezdi. Kayınbabam ve kaynım kalp krizi geçirdi, iyiler şu an şükür. İkisi de bıraktı Sigarayı .Geçen sigara fiyatlarına baktık eşimle, içmeye devam etseydim geçinemezdik dedik

Teşekkür ederim size de geçmiş olsun. Aynen illa ki sağlık sorunu çıkıyor maalesef Fiyatlar zaten içler acısı ama bağımlı olan ne olursa olsun alıyor. Biz de aile de herkessss içer babam rakı sever sigar içmez annem sigara rakı bira severdi tabi sürekli içmezlerdi alkolü ama seviyorlardı ben nasıl sağlıklı büyümüşüm sizin aranızda helal bana derdim oldum olası sevmedim kokusunu tadını ki denettiler de sanırım zararlı olan şeylere alerjim var tabi akrabalarım da beni sevmezdi bu görüşümden dolayı asdfg

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…