Şeytan elti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Keko tarzı şeyler yazma bana defol dengim değilsin dengini bul
bütün konu boyunca yazdığın tek doğru şey dengin olmadığım üstelik şu konu boyunca argomsu şeyler yazan tek kişi sensin bir de bana Keko diyorsun gram alınmıyorum. Bak hakaret etmeden, sinirlenmeden ne güzel kendimi anlatıyorum görüyor musun? Üstelik her defasında doğru kişiyi alıntılayabiliyorum senin aksine.

Hangi kafayla bunu yazdın şaka mı bu ya
Ya
Tövbe yarabbi ya işin yokmu bacım

Trilyon kelimesini kullanan konu sahibini haklı buldum inanılır gibi degil. Şimdi NŞA'da insaflı ve vicdanli Türk halkı olarak borcumuzu dövize veya altina endeksleriz. Ama burdaki köylü uyanığı abi ve çingen elti insanı itliğe zorluyor. 900bine anlaştılarsa 170 vermek neyin nesi, kaldı ki onu da peyderpey vermis kim bilir kactan verdi ne zamam verdi tüm bereketini kaçırmış. Ve belki kalan 730u vermek için senelerce bekletecekti konu sahibi ve eşini, nitekim daha evi almadan elti gelmis yatak odasinda ne halt yediyse evi kullanmaya baslamis. Böyle firsatci pisliklerin sonu zarardir. Hak ettiği zarara da ugramalari gerekir. Cok hakkaniyetli olsalar parayi verirken kendileri bi zahmet altin ya da doviz olarak verirdi zaten. Yalvarta yalvarta beş senede 900bini odeyeceklerdi muhtemelen veya hic odemeyeceklerdi.

Beni alakadar etmez valla eşim aldığı parayı ödüyor o değil de evin piyasa değerinde sattım abisini verseydik zararı girerdik ahır bile alamazdık
Ya sen gerçekten sen hem suçlusun, hem güçlü... fikrin yok, zikrin var... Geçen sene 1 milyonu alsaydınız da o para 1 milyon olarak kalmayacaktı. Sizde altına dövize en kötü vadeli tl de bile bıraksaydıniz katlanacakti. Şu an ev fiyatları enflasyonda değer kaybederken nakite kalanlar karda kalıyor. Bankalar kredi vermediği için evler satılmıyor. Geçen sene altının gramıni o gunun kuru ile 1000tl' den hesaplayyip abi 250bin lirasını 250 gr altın olarak odeyecekmjs. Bu günkü kur ile 500bin lira olacaktı o para. Ev fiyatları ise stabil artmadı. Para öyle bir şey. Eline aldığın kağıt değil. Ekonomik bir değer. Sen de o değer ile alışveriş yapabilirsin. 170 gr altin borcunuz var abiye özetle. Ki bu konu tartışmaya da kapali!.

Aşkımsın ya

Hayır arada wp ekran görüntüleri var adam paranın tamamını ay sonuna kadar ödeyeceğini söylüyor

Veriyoruz diyoruz da

Mesajlarda var adam altın olarak ödeyecekmis. Tapusunu da almamış ayrıca. Güvenip mağdur olan abi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…