Şeytan elti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Karışık ya düzenlesenizmi yazınızı okudum ama anlaşılmıyor dogru dürüst.
Buraya yeni üye oldum ve sesli klavye ile hızlı hızlı konuştum o kadar dikkat etmeden paylaştım daha hatırlamadığım ne var bilmiyorum ama olaya ben sonra dan dahil oldum ben aynısını bana yapsalar doğru isterdim ama karşı mı taraf istemedikten sonra bu yorum yapanlara ne oluyor anlam veremedim gerçekten ben işin kurnazlığına da kaçmıyorum vermiş olduğum cevaplar almak istediğim cevaplar değildi o yüzden burdan kendimi daha iyi anlatabilirdim ama işim dolayı ise ile sadece sesli olarak yazdım amacım kötülük değil kötü biri de değilim

Anlatamıyorum değil hatırlamıyorum canım

Dolandırmayı sen yaparsın iyi

Beni alakadar etmez valla eşim aldığı parayı ödüyor o değil de evin piyasa değerinde sattım abisini verseydik zararı girerdik ahır bile alamazdık

Ne kadar çok dikkat etmişsin ben bile en son 2 hatırlıyordum o kadar dikkat etmemişim bi sürü işin içinde bunu mu hatırlyacam öyle olsa ss atmazdım

Şu kadına yorum yapmayın ya. Sabaha kadar konuşsan anlatsan anlamaz. Adamlarda "lanet olsun yeter ki ver paramizi, düş yakamizdan" demiştir. Başka nasıl basedilir ki seninle. Kocanla birbirinizi bulmuşsunuz bence tencere kapak misali. Aklı sıra bize eltiyi kötületecek, haklıyım edalarinda insanların hakkına girecek. Hadi yürü canım bu kadar rezil olmak sana yeter. Bazı şeylerin evden maldan daha önemli olduğunu farkettigin vakit anlarsın daha olgunlasamamissin. Kendini ifade etmekten bile acizsin.

Derken sen ne yaşıyorsun belki beynin oksijensiz kalmış git biraz beyin deliklerini
aynen yat aşa afkurma fazla

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…