sevgilim sandığım adamın eşi tarafından darp edildim

Gidip kalmışlar ya o evde de nasıl kalıyorlar karısı evde değil hadi eşyaları olur?
Adam sürekli aldatıyorsa Bi de karısından ayrı ev tutar bekar evi derken bunu kastettim bekar gözükmek için ev.
Misal “şşşş evin anahtarını versene, oğlum bende o iş kızın arkadaşını sana ayarlarız hadi ateşle anahtarı “ gibi

20 yaşındasın, sorarlar adama 34 yaşında adamla ne işin vardı diye. Aşk maşk geç bunları, adam ilk buluşmada pırlanta almış, ev tutmuş sen de gitmişin tanımadığın adamın tuttuğu evde kalmışsın. Memnuniyetle yemişsin adamın parasını. Annen baban akraban yok mu, kimse çıkıp demiyor mu nerden çıktı bu ev diye
Neyse buraya ne amaçla yazdın anlamadım. Gördüğüm kadarıyla metres olmaya karar vermişsin çoktan, bildiğin gibi yap üzülemiyorum senin gibilere ama vaktin gelince parası için metreslik yaptığın adam seni de atar sokağa, kalırsın öyle sğxmwğxmw

İşte ben baştan o eve götüremez konu sahibi anlardı o evde Bi kadın yaşadığını diye düşündüm ama meğer emelmiş bu zaten biliyor evli olduğunu herifin.

Ev tuttu ne ya
Okumadım bile kalanını
Hak etmişsin

Bu kocalar eve gelirken eve yoğurt almıyor sevgilisine ikinci görüşmede pırlanta alıyor. Bu hikaye doğru mu bilmiyorum ama evli olduğu halde sevgilisine pırlanta yüzük alıp evlenme teklifi eden bi salak vardı hemde üçüncü buluşmada. Dördüncü buluşmada evli olduğunu öğrendi kız tekmeyi bastı. Ne oluyor bu insanlara anlamıyorum. Kadın da adama saldıracakti aslında. Boşanmaya gönlü yok demek ki . İki tarafta terketmeli adamı. Sana gelince konu sahibi aşk böyle bi şey değil. Aşkta onur olur gurur olur. Adamda bunlar yok sende olsun bari. Ogrendin defet adamı hemen

Baktım şimdi benim istanbul’daki tamircimin instagramına. Onun da tamirhanede ayrı oda vardı. Ama Öyle fantazi yapılacak yerler değil. Sürekli hareket var. Bir yandan ustalar araba tamir ediyor. Diğer yandan müşteriler araba teslim ediyor.
Hem evli adam metresini kendi ortamına bu kadar rahat sokmaz. Karısının iş yerine gelme ihtimalini hesaba koyar. Kurgu inandırıcı değil.
Karısı zaten 1,5 sene o adamın ilişki yaşamadığını fark etmemiş olamaz. Bizimde vardı Florya’da hızlı playboy tanıdığımız. Her hafta sevgili değiştiriyordu. Meğer evliymiş. Saray gibi bir evde, kolusunun yarısına kadar bilezikleri olan memleketlisi bir kadınla. Kadın “aman kızlar düşünsün. Dönüp dolaşıp benim evime geliyor” diyormuş.

Eklentiler

• 9CEDFEF1-D06A-4377-A074-89B678F91AFF.jpeg
    548,3 KB · Görüntüleme: 89
Hala nasıl sevebiliyorsunuz? Büyük konuşmak istemem ama böyle bişe benim başıma gelse buz gibi soğurum. Hoş bence sizinki de sevgi değil, evli biriyle birlikte olmak size heyecan veriyor olabilir acilen uzaklaşın. Bugün eşine bunu yapan yarın size daha beterini yapar nokta.

Sözde ailesi tarafından görücü usulü zorla evlendiriliyor , karısına el sürmüyor . Zaten çocukları da genellikle zembille gökten iniyor Hiç şasmaz hep aynı yalan . Size de para tatlı gelmiş hiç irdelememissiniz.

Biz de bekarken çalışcam kendi ayaklarımın üzerinde durcam diye ana babamızdan para almaya utanalım

Hadi hayırlı olsun metresliğin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…