sevgilim sandığım adamın eşi tarafından darp edildim

Eski konu bu

Kızlar bir şey soracağım.

Şimdi bu konuda adamın eşi baskın yapmış ve bir nevi aldatıldığını biliyor. Karşı tarafa (Yani kadına) zina davası açamıyor mu?
Açabiliyor ama bir sonuç elde edilemiyor diye biliyorum

Peki bu adam geceleri kalmayınca hiç mi anlamadiniz neden gidiyor hiç mi demediniz

sen 20 yaşındasın 35 yaşında kılları beyazlamış amcayla ne işin var.

kızım olsan ben de seni döverdim

metressin kızım işte bir bileziğe tav olmuşsun

Yasınız daha çok genç aileniz nerede 20 yaş ve neden ailenizden ayrısınız onların yanına gidemez misiniz tekrardan zararın neresinden dönsen kardır daha kolay atlatırsınız ailenizin yanında bence

Kadın sizi dönünce mi yarım aklınız da gitti?
Hâlâ dönmeyi düşünüyor,nikahlı karısına acıyorsunuz?20 yaşında ki gençsin elini sallasan ellisi bu dangalakdan daha iyisini bulur metres yada kapama olmaktan kurtulursun

Saçma sapan kendinizi aklamaya çalışır şekilde anlatmışsınız. İkinci görüşmede pırlantalar güller. Bana ev açtı cümleleri. Sizin eviniz barkınız yok muydu hanımefendi. Kapatma olmuşsunuz. Anasını babasını danasını sülalesini bilmeden kimdir necidir iyice tanımadan beraber yaşamaya başlamışsınız. Çok merak eden bir insan mı değildiniz yoksa duyacaklarınız işinize gelmeyeceği için mi sormadınız. Kızın varmış annesi nerede ne yapıyor nerede yaşıyor kızın kimde kalıyor ne zaman görüyorsun sormadınız mı? Ev yetmiyor bir de adamın dükkanında yatağa giriyorsunuz. İnsan işte kendini ne durumlara düşürüyor ya

benden 14 yaş büyük ben 20 yaşındayım ....

ama çok seviyorum onu kendimi aşık olmam ben sanıyodum ama çokk çok büyük konusmusum.

diğer kadınada acıyorum
Adamın çocuğuyla neredeyse akran sayılırsın. Bayılıyorsunuz o yaşta daha, bir şerefsizin kapatması olmaya. Sana ev tutmuşmuş. Velin mi o senin?
Çok seviyormuş, çok aşıkmış. Pırlanta bilekliğe, bir kova çiçeğe aşk mı doğdu sanayide bir kez gördüğün adamın yatağına girmek için?
Diğer kadına acıyormuş.
O kadar acınacak haldesin ki.
Hayatını da görüyorum nasıl bir bataklıkta son bulacak bu kafadan çıkmazsan.
Her rezilliğinin altına bir kılıf bulmuşsun ama doğru tek bir davranışın yok.
Daha kötü olanı da, sana gerçeği göstermek isteyecek herkesi düşman ilan edeceksin ben dahil.
O nedenle ben artık sizlere üzülemiyoeum. Su testisi su yolunda kırılır.
Yardım, yanlışını fark edip, doğruyu bulmak isteyene yapılır.

yaşın küçük insanlar hata yapar ama gözgöre göre de o hatayı yapıyorsan o dayağı yemekte haklısın üzülmek isterdim ama üzülemedim hani diyeceğim hayatınızda baba figürü eksik onun yerine koydunuz ama hediyelere heemn düşmüşsünüz bi insan olur da yani bu kadar da olmaz bende dövmüştüm eski kız arkadaşımı kadın haklı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…