sevgilim sandığım adamın eşi tarafından darp edildim

Eşi de alisiktir adami onun bunun yatagindan toplamaya.

Şiddette karşıyım ama az bile yapmış bir buçuk yılda anlamamanız imkansız anlamak istememişsiniz sizin gibiler kötü muameleyi hak ediyor 20 yaşındasınız boyunuzdan büyük işlere kalkışmışsınız müstahak size

Aklıma bi meslek grubu geldi ama neyse

Güzellik merkezi deyince aklıma gelen Araplara lazer yaparken adamları tavlamaya çalışan üye

Kız metresss ne olduuu adam sana ev açtı bir şey mi sandın kendini? Ama bak karısı için yemişsin tokadı
size verilen değer bu ''çöp misali''
Ay tüm yorumları beğenmek istiyorum ama oku oku bitmez kendini rezil etmeye açmış konuyu

Ben adamın evine nasıl gittiğini anlamadım adamın Bi de bekar evi mi varmış açıkladı mı metres hanım?
Yok karısıyla yaşadığı eve götürmüş. Böyle tipler karısını memlekete yolluyor. O ara kendide metreslerini eve çAğırıyor. Adam en nihayetinde oto tamircisi. Kaç tane ev açacak? Bir de bu kadına ev açıyor ki istediğinde gitsin. Güya duygusal açlık çekiyorlar. İstisnasız hepsi istemediği evlilik yapıyor, karılarına dokunmuyor. Yoksa cinsellik yaşamak için kendi garsoniyer açar, kısa süreli ilişkiler yaşar.

evet bende bi belgeselde duymuştum bu abone lafını
o alemin lafı bu yani
ben bi şirkette beyaz yakalı olarak çalışıyorum, hiçbir taksiye abone değilim
taksiye abone olma ihtimalim bile yok mesela ama onlarda öyle
ama eve çıkıp 3 saat yanında kalması aşırı saçma ya adam o süre zarfında işe çıkar para kazanırdı yani

Cok uzun ozet gecebilecek olan var mığğ
Bekar sandığı adamın oto tamirci dükkanının 2. Katında torna tesviye sesleri içinde hunharca sevisirlerken adamın kp si ve eşi tarafindan basilmislar. Bir adam dövmüş bir kadın. Kp vurmamis tukurmustur ihtimal. Sonra sık kullandığı taksici evine götürüp ılık duş aldırmış su falan vermiş kendine getirmiş çorba yapıp yapmadığını bilmiyorum. Adam buna asikmis pişman olmuş dön diyormuş. Eee sanayideki yağlanmış yatak boşa bekliyor öyle. İşte şimdi kadının site kapısının onundeymis adam.

Artık bu olanlara anlam veremiyorum. Tanımadığınız bir insan sizin doğum gününüze geliyor üstelik pırlanta bileklik hediyesiyle! Kimdir, nedir diye sorgulamıyorsunuz, araştırmıyorsunuz ama sevgili oluyorsunuz, koskoca bir hayatı paylaşıyorsunuz. Veee bir bakıyorsun adam evli aslında boşanmamış üstelik eşi de seni dövüyor. Mutlu etti mi sizi şimdi pırlanta bileklik? Evet kötü şeyler yaşamışsınız bu yüzden de öfkeli olmanız ve ondan kurtulmanız gerekirken daha da seviyorum, aşığım, özledim diyorsunuz. Kusura bakmayın ama sizin için üzülmedim. Bu kadar güçsüz olmanız çok sinir bozucu... Şimdi pırlanta bilekliğinize sarılıp ağlayabilirsiniz belki sizi o teselli eder.

Buraya yazmadığına göre hunharca sevişiyorlar

Herkes ekmeğinin peşinde, 3 saat en verimli şekilde değerlendirilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…