sevgilim sandığım adamın eşi tarafından darp edildim

Gidip kalmışlar ya o evde de nasıl kalıyorlar karısı evde değil hadi eşyaları olur?
Adam sürekli aldatıyorsa Bi de karısından ayrı ev tutar bekar evi derken bunu kastettim bekar gözükmek için ev.
Adam arkadaşinin evine filan götürmüştür, degisik fantezileri var adamın başka evler ayak ter kokan tamirhanen9n üst katı belki bilmediğimiz fantezileri de vardir

daha fazla dayak yememek için bayılma numarasi yapıp hastanelik olduğunu yazmamışsın amaaaa

resimdeki tamircin görse ben ne alaka?

hayır kons değilim güzellik uzmanıyım sadece gece mekanlarını sevdiğim için güvendiğim bi ulaşım aracı edindim
Ne kafar da güzel anlatmışsın. Sonuç konssun işte. Kulağını niye ters taraftan tutuyorsun. Gece mekanlarına müşteri olarak gitmeye 20 yaşında güzellik uzmanı olarak paran mı yeter? Hem de taksiye 'abone' olacak kadar sık gideceksin.

Olayda ki tek manyak adam gibi gelmedi bana.

Sizin gibi para delisi metres meraklısı kadınlara üzülmüyorum herşey size mustehak.Azicik gurur olsa ben neyin içine düştüm diye düşünür.Bu adamdan buz gibi sogurdunuz.Ama derdiniz gurur değil, kadınada acimiyorsunuz.Tek düşündüğünüz,para ve rahat yaşam alın hayrını görün.........

Ay kimse aşktan ölmüyor merak etmeyin, bu zamana kadar kimseye bir şey olmadı. Adami hala stalklayıp storylerine bakıyorsunuz sonra da iş yerimde rezillik çıkaracak diyorsunuz.
Hanımefendi arkadaşınızda hiç sağlam ayakkabı değilmiş. Bilmiyor muydu adamın evli olduğunu? Ayrıca size ilk tanışmada pırlanta alan, ev açan adamdan hiç mi rahatsız olmadınız? O kim ki size ev açıyor ya?! Ve siz o pırlantayı nasıl tanıştığınız ilk gün kabul edebiliyorsunuz. Adama aşkınız değil paraya aşkınız biraz ağır basmış hiç kusura bakmayın.
Hastanelik olmuşsunuz, adamdan mideniz bulanmanız, nefret etmeniz gerekirken siz aşkından öleceğim diyorsunuz. Vallahi pes!!

Pırlanta ve ve kova gül cazip geldi metres hayatı iyi bir sopa yemişsin neyseki eşşek suda çok oyalanmış olmalı

Beter ol

Güzellik uzmanı puhahahahah bu meslek ye her taşın altından çıkar oldu

Yeteneği olmayan her kadın güzellik merkezi açıyor
Ahahahah ne güzellik merkezi açması ya, bi kova güle pırlantaya gitmiş kadın, adam ev açtı diye geriniyor, bunda o para ne arar?

internetten tanısmadım tamire götürdük dükkanına orada tanıştım
Oranın sahibi olduğunu öğrenince de aşık oluverdin ve hiç bir şey sorgulamadın.para tatlı geldi ve daha ilk andan alınan pırlataya,tutulan evlere hayır demedin.bu hayattan vazgeçmemek için metres olmaya bile razısın.burda sana ne desek boş değmessin de zaten ama inşallah yaşattığını yaşarsın.senin de o rezil herifin de iki yakası bir araya gelmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…