sevgilim sandığım adamın eşi tarafından darp edildim

Kadın için kaçarak evlendi mi dedi ashshaj kadın kendi kendine kaçıp evlenmiş herhalde.
Ayrıca taksici neden iki saat yanınızda kaldı?
Ben anlamadım ki önce görücü usulü evlendirilmiş yazmış sonra da kadın buna kaçmış olmuş görücüye kaçan kadın dünyada bir ilk olabilir.

Sanayide üst katta basıldığında, iş üstünde mi basıldınız? Ben de buna takıldım
Ay ne iğrenç durum
Karısına da üzüldüm, o da babasına karşı nasıl mahcup olmuştur kim bilir ;(

Dünyada bekar adam mı kalmadı yaaa

Ne boşanacak ya. Bunu bir kere daha yazmıştım bu evli adamlarla gurbetçiler aynılar, iki grup da "orası çok güzel cennet cennet" derler ama kurulu düzenlerini bozmazlar.

adamin evli oldugunu en bastan bildigine o kadar eminim ki.. "sevgilim bana ev acti" cumlesini genelde metres kadinlar soyler. yani adamin bi karisi oldugunu biliyordun. ya ne azginsiniz arkadas daha 2. bulusmada yakinlastik yazmissiniz. nasil bi libido var arkadas tanimadiginiz adamlarin altina yatiyorsunuz

Bosansa bile sorun çözülmeyecek haberiniz olsun. Çünkü sizi bosanicam diye kandıracak muhtemelen. Hatta gider dava açar falan. Adam yalancı

Ne aşağılık Bi durum öyle basılmak. Bi insan daha fazla kendini küçültemez. Bi de numaradan bayılmış mağduru oynamak için.

1,5 sene ilişki yaşadınız, adamın tuttuğu evde yaşadınız. Sadece ismini biliyorsunuz. Hiç sosyal medyasını filan araştırmadınız. Sizinle fotograf koymamasını da sorgulamadınız.
Buna inanmamızı mı bekliyorsunuz?
Bahçeşehir’de bir adamla tanışmıştım. Yalnız yaşadığım eve geldi. Beraber olduğumuz gece “evinin kirasını ben ödeyim, masraflarını ben karşılayım” dedi. Bende “Sebep. Benim param var zaten” dedim. İlk haftada öğrendim evli olduğunu. Mado’ya takılırdı. Bastım orayı. Beni görmesiyle kaçması bir oldu. Sonrasında her yerden engelledim.
Evli erkekler uzun süreli ilişki yaşayacaklarında baştan zaten nabız ölçüyor. O sana para yediriyor, karşılığında da ilişkiyi gizli saklı yaşamanı istiyor. Hiç sizin anlattığınız gibi bilmiyordum olayı yok. Bile isteye sürdürmüşsünüz. Karısı fark etmiş.

onlar sadece kons taşımacılığı yapmıyor
taşıdıkları başka şeyler de var

İster karma deyin, ister ilahi adalet.
Ve
Bunu yaşamayı seçti.
Cesur Yürek.

Şair: Anka Enerjisi

Kız hem adamdan tokat yemişsin hem karısından dayak arsızı mı oldun barışmayı düşünüyorsun barışta şamar oğlanına döndürsünler seni eşine de helal olsun pısmamış bu kafayla çok dayaklar yer bayılırsın ayılır ayılır yersin artık

Cok uzun ozet gecebilecek olan var mığğ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…