Rabbim Sana Binlerce Şükürler Olsun , Allah Bütün Dostlarımdan Razı Olsun ; Hamileyim

bu sevincin tarifi yok okadar sevindimki bilemezsin gozunuz aydin canım . Allah saglıkla kucagınada versin insallah.

ayy kuzuummm ne güzell çok gözün aydınnn darısı bütün isteyenlere çok uğraştın hakettinn Allah yardımcın olsun...

canım bende başka bi arkadaşımızın kötü haberi zannettim eyvah diyecektim baktım nevro yazıyo inanamadım çok çok çok sevindim senin adınasen gerçekten bunu uzun zamandır hakediyordun tabi zamanını allah biliyodu.binlerce kez şükürler olsun rabbim.
sen hep olumluydun hep sabırlıydın en pozitif düşünenimiz sendin rabbim senide sonunda mükafatlandırdı çok şükür.güzel allahım sağlıcakla sonunuda göstersin kucağınada almayı nasip etsin ıNŞALLAH HAMıŞLıĞıNDE DOĞUMUNDA Bı ANDA OLUR HıÇ ANLAMADAN BEBEĞıNı VEYA BEBEKLERıNı KUCAĞINA ALIRSIN SAĞ SAĞLıM AMA EMıNıM SEN HAMıŞLıĞıDE DOYA DOYA AĞRISIYLA SIZISIYLA YAŞAMAK ıSTERSıN.BENDE HEP ÖLEYDıM YETERKı BEBEĞıM GELSıN SANCIYADA AĞRIYADA RAZIYIM DıYODUM AYY ÇOK SEVıNDıM CANIMM YAAA TEKRAR TEKRAR SENı VE EŞıNı TEBRıK EDıYORUM ıNŞALLAH SONUNA KADAR VARIRSIN

sizi tanımıyorum ama adeta uzun yıllardır dostmuşuz gibi
bu mutluluğunuza öyle çok sevindim ki..
allah sağlıkla huzurla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah..
allah tüm bebek isteyenlere versin inşallah..

cok sevındım saglıkla kucagına alırsın ınsallah allah banada nasıp etsın dua edın:sm_cool:

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı tüm isteyenlere :Saruboceq:

canım benım cok ama cooookkkk sevındım bıtanem sen bu duyguyu yasamayı coktan haketmiştin Allahım sag salım kucagına almayıda nasip etsin inşaallah darısı bütün anne aday adaylarının olsun

canım benim hayırlı uğurlu olur inşallah. kollarına aldığın günleri de görürüsün inşallah.a.s.

nevrosykcim inanamıyorum:)) o kadar mutlu oldum ki inan sevincten gozlerim yasardı.. sen her zaman bizlere cok destek oldun..hep umudumuz oldun..cok sagol arkadasım..Rabbim bebek ya da bebeklerini saglıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah..
cookkk opuyorum..hihoyyyt

ayyyyyyy ne kadar güsel...rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayıda nasip eder inşallah ve darısı tüm isteyenlere olsun..bizler sdc dualarımızı eksik etmeyelim...

Sağol canımm. Aminn inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Kesinlikle etmeyelim. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Evet canım Allah gönlüme göre verdi çok şükür. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: İnşallah herkesin de gönlüne göre verir Rabbim. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Çok teşekkür ediyorum. Şeniz

tatlım ben seni tebrik etmişmiydim hatırlamıyorum ama görünce tekrar tebriketmek geldi içimden :) allah sağlık sıhhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah

Sağol canımm. İnan ben de etmişmiydin bilemiyorum. Çünkü hem buradan , hem özelden , hem ziyaretçiden çok mesaj geldi. Yanlış cevap vermek istemiyorum. Bend e mutluluk sarhoşuyum :1hug: :asigim: Aminn inşallahh canım. Öpüyorum. ŞenizAllah senin de bebeğini nazarlardan korusun , sağlıkla kucağına aldırsın inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Tebrik ederim canım sağlıcakla kucağınada alırsın inşallah yavrunu Allah isteyen herkese tattırsın bu duyguyu

Teşekkür ediyorum güzelimm. Amin , inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Senin de bebişini kucaklamana az kalmış. Sağlıkla kucaklarsın inşallah. canım. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

tebrik ederim..sağlıcakla ve hayırlısıyla kucağına alırsın inşaallah bebişini yada bebişlerini..

Sağol canımm. a.s. Aminnnn. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah senin de gönlüne göre versin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Çok teşekkür ediyorum. Şeniz

tebrik ederim canım Allah her isteyene nasip etsin inşallahh

Sağol canım. Allah razı olsunn. Allah sana da nasip etsin inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canım ben sevindimm. Şimdi sıra sizlerde inşallah. Bol dua , umut ve inanç ile inşallah sizlerin de yüzü gülecek. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Çok sağol güzel dileklerin için. Aminn , inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

rabbım nelere kadır demkkı herseyın bır zamnaıı varrrr saglıkla kucagına al tatlımmmm

Allah razı olsun canımm. Vakti zamanı gelince herkes bu güzel duyguyu yaşayacak. Arkadaşlarımız için hep dua edeceğiz. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Amin canım inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Her anını yaşayacağım doya doya Allahın izniyle. Çok istiyorum. Çok merak ediyorum. Ve herkes için çok diliyorum. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Öpüyorumm çok güzel şeyler yazmışsın.. Şeniz Şeniz Şeniz

Canım çok güzeldir muhakkak. :dance: :dance: :dance: O günlere daha çok var. Adım adım ilerleyeceğiz inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Gelinim seni üzmesin ama. Sağlıkla gelsinnn. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Zamanında gelsinn inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Piki.. Şeniz

Sağol canımm. Aminn inşallah. Dilerim sen bu tarifsiz mutluluğu tez zamanda yaşar , arkadaşlarınla doya doya paylaşırsın. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Teşekkürler tatlımm. Aminnn , inşallah. Mart ayı baya bereketli oldu. İnşallah bitmeden çok çok güzel haberler alırız. Bizim için aylar farketmez. Ardı arkası kesilmesin inşallak güzel haberlerin. Şeniz Şeniz Şeniz

Sağolasın canım. Allah razı olsunn. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Sevincimize ortak olduğun için çok teşekkürler. :asigim: ŞenizŞeniz

Aminn Aminn Aminnnnnnn. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Sağol asprinimmm. Şeniz Görüşemiyoruz uzun zamandır. İnşallah iyisindir. Dualarımdasın. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Tatlımmm , çook sağolll. Şeniz Şeniz Şeniz Sevincimi bu kadar içten paylaştığın , yaşadığın için çok teşekkürler. :asigim: :asigim: :asigim: Sen hamişşliği en derinden yaşayan birsin. Çok duygusalsın. Ben de Allah kısmet ederse senin kadar duygusal olacağım herhalde. Öykü ablamız önce sağlıkla dünyaya gelsin Allahın izniyle bizler de geliriz dünyaya. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Şeniz

Canımmm aramıza çok açılmadı Allahın izniyle. Geçenlerde bir kaç mesajdan yanlış anlamlar yükleyip hamile olduğumu , sana da haber vermediğimi sanmıştın. kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Ama öyle değildi tabi. Şimdi ise gerçek oldu. Allah söyletti sanırım sana. Bahaneyle ben de senin hamişşliğini öğrenmiş çok sevinmiştim. İkimiz de yola çıktık. İnşallah sağlıkla tamamlarız yolumuzu. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Öpüyorumm. Şeniz ŞenizŞeniz

Bir iki üç mesaj en fazla. Dayanamıyorum daha fazla. Gözyaşlarıma engel olamıyorum yine. senağlama senağlama senağlamaSiz ne kadar tatlısınız ya. Yazdıkların beni çok mutlu etti bitanem. Kocaman öpüyorum seni. Güzel dualarına da AMİNNNN diyorum. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Ve tez zamanda senin de güzel haberini alabilmeyi diliyorum. O zaman ben de seni kutlamak , sevincini paylaşmak istiyorumm. Allaha emanet ol tatlım. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Evet canımm. İnşallah sizlerin başına darısı. Ve bütün arkadaşlarımıza. Ve bütün isteyenlere. Öpüyorummm. Çok teşekkürler. Şeniz Şeniz Şeniz

Canımm çok sağoll. Allah razı olsun. Amin inşallah. Harikasınn. Haber vereyim dedim. Göremeyebilirsin diye. Çok sevineceğini bildiğim arkadaşlarımdansın. Güzel anne adayısın. İnşallah sağlıkla kucaklarız yavrularımızı bitanemm. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Oyy oyy oyyy. Bir güzel anniş adayı daha gelmişşşş. :1hug: :asigim: Güzelimmm. Şeniz Çok sağol tatlı. İçtenliğine , sıcaklığına çok teşekkür ediyoruz. Aminnn diyoruz her cümlene. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Senin dualarını da almak çok güzel canım arkadaşım. Öpüyorumm çoook. Yavrumuza da selam. Sağlıkla kucaklayacaksın inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq::Saruboceq:

nevin bu süper ya dualarımız gerceklesti sonunda rabbim sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin inşallaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Güzelimmm şükürler olsun Allahım gönderdi. İnançlıydım Rabbim böyle uygun gördü , çok mutluyumm. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Öpüyorum ve AMİNNNNNN diyorumm. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Sağol canımm.. :asigim: Sizlerin duaları işlerimizi kolaylaştırdı. Şükürler olsun. Ben şimdi sizlere on kat fazla dua etmem lazım. Yine de hakkınızı ödeyemem. Darısı isteyen herkese inşallahhhhhhhhhhhhhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Şeniz Şeniz Şeniz :asigim:

Aminn canımm inşallahhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Rabbim "ol" derse olur ancak herşey. Bize düşen inanmak , umut etmek , pozitif olmak , bol bol dua etmek , gerisini de Rabbimize bırakmak. Herkesin bu yolda muvaffak olmasını diliyorum. Allah senin de gönlüne göre versin arkadaşımm. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Tatlış anne. :asigim: Güzel anne. :asigim: Harika şeyler yazmışsın bana yine. :sm_cool: Haberimle uçacağını beni de duygularla uçuracağını biliyordum. :1hug: Beni yanıltmadın bitanemm. Yanımda olduğun , dostum olduğun için çok şanslıyım. :lepi: Ben bir gün kucaklarımızda bebişlerimizle görüşmeyi diliyorum canım. :içelim: Güzel duaların için Allah razı olsunn. Aminnnn canım. İnşallahhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Aminn bitanemm inşallahhhhhhhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Bana verdiğin bilgilerle çok yardımcı oldun. Senden aldığım tavsiyelere çok dikkat ettim canım. Faydası olmuştur elbet. :lepi: Çok teşekkür ediyorum. a.s. Sağlıkla gelsinler yavrularımız. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah bütün kucakları doldursun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Bekleyenlerin bebişleri de tez zamanda yola çıksın inşallahhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım benim çok sevindimmmmmmmmmm rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inşallah....ve bizlerede en kısa zamanda veriir allaha emanet ol herşey gönlünce olsun...........

Güzelimm teşekkürler. Şeniz Sevincinizi biliyorum. :asigim: Sizler o kadar iyi insanlarsınız ki böyle haberlere kendiniz kadar çok seviniyorsunuz. Hasretle beklerken , hiçbir art niyet gütmeden candan paylaşıyorsunuz herşeyi. Rabbim sizleri de ödüllendirecektir muhakkak. Dualarımdasınız her zaman. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım nasıl sevindim nasıl heycanlandım tedavim süresince ondan önceki dönemde senin ve bütün arkadaşların desteklerini asla unutamam ben sana senin bana verdiğin kadar destek veremedim belki ama inan kendi hamileliğime sevindiğim kadar çok sevindim allahım umarım sağlıklı sorunsuz bi hamilelik geçirmeni nasip eder.ama inan asıl heycan bundan sonra başlıyo anne olmak böyle bişey demek ki diyosun daha doğmadan hayatındaki herşeyin önüne geçiyo hele ki onun hareketlerini hissetmeye başlayınca bambaşka bi hal alıyo hamileliğin her geçen gün daha çok bağlanıyosun umarım allahım bütün bu heycanları sonuna kadar yaşamayı nasip eder allah kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen herkese hayırlı evlat nasip etsin bizlerede sağlıkla kucağımıza aldığımız günleri göstersin canım tekrar seni ve eşini tebrik ediyorum kendine çok dikkat et yorulmak yasak bundan sonra sana mümkün olduğunca dinlen yat allahım herşeyin en iyisini en hayırlısını versin sana :Saruboceq:

tebrikler ...
Allah bebişlerinizi sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin...

Teşekkürler canım. Amin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Senin minikler çok tatlı görünüyorlar. :asigim: Maşallahh onlara. Allah bizlere de o günleri göstersin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canımmm çok güzel bir mesaj yazmışsın yine. Huzur dolu. Ben de senin gibi umut ettim , sabrettim , şükrettim. Rabbim de bağışladı. Bundan sonra yine ona sığınıyoruz. Umut dolu bekleyeşimize devam ediyoruz. Şimdi bebeğim ya da bebeklerim içinde. Şimdi onların sağlıkla gelmesini bekliyorum. Allah yavrularımızı bize bağışlasın inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Öpüyorum çok. Şeniz

allah senden de razı olsun nevrocumm ağzına sağlık rabbim sağlıçakla kucağına almayıda nasip eder inşşşş dualarımız yine seninle ve bütün arkadaşlarımızlarr

Semacımm güzelimm çok sağoll. Balsuratımın bilgisayarı bozuk olduğundan bizlerle değil maalesef şu an. Görüşürsen ona çok selam söyle. Dualarımdasınız. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Sağol canım renktaşımm. Öpüyorum seni. Şeniz Seni de bu güzel haberimden haberdar etmek istedim. Canın kardeşin de böyle bir güzellik yaşadı Allahın izniyle. :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

kızlar hamileyken yumurtalıklarınız ağrırmıydı acaba.Benim sağ yumurtalığım ağrıyoda.

Canım benim tüp bebek olduğundan birşey diyemeyeceğim. :uhm: Çünkü biz çok ilaç kullandık , hala da devam ediyoruz bazı desteklere. Yanıltıcı olabilir o bakımdan. Allah gönlüne göre verir inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Dilerim hamişşsindir canım. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım benim degerin kaç ayy merak ettim

Canım 14. günde değerim 1070 idi. Bir daha test istemediler. 1 hafta sonra kese için çağırdılar. a.s.

Sağlıkla Gelsin Meleğin canım benim..Nasıl duygulandım...
Mucizene sımsıkı sarıl nevrom benim..
Darısı Olmayanların çok isteyenlerin Başına.......
Seneyede bana inşallah canım..

Sağol barzeyiimm. :1hug: :asigim: Sımsıkı sarılıyorum. Onları çok seviyorum. İnşallah Rabbim bağışlar. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Herkese bağışlasın inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Sana da inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Ama niye seneye bakimm? :1rolleyes:

Yüreği temiz , sözleri ferahlatan , huzur bulduran arkadaşım. Her zaman senin mesajların bana çok güzel gelmiştir. Çok farklı huzur oluyor senin mesajlarında. Bak yine dingin oldum sayende. :asigim: Öpüyorum kocaman ve bütün dualarına AMİNN diyorumm. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Seni çok sevdiğimi biliyorsun. Sen bu mutluluğu bir kere tattın kucağına aldın. RAbbim inşallah bir kez daha nasip eder canım. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım çok sevindim gözün aydın olsun Allahım kucağına aldığın günüde görmeyi nasip etsin, sağlıkla gelsin meleğin...

Teşekkürler canımm. Şeniz Şeniz Şeniz İnşallah o günleri de görürüz. Bütün hamişşler sağlıkla görsünler inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Senin gibi bizler de sonunda sağlıkla yavrularımızı kucaklarız dilerim. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Sen de oğlun , eşin ve sevdiklerinle güzel bir ömür geçirirsin inşallah bitanem. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Daha çok gidecek yolumuz var Allahın izniyle. Daha çok arkadaşımıza yardımcı olacağız. Destek olacağız. Onların da umutla bakmalarını , pozitif olmalarını sağlayacağız. Paylaştıkça azalıyor dertler. Çok dert eritip , nice mutluluklar yaşarız inşallah. Güzel dileklerin için çok teşekkürler hayatım. Aminn , inşallahh. Sen yolu baya aldın. Sağlık diliyorum ikinize de. Sağlıkla kucaklayacaksın Allahın izniyle. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…