Pırt...............

Sevgiliniz ya da Eşiniz Yanınızda Pırtlasa Ne Yaparsınız???????

• Ankete Katılan
    689
Gülmem. Yanımda yapmasını da hoş karşılamam. Soğutur çünkü bu beni.

çook tehlikelidir.. çok sinsidir Benımkısı.. sene 2007 eskı nışanlımla yorgan altında yatiyoruz.. o da yorganı kafasına geçirip öyle uyurdu.. neyse.. sessizce saldım içimdeki pisliği.. adam yorganı bi hışımla attı.. ama nefes alamıyooooor.. mosmor oldu adam.. derken yeşerdi.. konuşamıyor.. Boğulacak neredeyse.. Ben gülmekten müdahele edemiyorum.. güldükçe de alttan alttan devamı geliyor.. devamı geldikçe adam Bukalemun gibi renk değiştiriyor.. o neydi diyor sadece.. o neydi.. hemen camları açtım.. oda parfümü sıktım.. zor geldi kendıne hiç unutamam o geceyi.. çok güldü sonrasında..

Pırtlatmak ne demek,zortlatır benimkisi
Bana duyurmamak için öksürür o anda bi de,ama duyulmaması imkansızzzz...:84:

ay çok güldümm yaaaa

çatlaycammm gülmektennnnn

12 haftalık hamileyim
öncesinde hiç böyle bi problemim yoktu ama
sanırım hamilelikten
tutamıyorum gelince hatta bazen anlamıyorum bile
Allahtan eşim pc de oyun oynarken kulaklık takıoda duymuyo
ya da ben öle sanıorum

anketi oylıcaktım ama şıklarda seçebileceğim bi şık yoktu ilk evlendiğimiz zamanlarda duymamazlıktan geliyodum bekar yaşayan biriydi ve yalnız yaşamanın verdiği rahatlıkla unutuyor olabilir diye düşünüyodum ama daha sonra işin tadının kaçmaya başladığını görünce konuya el atarak "dur" dedim "senden soğumaya başlıyorum ona göre" dedim şimdi oda daha dikkatli davranıyor...

bi kaç kişi yazmış soğurum falan diye ne yani gaz çıkarıyo diye mi seevdiğiniz adamdan soğucaksınız ya ne saçma ne yani ne sanıyodunuz o hiç tuvalete gitmez ya da böyle şeyler yapmaz diye mi yeme içme gibi normal bence tamam sevgiliilikte olmaz ama evlenince haliyle yapıcak yanınızda ben hiç de iğrenmem de soğumam da sevdiğim adamadan sevdiğim o ya ötesi var mı hiç bişiyinden tiksinmic emde bi onu yaptı diyemi soğucam yani

kankaaaa koptummm yaaaa
kardeşin senin kokunu tanımış
bana bi ara anlatsana o hikayeleri kopalım beraber tatlı lokumum

off koptumm yaaaaa

soğurum diyen kişilerden biri olduğum için konuya cevap verebilirim diye düşünüyorum gaz çıkarma normal birşey olabildiğini biliyorum bi hastalık ve istenmeyen bi durumda çıktığı zaman mazur görebiliyorum ama yanımda isteyerek ve bilerek bunu yapıyorsa evliyiz diye birbirimize olan saygımızı yitirmememiz gerektiğini düşünüyorum saygıyı yitirdikten sonra insandan da soğulunur yanii diye düşünüyorum nacizane fikrim bu

kedimeri ye katılmadan edemicem...

begen butonu niye yok????

istemsiz olmasına kimse bişey diyemez bundan da sogunmaz zaten...

ama isteyerek bilerek mahsus yapıosa o saygısızlıga girer... ne olursa olsun aradaki saygının korunması taraftarıyım...

Çıkardığı gazı sevmek zorunda mıyım??? Sizin hoşunuza gidebilir ama benim gitmiyor. Saygımı azaltır. Sizin mantıkla gidersek tuvalete gittiğinde de kapıyı kapatmasın o zaman??

Bunların anormal bir ihtiyaç olduğunu kim söyledi ayrıca? Rahatsız eden durum, mazeretsiz şekilde uluorta rahatça yapılması.

Ben ailemden öyle görmedim. Birbirimizin yanında gaz çıkartmayız. Evliliğimde de aynı şey geçerli.

evliliğimizin ilk zamanlarında bende çok rahatsız olurdum ama sonra baktımki başa çıkamıyorum karşılıklı atışma yapıyoruz her defasında kocam beni geçiyo ama biliyorumki inanmak başarmanın yarısıdır çok çalışıp azimle onu alt edeceğim günü bekliyorum sıkı bir çalışma içerisindeyim

Son düzenleme:
valla bu konuda çokk yalama olduk yaa :) hiçç çekinmez yapar ayy kurbagaya bastım der ben de guler gecerım ne edem arkadas tıpa takamam kı adama :) bunye meselesı bı yerde çıkan çıkar :) yapacak pek bırsey yok alıştım artık bazen ben bıle sırf ona kapak olsun dıye yapıyorum ahaha o öyle olmaz böyle olur al sanaaa dıyerekten :) ay cok mu pisiz ne :)

yapıyo zaten benim ayı....
yapsın amaaaaaaaaannnnnn bi pırt altarafı..
ne gülerim ne soğurum bişey olmaz..
tepki vermiyorum..
ama ben yapmam onun yanında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…