Pırt...............

Sevgiliniz ya da Eşiniz Yanınızda Pırtlasa Ne Yaparsınız???????

• Ankete Katılan
    689
ayy niye duymamazlıktan geleyim ayol.yapmasında duymayayım.duymak ayıpmı kii.
o pırtladığında bende ona farkı ne ise vereyimde s....çç bari derüümm

koptum buna yaaa...süper bi yorum:roflol::roflol:

kuşummm alemsin yaaa..yorumu okudum ve avatara baktım öldüm gülmekten:roflol:

yorumlar feciiiikaydirigubbakcemile3

ben kesin gülerim kesinnnnsempatiksalakcinni ...insan kaçırabilir tabi doğaldır ama gayet rahat bi şekilde poposunu devirip zaart zaart giderse hiç hoşlanmam...soğutur insanı bence....:umursamaz:

bu arada osuruğa gülenin osuruk kadar aklı yoktur diye bi laf mı vardıbilmiyorumkismile:roflol:

bız bu konuda cok rahatız ya kaydirigubbakcemile3
bı askım pırtlar bı ben kaydirigubbakcemile3

iyi insanın içinde kötü şey durmazzzzzz.

Dayım camiden namazını kılıp eve gelirken bahçe kapıından itibaren abartmıyorum iki adımda bir,
pırt pırrt olsa neyse zarrttt zarrrttt yapa yapa gelirdi,
dayım geliyooo diye gülerdik.
kendinden önce sesi gelirdi,allah rahmet eylesin.

Cok normal gelıyor bana bır suredır.
Yabancı uyruklu arkadaslarım gozlerımın ıcıne baka baka yaptıgı,
hatta cok afedersınız ama bacaklarını acıp,
popolarını da yuzume dondugu ıcın alıstım

Esım yapsa, buyuk ıhtımal duymamazlıktan gelırım.
Yada esprılı bır sekılde yaklasırım.

5 yıldır beraberiz inanmıycaksınız ama bir defa bile böyle bir olay yaşamadık karşılıklı kazara bile olsa :) inşallahta yaşamayızzzzzzzzzz hiç hoşlanmam doğal bir olay olsada .)

ayy pırtlamak ne iğrenç birşeyyy,bunca yıldır beraberiz hiç birbirimizin yanında pırtlamadıkk..bıdı bıdı bıdı... Hiç inandırıcı değil malesef..Hele hamilelik yaşamış biriyse hiç inandırıcı değil.Hamilelikte progesteron hormonu insanı ister istemez pırtlamaya iter..Pırt geldiğinde önlenebilen bir şey değildir..Pırtını tutan hapşuruğunu,öksürüğünü de tutar o zaman..
Hayatında hiç pırtlayamayan insanlarda mide ve bağırsak problemleri olduğunu düşünürüm açıkçası...

eheheh çok güldüm ya daha öyle bişi olmadı ama bilmem belki olur şimdi ne yalan söyleyelim insanlık hali bu olurmu olur ama ne yapacağımı şuan kestiremedim tabii

ben duymamazlıktan geldim o ise üşütmüşüm sanırım dedi :))
ben de dikkat et canım kendine dedim..
gülümsedi .. :)

Aynen benimkide ilkkez pırtlattıgında cok utanmıştı ama ben utandırmayım diye ''oooh yarasın kocişime'' dedim göbişini okşayarak.Ondan sonra alıştı heralde artık pırtlayamadığı zaman utanıyor

Hamileyken mecbur pirtliyor insan tutulcak bisey degil
Ben yapmadim bebis yapti derdim utanarak ,gülümserdi esim
O pirtladiginda gazmanim benim az sonra ucusa gecceksin derim güldürürüm
Insani bisey sonucta...

hiç unutmam kardeşimle çarşıda gezdk eve gitcez bindik otobüse kardeşim ön koltuğa oturdu cam kenarına,ben arkaya oturdum derken tutamadım sessiz bi pırt yaptmama ne kadar sessizse kokusuda o kadar kuvvetli düşünün yanihiçte bozuntuya vermedm
kardeşim eğilip demez mi bu sensin diyeeve gelene kadar güldük

bi kerede sevgilimlle başbaşayız tam öpcek beni ben gene pırtortamın esansı eskiktir diyip bastm kahkahayı

bende osuruk anısı çok

Ben utanirim önce ama sonra alisirim ben de yaparim. Bence alismamiz lazim. Sonucta dogal bisey. Ayrica cok SIkarsak kendimizi sagligimiza zarar. Doktorumda cikmisti bir kere bu konu. Oradaki doktor demisti özellikle yeni evli ciftler utanir birbirinden ama alismalari lazim diye. Benim zaten sindirim problemim var tuttum mu kivraniyorum ya Ama su da var dozunu kacirmamak her zaman izin vermemek lazim ne kadar dogal olsa da pis bir sey, tutabiliyorsan yanimda yapma kardesim

5 yıldır beraberiz inanmıycaksınız ama bir defa bile böyle bir olay yaşamadık karşılıklı kazara bile olsa :) inşallahta yaşamayızzzzzzzzzz hiç hoşlanmam doğal bir olay olsada .)

bizdede öyle bir sey olmadi ALLAH a cok sükür bende hic sevmem iyy hic hoslanmam yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…