Pırt...............

Sevgiliniz ya da Eşiniz Yanınızda Pırtlasa Ne Yaparsınız???????

• Ankete Katılan
    689
Arkadslar bu konuda benım bır rezıllıgım var ay yazarken bıle guluyorum suan benım mıdemde sorum var reflu mıde fıfıtı ve gastırıt halıyle fazla gaz cıkarıyorum bıgun esımle salonda oturuyoruz bızım salon uzun dar bır salon esım ta bı kenarda oturuyor ben bır kenarda bılgısayarım kucagımda ben teklı bır koltukta oturuyorum karsımda yemek masası gaz sancım geldı kaktım vjye gıttım bılgısayarıda masanın uzerıne bıraktım evde kucuk bır ev benım oturdugum yer vcye cok yakın salon uzun oldugundandan esımın oturdugu yer uzak ben nasıl olsa o orda oturuyor dıye rahat rahat saldım borazanı ortturttum vcden cıktım geldım onu obur tarafta oturuyo sanarken bıde ne goreyım Bılgısayara bakmaya gelmemısmı masayaayyyyyyyyyyy bı utnadım o an hepsıni duydu dıye anlatamam gordugum an cıglık attım cunku obur tarafta oturuyo sanmıstım hem korktum hem utandım sormayın kulaklarımı kapadım utancımdan eee bıde ustune bır krıze gırdım sormayın gulme krızıne kendımı tutamıyom yatak odasında sesım cıkmasın dıyede kendımı yataka kapadım ama nasıl guluyorum esım geldı nıye guluyosun askım dedı ben dahada gulmeye basladımtek kelıme edemedım ıkımız bırden yatakta krıze gırdık benım sebebım bellıydı o ıse ben guluyom dıye guluyodu

bizimki aleni herkezin yanında yaptığı için artık tiksinti boyutuna geldi
nasıl bir ... var anlamadım

Önce "Ben sana çorapsız gezme diyorum, bak üşütüp hasta oluyorsun."diye başının etini yerim. Sonra sıcak su getirip ayaklarını içine zorla soktururum. Karnına sıcak su torbası koyar, gaz sızıntısından her an patlayıp ölecekmiş gibi işi büyütür, onu iyice sık boğaz ederim. Gaz söktürücü adı altında iğrenç bir karışım hazırlayıp, zorla içiririm. Bütün bunlardan sonra bir daha yapmaz herhalde. Şimdiye kadar karşılaşmadım ama yaparsa planım budur.

kızlar size tuhaf gelebilir ama ben yanımda yapmasından hiç hoşlanmam yani anneme diyorum ilerde evlenirsem eşime söylicem sakın yanımda ne pırt yap ne de ağzından gaz çıkar diye napim hiç hoşlanmıyorum bu durumlardan. elbette insanlık hali ama benim yanımda yapmasını istemem

çok kızarım belki inanmazsınız ama 3 yıllık evliyim daha eşim bi kere yapmamıştır öyle bişey

Yapması doğaldır yapınca hiç bişe demem sadece gülerim ufaktan

Duymamazlıktan gelirim. bende prtlarm şıkkına koptum yaaaa

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…