Pırt...............

Sevgiliniz ya da Eşiniz Yanınızda Pırtlasa Ne Yaparsınız???????

• Ankete Katılan
    689

melekberke

Serseri aşığım.....
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
1.303
9
Sevgiliniz yada Eşiniz Yanınızda Pırtlasa Ne Yaparsınız????:1shok::1shok:

C-DUYMAMAZLIKTAN GELİRİM
E-TAM O PIRTLARKEN ÖSKÜRMEYE BAŞLARIM BÖYLECE DUYDUĞUMU ANLAMAZ
B-BENDE PIRTLARIM
A-KAÇARIM
D-KARNIN MI BOZUK SEVGİLİM DERİM

bilmem ki kendim yapsam utanırım hem de çok
o yapsa ama onu mahçup etmemeye çalışırım

Ben erkek arkadaşımdan duymadım ama kendim yapmıştım bir gün evindeyim artık üşüttümmü ayaklarımı ne olduysa nasıl bir gazım var tutmaya çalışıyorum ama nafile bir an geldi pırt pırtt pırttt olanlar oldubenneyaptımki ben tabi kıpkırmızı olup utandım özür diledim aşkolsun ne özür diliyorsun gayet doğal demezmi çok rahatlamıştım... insanın elinde olmayan bir şey bu kendimden biliyorum sıktım sıktım nereye kadar...

Ayy okurken inan yaşadıklarını hissedebildim...kafamçokkarıştı Sık sık nereye kadar kardeşim?

sanki bende o gün gaz bombardımanı günümdeymişim sık sıkk nereye kadar melekcim artık kendiliğinden çıktı ama çok fena yaaa eşimde değil erkek arkadaşım ne kadar utanmıştım... hatta tuvalete girdiğimde bile sesler duyulmasın diye su açarım ıkına sıkına yaparım amannn hayatın doğal ihtiyacı ama işte insan utanıyor...

benimki bi kaç kez kaçırdı sonra da ben yapmışım gibi şaşkın bi ifadeyle döndü "canım valla içimden kaçtı" dedi :roflol: :roflol:

kahkaha atmaktan ve "utanmaz rezil" demekten başka bişey yapamadım tabi :roflol: :roflol:

böle bişey olsa çok mahcup olurum. eşim yapsa duymazlıktan gelirim.
bi arkadaşım anlatmıştı; yeni evli gelin aile kahvaltısında sobanın üzerinden çaydanlığı alırken kayınpeder, koca, kaynana hepsinin yanında pırttttttttttt... feci şekilde mahcup olmuş, kocasındanda azar işitmiş. ne garip dimi... kaydirigubbakcemile3

Ayyy yazık ya! Nekadar gaddarmış ya kocası olacak o mendebur. Kız zaten mahcup olmuştur. Kaynana ve kayınpederinin yanında.

benım teyzemın kayınpederide diğer dünürünün yanında ve de ev ahalisi varken
bilerek isteyerek zoorrttt diye bir çıkarmış
teyzem utancından yerin dibine girmiş,
çok ayıp ama çokk

Keşke bende pırtttlayabilsemmmmm
Çok zorlanıyorumm pırtlamayınca
Karnım çok agrıyor dayanamayacak kadar
İnsan ne halde oluyor bildigim için portlayanlara hep özenmişimdir..
Öle herkesin içinde kokan cinsinden zor zorta karşıyım tabi ki ama...
Dogal bişey...

pırtlatmaktan geçtim benimki zortlatıyo artık ya sengözlerimebaksanab

Allah iyiliğini versin ne güldüm ya kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey

Benim sevgilim de pırtlattı yanımda sonra da özür diledi.Ama ben duymamazlıktan gelemedim "Naptııııınnn" dedim gülerek kaydirigubbakcemile3 Bu arada kokusuz pırtlatması hoşuma gitti :jeyyar:

[Bu arada kokusuz pırtlatması hoşuma gitti :jeyyar:[/B][/QUOTE]

Tabi bence o ayrı bir yetenek istiyor...

sanırım eskiyen evliliklerde artık pırt zırt falan kalmıyor herkes serbest ozellikle yaşlandıktan sonra rahmetlı babam kacırırdı, sımdı de annem bazen birilerinin yanında birde sesli yapmazmı alıştım artık doğalgaz ailesi olarak ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…