Pırt...............

Sevgiliniz ya da Eşiniz Yanınızda Pırtlasa Ne Yaparsınız???????

• Ankete Katılan
    689
ben de pırtlarım nolmuş :) evlilikte ya da sevgililikte insan birbirini her halini görmeli bence :) pırttan daha önemli şeyler var...

biz karşılıklı gülüyorum hele kokarsa kaçıyorum yanından yada hemen bana sarılıyo boynunu koklatıyo kokuyu duymayayım diye biricik sevgilim ya onun herşeyini çok seviyorum ben

Yanlışlıkla olmuşsa elbette duymazdan gelinebilir yada hayatım hayırdırr garip seslerin yükseliyo diye şakalaşılabilir : )

Bende yapmıştım bikere yolda yürürken ama duymadı.Hiç bişey demem kesinlikle çünkü ilk başlatsın devamını getiririm alışılır sonradaaaa :78:

he he biz çok rahatız bu konuda
ilk evlendiğimde hep tuvalete koşardım,
eşim rahat ol insanız,senden mi tiksincem diye zorla alıştırdı beni bir nevi : ))
bu arada kendi nişanlandığımızdan beri ulu orta salar en gürültülü ve kokulusundan
hatta bazen yarışıyoruz: ))
kurufasülye yaptığım günler;
''bu savaşı sen istedin''diyor ve başlıyor: ))
sonra kıyaslıyoruz,
sen benim tırnağım bile olamazsın,ben bi o...sam karşıki dağlar yıkılır,seninki ise küçüücük bir pırt,utan utan diyor
yani acayip makarasını yapıyoruz bunun
bazılarına çirkin veya garip gelebilir fakat eşimde bende bu durumdan ziyade sonrasında oluşan muhabbete bayılıyoruz; )
bu da tercih meselesi

hiç sıkılmadan cevap atlamadan 31 sayfayıda okudum aaa bitti mi bile dedim gece gece siz beni güldürdünüz Allah da sizi güldürsün

benim ayda yilda bir olur o da kokusuz, çok sansliyim bu konuda
tabi esim benim kadar degil ve daha çok yapiyor bir de sesli
ama benim minik kokusuz pirt'im olsun onun gok gurlemesi kokulusu olsun
makara sart
asla tiksinmem biricik askimdan.. kendisi mis gibidir her daim..

Şimdi buradaki önemli ayrıntı bilerek mi bilmeyerek mi yapması

Eğer bilerek yaptıysa sanırım 3 ün trip atabilirim :124:

Duymamazlıktan gelirim :18: dedim fakat duyulmayacak gibi de değilse espri yaparak bu işlerini wc de görmesini rica ederdim

Son düzenleme:
istediğin kadar trip at. zamanla alışılıyor bu duruma evlendikten sonra sıradan bi olay gibi karşılamaya başlıyorsun

Kızlaar bu konuyu konuştuktan sonra başıma geldi olay anlatayım sizlerede gülün

Nişanlumla oturuyoruz mutfakta yerde (mutfak birazcık küçük)
Oda böyle bacaklarını karnına çekmiş oturuyo sohbet ediyoruz falan bi an bi pırt diye bi ses geldi nolduğumu şaşırdım oda şaşırdı
Suratıma bakıyo bön bön ne tepki vericem diye bi bişey duymamışım gibi yapmaya karar verdim kafamı diğer tarafa çevirdim başka bişeyle ilgileniyomuş gibi ama tutamıyorum kendimi bastım kahkahayı dedim duymazdan geliyim dedim ama çatlıcaktım dedim nasıl kızardı yazık

valla 5 yıllık evliyim daha yanımda duymadım öle..(wc ve uyurken hariç) duysam yanlışlıkla kaçırsa duymazdan gelirim heralde ama bunu sürekli yapıyosa höööyytt derim zaar 1 değil 2 değil az saygın olsun canım yanındakine derim tamam ben eşi olabilirim ama en çok saygıyı hak eden benim yani tabiki benimde saygı duymam lazım başkasının yanında çekiniyosak birbirimize de saygımız olmalı bu konuda

biz dalga geçiyoruz birbirimizle o hiç yapmadı gerçektende hiç duymadım ben yaptım ya kız halimle :utangaç:

hahahahahaa konu superr sasırırım once gulerım karnın mı bozuk noldu hayırdır derım sonra dıkkat et bıdaha derım

için çürümüş hayatım senin diyorum,ben asla yapmam ama o yapar bende kızarım ezecek şekilde konuşurum artık yanımda yapmamaya başladı :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…