Pırt...............

Sevgiliniz ya da Eşiniz Yanınızda Pırtlasa Ne Yaparsınız???????

• Ankete Katılan
    689
normal bişemiş gibi gülenlere anlam veremiorum doğrusu
annenizin babanızın yanındadamı yapıyordunuz öyleyse ok. ee onlara saygıdansa eşe vs. saygı yokmu
bence tamamen saygıyı kaybediyo asla geğirmem bile nede ona müsade ederim direk bozarım
yanında öyle iğrenç iğrenç şeyler yaparsam itici olur kendimden itemem
4.seneye girdik geçen haftasonu ilk defa geğirdi nasıl kızdım yüz versem hep yapar
nasıl iş ortamında vs. tutuyo benim yanımdada tutsun
benim en hassas oldugum konu bu.ben yanlışlıkla bile yapsam yerin dibine girerim

hee birde doğallıktan bahsedenler tuvaletinizi yaparkende kapıı açık tutun birbirinizi seyredin daha doğal olsun :)

İnsanlık halidir, olabilir. Sevgilim benim yanımda yapsa güler geçerim. Karnın mı bozuk diye sorarım.

Çok güldüm yorumlara
2 seneye yakın ilişkimiz var hiç böyle bir şey olmadı ama olmuş olsa tiksinmem. Duymamış gibi yaparım herhalde

Bir kere yapsa ne kadar gülmemeye çalıssamda tutamazdım kendimi herhalde onu iyice utandırana kadar gülerdim ama daha sonrakilere asla müsamaha göstermem,ha o an bi rahatsızlıktan ötürü istemeyerek kaçırmıştir o başka tabi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…