Pırt...............

Sevgiliniz ya da Eşiniz Yanınızda Pırtlasa Ne Yaparsınız???????

• Ankete Katılan
    689

Son düzenleyen: Moderatör:
benim kocam yapıyo sonra KURBAYA BASTIM GALıBAAAA diyo deli adam ,bu kurbağa da bi düşmedi kocamın yakasında ..onu tanıdığım günden beri beraberiz :)))

nolcak yahu...
bizim kedi de pırtlıyor, ben de pırtlarım
ay çok güldüm şimdi aaaayyyy :roflol::roflol::roflol:

ırtlayanüyesmili:

:roflol:

ee cevap veriyorummmm ben de pırtlarım....karşılıklı pırtlaşırız:))

şaka tabi.. ama benim cevabım burda yok...ben gülerdim ben yapsam da o gülerdi heralde
kaydirigubbakcemile3delikafadulden

Başıma geldi ve güldüm -tatlicadiarzu-

Bundan cesaret alan herif daha çok pırtlamaya başladı delikafadulden

Allah'ım bu erkeklere akıl fikir ver :Saruboceq:

Başıma geldi ve güldüm -tatlicadiarzu-

Bundan cesaret alan herif daha çok pırtlamaya başladı delikafadulden

Allah'ım bu erkeklere akıl fikir ver :Saruboceq:

''Pırtlamak güseldir Hülyalım'' delikafadulden
bişşi olmas ya :)) :roflol:

öldüm öldümmm gülmekteeennn.. gülmekten gözümden yaşlar aktı vallaa... size gülerken pırtlattıımmm bende :roflol: :roflol: :roflol:

ayyy çok güldüm yawww... :roflol:bi oda arkadaşım vardı okuldayken gündüz süt içerse gece uykusunda pırtta değil zortlardı. söylememiştim kendisine. minnacık bi kızdan da öyle ses pes yani.. şimdi eşimde ayaklı gaz bombası gibi. ses yok esans var ıyyyykkkk kafamçokkarıştı:1ninca:kafamçokkarıştı

ben yapsam utanırım heralde ama o yapsa gulerse bende katılırım gulmese sesımı cıkarmam:ecrin_bebek:

ayyy çok güldüm :roflol::roflol::roflol::roflol:

Ay cok mahcup olurum ama dogal birsey sonucta tabii o nasıl karsılar bilmiyorum .. Ama ben duysam duymazlıktan gelirim ..

Japonlarda geğirmek, Almanlarda ise gaz kaçırmak çok normalmiş. Rahatlamanın belirtisiymiş... Bir gazetenin kültür ekinde okumuştum. Japonya' da restoranlarda yüksek sesle geğiren insanlar görürseniz hiç şaşırmayın diye yazıyı bitirmişti yazar sanırsam. Başlıkla alakasız oldu ama anlatmadan edemedim.. sempatiksalakcinni

Okurken karnma ağrı girdi ağlıyodum güler hale geldim komedisiniz kızlar ya kaydirigubbakcemile3 kesinlikle bile bile yapılmasına karşıyım ama evlenince doğal bişey haline gelebilir sonuçta eşiniz onun her halini biliyosunuz bu mu ayıp kaçıcak :dilcikar:
Sevgilim yapsa da bence durumu idare etmeli şakaya vurmalı senden mi geldi falan diye o zaman o da rahatlar ben de yoksa gülmekten ölürümmm kaydirigubbakcemile3
Ben küçükken anneannemin anlattığı bir olay yüzünden tuta tuta yapmamaya alıştım istesemde yapamıyorum bazen geliyor o ayrı mesele
11-12 yaşlarındayken çok beğendiğim aile dostumuzun oğluyla oyun oynuyorduk müzik yok ses yok televizyon yok ve benden zooortt diye bir ses :kedi: Çocuk öyle bakakaldı ben de mal gibi pantolonum yırtıldı dedim arkamı döndüm çıktım odadan kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…