Pırt...............

Sevgiliniz ya da Eşiniz Yanınızda Pırtlasa Ne Yaparsınız???????

• Ankete Katılan
    689

yurtdışında insanların yolda osura osura gezdiğini duymuştum...yani onlar için gayet doğal bişeymiş gibi...

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

yurtdışında insanların yolda osura osura gezdiğini duymuştum...yani onlar için gayet doğal bişeymiş gibi...

ben dalyanda gezerken yaşlı bir turist osuruyordu sürekli :bbo:bir yandanda hediyelik eşyalara bakıyordu valla hiç hoş değil bence!....:1no2:

ben dalyanda gezerken yaşlı bir turist osuruyordu sürekli :bbo:bir yandanda hediyelik eşyalara bakıyordu valla hiç hoş değil bence!....:1no2:

benneyaptımki

Ben de Taksim'de yemek yerken yan masadaki bir ayı(ve bilimum diğer dört ayaklı sıfatları söylemek isterim),sürekli geğiriyordu(afedersiniz),yuh bu ne ya dedim yabancıydı tabi de.Karşısında da fıstık gibi bir bayan çok normal geliyordu onlara sanırsam..

ayyy kızllarrr öldüm koptum :):):)):):) süpersiniz yemin ederim ya kaydirigubbakcemile3 ya herkes yapar ama ben çok utanırım şahsen ve kocamın sevgilimin yannıda yapmayı geç ailemin yanında bile yapamamçok utanırm ayy allah başıma vermesin

Ailemin yanında hiç yapamam da nedense eşimin yanında çok rahatım :roflol:

benim yanımda olduğu sürece sorun yok gayet normal ama başkalarının yanında olmasına katlanamam...

ayyyy kızlar çok alemsiniz valla sayfaların sonuna kadar gözlerimden yaş gele gele okudummm bende yazayımda eksik kalmayayım dedim ben heralde duymamazlıktan gelirim eğer duyulacak kadar güçlüyse çıkan ses heralde iğrençççççsinnnn yaaaa derimmm işallah böle bişi duymam yaaa-tatlicadiarzu-

eşim pırtlamaz, zortttlarrr... öyle kıbar pırt seslerı yetmez ona... :roflol:

bazen gulerım bazen tepkı vermem alıştık artık bırbırımıze...yalnız bugun bır olay oldu çok guldum...alışverış merkezının tuvaletıne gırdım yanımda ki kabınde ki bayan bir gaz cıkardı bende ıstemsız bir kahkaha attım. tutamadım bır anda çıktı. sonra cok utandım hemen kaçtım ordan...ya çok komıkti :roflol:

kaydirigubbakcemile3

ya aff edersiniz ama gülesim geldi hehe...

ben heralde öksürmeye baslardim bilmiyorum böyle bi durum yasamadim

ama yasamak istemiyorum ben cok utanirdim kesin

Yarıldım ya çok güldüm :roflol: :roflol:

başıma gelmedi inş da gelmez çok utanırım ben :)))
sevgilimde yapmadı yanmda

sevgilim arada diyo aşkım evlennce artık utanmayız dimi birbirimzden diyo...bende asla yapma bilerek yanmda dedim

ama bilmeden yaparsa hiç bişe demem utanmaması için...dogal bişe sonuçta

Karnın mı bozuk Sevgilim? derim.

bunu seçtim ama aslında, ohaaaa yuhaaa bunee beee höössst
derim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…