para,balayı,ev meselesi

prenses sen o adamla geçinecegi mi düşünmüyorsun kendine heba ediyorsun her konuda.. önceki konulardan biliyorum
adam hiç umursamiyor hehe diyo. hiç uğraşasi yok.
evlenince yaşiycak şimdi nasılsa..
hiç değişmez.. benden sölemesi

Farkında olmadığınız daha büyük sorunlarınız olacak gibi ve bunlar küçük sayılacak. Vazgeçin bu aileden bence. İyi düşünün. Mutluluklar

Merhaba herkese iyi günler,
düğünüme 3 ay kaldı
mobilyalar beyaz eşyalar tamam, elektrikli ev aletlerini de nişanlımla yavaş yavaş alıyoruz
daha gelinlik bakmadım, balayı ayarlanmadı
davetiyeler yok
ve bizimki gamsız
kiraya gidicez 1500tl ye bir ev beğendim çok uçma diyor
düğün yerimiz için o istediğim kır yerini tutmayalım başkasını eğlendireceğimize yurtdışına gidelim o paraya balayına dedi tamam dedim ki zaten benim hayalim yurtdışında balayı
balayı için araştırma yapmıyor, gelinlik bakıp öneri sunmuyor her şeyi ben seçiyorum
neymiş onun için sadece benimle evlenmek önemliymiş,ayrıntılarla ilgilenmiyormuş
ama bu isteksizlik gibi değil mi her detaya ben karar veriyorum
balayını ayarlıyorum diyorum şuan para mı var görmüyor musun diyor (çoğu şeyi nişanlımla ikimiz yapıyoruz da paramız ucu ucuna yetiyor)
düğünden 1 ay sonra gitsek olmaz mı diyor
düğünden 1 ay sonra balayı mı olur yaaaaaaaaaaa :KK43:
yurt dışına hava atmak için mi gidecekmişiz türkiyede yapsaymışız ya
baştan 10 bine kadar yaparız istediğin yerde diyordu şimdi 5000lik balayı çok geliyor
babası set takamam dedi parası olduğu halde
boynum boş mu kalacak en azından uygun bir şey alalım diyorum babama söyle diyor
babası çok cimri altınları da düğünden sonra üstünüzden alıcaz dediler düşünün
çok stresliyim
Altınları sizden alacaklarsa düğünden sonra aileniz akrabanız size düğünde altın takmasin bu bir.gelinlikle ilgilenmeyebilir...balayı düğünden sonra oldu oldu olmadı unutun...paralari olmazsa set takmamalarini anlarım.var ve takmiyorlarsa evlenmeyin.zaten nişanlınizda da size olumsuz gelen birşeyler var

Son düzenleme:
1- Kimin ne takacağına siz karar veremezsiniz!

2- Balayı bir ay sonra değil, bir sene sonra olsun ne olacak, önemli olan sevdiğinle yuva kurmak değilimi?

3 - O altınları düğünden sonra kimseye vermiyorsun! Yok efendim bende dursun siz sahip çıkamazsınız gibi laflara kulak tıkıyorsunuz!
3 şıkka dikkat edin çocuk değilsiniz Bir an önce bankaya yatırın üstüne kimse konmasın

Onca konun var herseye kafayi taktin da su altinlari alma isine niye bu kadar takmadin anlamadim ne munsabet dugun ve evle ilgili hereeyi siz yapacaksinizda altinlari onlar alacaklar.

düğünüme 3 ay kaldı
mobilyalar beyaz eşyalar tamam, elektrikli ev aletlerini de nişanlımla yavaş yavaş alıyoruz
davetiyeler yok
ve bizimki gamsız
düğün yerimiz için o istediğim kır yerini tutmayalım başkasını eğlendireceğimize yurtdışına gidelim o paraya balayına dedi tamam dedim ki zaten benim hayalim yurtdışında balayı
balayı için araştırma yapmıyor, gelinlik bakıp öneri sunmuyor her şeyi ben seçiyorum
neymiş onun için sadece benimle evlenmek önemliymiş,ayrıntılarla ilgilenmiyormuş
balayını ayarlıyorum diyorum şuan para mı var görmüyor musun diyor (çoğu şeyi nişanlımla ikimiz yapıyoruz da paramız ucu ucuna yetiyor)
baştan 10 bine kadar yaparız istediğin yerde diyordu şimdi 5000lik balayı çok geliyor
boynum boş mu kalacak en azından uygun bir şey alalım diyorum babama söyle diyor
çok stresliyim
Altınları neden aileler alır onu da hiç anlamam,ya bu genç insanlar evleniyor yuva kuruyorlar ve o tkılanlar da onlara destek amaçlı takılıyor.
Bunun dışında set e gerek yok çünkü bozduracaksanız değeri düşüyor zaten.

Balayı için yurtdışına 5000 ancak yeter zaten.

Gelinliğinize nişanlınızın bakıp karar vermesini hiç beklemeyin :) Bu biraz saçma geldi bana açıkçası, yani hangie rkek yapar ki bunu ? :) Siz seçin, ona da gösterin ve alın.

Hayırlısı olsun hakkınızda

düğünüme 3 ay kaldı
davetiyeler yok
ve bizimki gamsız
çok stresliyim
Kendime inanamıyorum ilk defa sana hak verdim .sonuna kadar haklısın .bu şartlar altında evlenme derim .

Bu kullanıcıya ilk kez hak verdim .
usuyenprenses usuyenprenses kendimden biliyorum o balayı hayalinin gerçek olması çok çok zor..
Aynılarını yaşadım , acaba biraz evlenmek için acele etmesen mi?
ah kafamı nerelere vurayım ben zaten benim aklımda evlilik yoktu hep o ilk günden beri ya ilk günden evlilik evlilik

X