para,balayı,ev meselesi

takılar kız tarafına kalır,
bunun kanunda da yeri böyledir.
1 kez imtiyaz verirseniz hep isterler, kendinizi ezdirmeyin, baştan dik durun

İstediğini yaptırdın sonunda demi:KK48:
Bilezikler dururken adam neden çeyreklere kafayı taktı ki? Altında başka bişey çıkmasın.
yapacaktı zaten kızınca öyle saçmalıyor:)
yok onlar da öyleymiş hepsini almıcak ödünç taktıklarını sadece
onlarda taktıkları ödünç oluyormuş

yapacaktı zaten kızınca öyle saçmalıyor:)
yok onlar da öyleymiş hepsini almıcak ödünç taktıklarını sadece
onlarda taktıkları ödünç oluyormuş
Sen bu işi de çözersin:super:
Bütün gelişmelerden haberdarız davetiye gönder altınımızı alıp gelelim:KK70:

Yurt dışında balayı hayali güzel de neyle karşılaşacağını bilmiyorrsun belki gittiğin otel tur kötü olacak. Ben olsam balayını Bildiğim beğendiğim bir yerde burada yapardım. Yurtdışına da sonra gezmeye giderdim.

Yurt dışında balayı hayali güzel de neyle karşılaşacağını bilmiyorrsun belki gittiğin otel tur kötü olacak. Ben olsam balayını Bildiğim beğendiğim bir yerde burada yapardım. Yurtdışına da sonra gezmeye giderdim.
olabilir kafam karışık

Evet gidicez yurt dışına balayına ama altın konusunu çözmedik arafta :)
Asya'ya gitmek istiyorsan charter uçuş ara. (Yani tur firmaları bazen uçak kiralıyor,o uçağı kendileri dolduruyor) Daha ekonomik olur. Antalya'dan çok fazla charter uçuş oluyor ama nereye gittiği, ne zaman gideceği şans işi.
Şansına güveniyorsan bir dene^^

Benim bildiğim altın düğün yapana yardım olsun diye takılır. Şu durumda erkek tarafının altın yakmasını hiç mantığı yok. Hem dugununuzu siz yapıyorsunuz eşyalarınızı siz alıyorsunuz. Altınları kayınpederinin alıyor o da zaten tekrar götürmek için alıyor. Ben ne anladım bu işten. Düğünü onlar yapacak olsa anlarım masraf ettiler o yüzden istiyorlardir diye düşünürüm ama gördüğüm kadarıyla o da yok.

Benim bildiğim altın düğün yapana yardım olsun diye takılır. Şu durumda erkek tarafının altın yakmasını hiç mantığı yok. Hem dugununuzu siz yapıyorsunuz eşyalarınızı siz alıyorsunuz. Altınları kayınpederinin alıyor o da zaten tekrar götürmek için alıyor. Ben ne anladım bu işten. Düğünü onlar yapacak olsa anlarım masraf ettiler o yüzden istiyorlardir diye düşünürüm ama gördüğüm kadarıyla o da yok.
aslında şöyle bilezikleri değil çeyrek altınlardan alacaklar biraz
ve eşyaları onlar aldı yani koltuk takımı yemek takımı gibi..

X