Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Rokoko_ kuzum senin de en sevdiğin kalorili yemek,içecek ve tatlıyı alalım ilk sayfaya eklicem :joy
aa burçlarınızı da ekleyeyim
İçecek taze sıkılmış meyve suyu aslında ama hangisi emin diilim, taze sıkılmış portakal suyu olsun tatlı tiramisu
Ama yemegi cidden bilmiyorum, dışarda kebap tarzı severim,aklına neler geliyor? Hatırlarım belki ama pide falan diil hee

Müthiş olmuş yaaa

Selam kızlar
Yarın 1 hafta olacak, anca yarım kilo vermişim , üzüldüm, amacım 1 kgydi, dünle bugün de aynı, iki tık daha sıksam 1 kg veririm aslında,tüm gücüm bu diil. Ama güçsüz de kalamam , böyle gitsin şimdilik

cağ kebabı islim kebabı şiş kebap ciğer şiş tavuk şiş karışık ızgara soslu kanat ne verim ablama

canım burda rahatııız yavaş yavaş gidecek kilolarrr güç meselesi değil canım kendinle de yarışmaya gerek yok elimizden geldiğince dikat edicez o kadar
yürüyüşün leslie n var mı kuzum?

canım burda rahatııız yavaş yavaş gidecek kilolarrr güç meselesi değil canım kendinle de yarışmaya gerek yok elimizden geldiğince dikat edicez o kadar
yürüyüşün leslie n var mı kuzum?
Evwt de benim kilom daha çok senden, haftada bir vereydimsporu boşver şimdilik haha şakasına emoji koyuyor um, enerjimiz yeter

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…