Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
o zaman ben diyetimi ana hatlarıyla yazıp örnek menü de vereyim ilk sayfaya canım olur mu 😍
sonra da menülerimize bakarız çikolata az yemişsin deriz 😂
Süper olur valla🤩🤩
Burası tam aradığım yer olur öyle olursa🤣 arada geyik muhabbeti de sıkıştırırız🥰

Ay yok aslında canım onun kutlaması değil boşandım da onun kutlaması🤣 uzun süredir devam ediyordu dava. Başka bir ilişkiye bile başlayacağım neredeyse ve dün biraz başlandı gibi😂( ki onun yasak ilişkisi yüzünden bitirdik zaten) ama o hala çekişmeli de inat ediyordu. Hakim boşadı sonunda.
6 aylık canım:)) bi tane daha oğlum var o da 3 yaş 9 aylık ☺️
yaaaa 🙁 üzüldüm de sevindim de canım ya 😂 hayırlısı olsun sen mutlu ol canım 😘 Allah bağışlasın canım hepsini de :KK200:
inşallah kuzulara da güzel bir baba oacak erkek bulursun sana da hayırlı bir eş :)

yaaaa 🙁 üzüldüm de sevindim de canım ya 😂 hayırlısı olsun sen mutlu ol canım 😘 Allah bağışlasın canım hepsini de :KK200:
inşallah kuzulara da güzel bir baba oacak erkek bulursun sana da hayırlı bir eş :)
Sevin sevin🤣Sağol kuzum , teşekkür ederim güzel dileklerin için 🤩🤩
Ayy yok koca lazım değil aman :KK70: oğullarım yeter bana, öyle gönül eğlencesi diyelim🤷‍♀️

Bugün kahvaltıda yumurta salatalık vs yedim ekmeksiz yürüdüm 45 dakika öğlen chia tohumlu ekmekle kaşarlı tost yedim iyi gidiyorum bence 🤣 akşama haşlama tavuk bulgur pilavı sizler naptınız kızlar 😘😘
İyiynisy valla,ben de yazicam
Ayy yapalım, çok iyi olur🥰 bizimde öyle çok sıkan değilde birazcık daha rahat bir grubumuz olsun🤩
Evettt
Ben kahvaltıda birşey yiyemediğimden ağzıma birkaç salatalık falan attım iştahım da yoktu, öğlen iş yerinde ağzıma kaşarlı tost sıkıştırdım💔 bide portakal suyu. Ne yapayım kahvaltıda da birşey yememiştim yani🤣 şimdi de kahve içiyorum ama sade🤣 bide oğlumun aniden memeyi bırakması sonucu dün gece alkol aldım çerez falan ama onlar dünde kaldı o yüzden saymam:KK70:
😄İşte bazen insan acele,vakitsizlik vb istediği gibi özene bözene beslenemiyor,dediğin gibi napican,yoksa sen de biliyorsun olayı ama her zaman mümkün olmuyor,bunun da tek çaresi dengelemek

Ay herkesler gelmişşş :rolleyes:
😄😄😄
teşekkürler 🤭
oo cnm 500 gr gitmiş bile şimdiden :rolleyes: 2 ana öğün zorlayabilir ama cnm beni bile zorluyor o yüzden 2 ana 2 ara yapabilirsin :KK66:
Ben ara öğün sevmiyorum, çünkü az aZ yerine bi tık daha doyarim ki bikmayayim diyetten

İyiynisy valla,ben de yazicam

Evettt

😄İşte bazen insan acele,vakitsizlik vb istediği gibi özene bözene beslenemiyor,dediğin gibi napican,yoksa sen de biliyorsun olayı ama her zaman mümkün olmuyor,bunun da tek çaresi dengelemek

😄😄😄

Ben ara öğün sevmiyorum, çünkü az aZ yerine bi tık daha doyarim ki bikmayayim diyetten
Aynen öyle. Düzenli diyet listesi hazırlasan bile uyamıyorsun çoğu zaman maalesef:KK43:

Sevin sevin🤣Sağol kuzum , teşekkür ederim güzel dileklerin için 🤩🤩
Ayy yok koca lazım değil aman :KK70: oğullarım yeter bana, öyle gönül eğlencesi diyelim🤷‍♀️
hıı tamam 🤭

Aynen öyle 🥰 ay ne güzel liste de oluştururuz. Süper bir yer olacak burası 🙈
tamam canım 🥰 ama kilo yazınca da insan geriliyor sanki o yüzdenkilo yazmadan yapabilirim doya doya zayıflama grubu üyeleri diye :KK200:

hıım öyle düzen kurdun tamam o zaman şekerim :KK66:

hıı tamam 🤭

tamam canım 🥰 ama kilo yazınca da insan geriliyor sanki o yüzdenkilo yazmadan yapabilirim doya doya zayıflama grubu üyeleri diye :KK200:

hıım öyle düzen kurdun tamam o zaman şekerim :KK66:
Aynen öyle yapalım 🥰 sadece yaş falan filan ekleriz ne bileyim işte 🙈

En kaloriliiii dur bi düşüneyim🤔
En sevdiğim yemek: tüm fastfood lar ve anne yemeği olarak da karnıyarık+şehriye pilavı 😂
İçecek: Gazlı içecek sevmiyorum ayran falan desen onlar az kalori o yüzden alkollerden kalorili olsun diye kırmızı şarabı seçiyorum 🙈
Tatlı: magnolia+ tüm çikolatalı tatlılar 🤩(Şerbetli pek sevmem midem bulanır)

canım afiyet olsun 😘 evet gayet sağlıklı :KK66: yürüyüş de varr :KK8:
uyanınca tarçınlı kahve, kahvaltı peynir ekmek cnm ara öğün yeşil çayla meyveli bar yedim
akşam tavuk ayran 1 çiğ köfte ve az tarhana çorbası içtim birazdan da ara öğün 😍
Canım çikolata vs istediğinde hemen tarçınlı kahve yapıyorum 🤣🤣🤣 afiyet olsun canım senin menü de harika bugün😘

En kaloriliiii dur bi düşüneyim🤔
En sevdiğim yemek: tüm fastfood lar ve anne yemeği olarak da karnıyarık+şehriye pilavı 😂
İçecek: Gazlı içecek sevmiyorum ayran falan desen onlar az kalori o yüzden alkollerden kalorili olsun diye kırmızı şarabı seçiyorum 🙈
Tatlı: magnolia+ tüm çikolatalı tatlılar 🤩(Şerbetli pek sevmem midem bulanır)
tamam 😂

Ekler pasta, bütün hamur işleri 🤣🤣🤣🤣 içecek olarak limonata
🤣🤣🤣🤣🤣
çok iyiiii 😂 ödül günün ne zaman :KK66:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X