Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evwt de benim kilom daha çok senden, haftada bir vereydim:KK14:sporu boşver şimdilik 🤣🤣 haha şakasına emoji koyuyor um, enerjimiz yeter :rolleyes:
amaan boşver 😂 hepimiz farklıyız cnm fücutlar farklı ama listemi atarım bi denersin istersen :KK66: 2 ana 2 ara öğünlük biraz az kalorili ama senin şimdiki düzen gibi değil cnm
Sac kavurma da olur, düşünüyorum 🤣🤣🤣
bütün kebaplar diyim mi 😁

amaan boşver 😂 hepimiz farklıyız cnm fücutlar farklı ama listemi atarım bi denersin istersen :KK66: 2 ana 2 ara öğünlük biraz az kalorili ama senin şimdiki düzen gibi değil cnm

bütün kebaplar diyim mi 😁
Sağol şimdilik ben biraz cebelleseyim🙂 çöp şiş olsun 🤗

Kızlar şuan ara öğün olarak napabilirim patlamış mısır olur mu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
canlarım beniiiim :KK74: artık önyargılardan kurtulma vakti :KK66: zor olacak biraz tabi ama başarıcaz canlar 😍
şimdiii patlamış mısır evde ve zeytinyağındaysa kaçamaktan saymaya gerek yok, ekmek hakkı yerine geçiyor ama paketliyse yağı da farklı olduğu için kaçamaktan sayıyoruz yani günde bir kez kaçamak hakkı gibi düşünelim :KK66:ve yanında ayranla güzel ve doyurucu bir ara öğüne dönüştürebiliriz :KK66:
aynı zamanda da karbonhidratı gün içinde dengeliyoruz
örneğin bir kase patlamış mısır yedik akşam yemeğini ekmeksiz geçirebiliriz :KK66:

Sağol şimdilik ben biraz cebelleseyim🙂 çöp şiş olsun 🤗
tamam kuşum 😘 oğlaklar kendine eziyet çektirmeyi seviyo biraz di miii 😁
Nerden buldun bu sözú? Hiç duymadım daha önce
canım hoşuna gitmediyse teklifleri alabilirim 😊
hüsran yoook :KK70: dur kız daha yeni başladık
Vayy yine mi keder ama artık yeter 🙆🏼‍♀️🙆🏼‍♀️🙆🏼‍♀️🙆🏼‍♀️
aynennn kederlenmeye mi geldik yahuuu 😊 haydi eller havaya herkes sakin olsun ve çiklatını yesin kahveyle 😂 hatta özellikle kaçamaklarımızın resmini atabiliriz akşam başlayım ben :rolleyes:
1 hafta sonunda hiç kilo verememiş olursam komaya girerim 🤣🤣🤣🤣🤣
öyle şartlama bebeğim beniim :KK60: ve lütfen yaz bir not defterine yediklerini :KK66: yavaştan bir düzen oturturuz :KK66:

Bugün planım kahvaltıda salata
yemekti, oğluma da patates kızartması yaptım kreşe götürsün diye. Benim yaramaz oğlum kreşi bekleyemedi yanımda mayonezi sıkıp sıkıp yiyor 🤦🏼‍♀️ bende dayanamayıp mayonezi salatanın üstüne boca ettim. Hiç bir anlamı kalmadı:KK70:

Selam kızlar
Yarın 1 hafta olacak, anca yarım kilo vermişim , üzüldüm, amacım 1 kgydi, dünle bugün de aynı, iki tık daha sıksam 1 kg veririm aslında,tüm gücüm bu diil. Ama güçsüz de kalamam , böyle gitsin şimdilik
Ya bence yarım kilo çok iyi. Ben öyle haftada 2-3 kilo verdiren diyetlere inanmıyorum zaten. Sağlıklı değil, haftada bir kilo verilir ama ilk önce alışmak lazım düzene, az yemeye,böyle daha iyi olmuş. Tebrik ederim🤩

Bugün planım kahvaltıda salata
yemekti, oğluma da patates kızartması yaptım kreşe götürsün diye. Benim yaramaz oğlum kreşi bekleyemedi yanımda mayonezi sıkıp sıkıp yiyor 🤦🏼‍♀️ bende dayanamayıp mayonezi salatanın üstüne boca ettim. Hiç bir anlamı kalmadı:KK70:
salata derken cnm lor pynirli filan mı :)
e afiyet olsun :) bugünün kaçamağı da o olsun 😊 ama peynirini yeseydin canım

salata derken cnm lor pynirli filan mı :)
e afiyet olsun :) bugünün kaçamağı da o olsun 😊 ama peynirini yeseydin canım
Lor peynir+ birazcık yumurta:)) mayonez sıkınca da güzel oldu değişik bir tat🤣
Sağol canım, yemeseydik iyiydi de işte:))
Peyniri de yedim mayonezi de yedim yumurtayı da yedim. Öyle bir pis boğazım🤣

Lor peynir+ birazcık yumurta:)) mayonez sıkınca da güzel oldu değişik bir tat🤣
Sağol canım, yemeseydik iyiydi de işte:))
Peyniri de yedim mayonezi de yedim yumurtayı da yedim. Öyle bir pis boğazım🤣
canım niye pisboğaz olasın gayet doyurucu besleyici olmuş :)
patates de yememişsin :)
2 ana 2 ara yapıcaksın o zaman di mi 😘 planın ne sonrası için?

tamam kuşum 😘 oğlaklar kendine eziyet çektirmeyi seviyo biraz di miii 😁

canım hoşuna gitmediyse teklifleri alabilirim 😊

hüsran yoook :KK70: dur kız daha yeni başladık

aynennn kederlenmeye mi geldik yahuuu 😊 haydi eller havaya herkes sakin olsun ve çiklatını yesin kahveyle 😂 hatta özellikle kaçamaklarımızın resmini atabiliriz akşam başlayım ben :rolleyes:

öyle şartlama bebeğim beniim :KK60: ve lütfen yaz bir not defterine yediklerini :KK66: yavaştan bir düzen oturturuz :KK66:
Ay yok çok beğendim 💕 bı iki gün öncesinden atayım, çekmiştim

Eklentiler

• IMG20211012140358.jpg
    IMG20211012140358.jpg
    130,1 KB · Görüntüleme: 22
Ya bence yarım kilo çok iyi. Ben öyle haftada 2-3 kilo verdiren diyetlere inanmıyorum zaten. Sağlıklı değil, haftada bir kilo verilir ama ilk önce alışmak lazım düzene, az yemeye,böyle daha iyi olmuş. Tebrik ederim🤩
1iyi işte aynen,2-3 ben de istemem, sağol 😍

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X