Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
canım niye pisboğaz olasın gayet doyurucu besleyici olmuş :)
patates de yememişsin :)
2 ana 2 ara yapıcaksın o zaman di mi planın ne sonrası için?
Patatesi yemedim mutluyum evet
Aynen öyle 2 ana 2 ara. Ben bazen ara öğünleri atlıyorum, az az sık sık olayına bir türlü alışamadım. Öyle daha çok kilo verdiğimi zannediyorum, daha zararlı halbuki. Ama düzenli uyucam bu kurala şimdi iş yerindeyim akşama ne yapsam diye düşünüyorum. Çıkışta markete gidip sağlıklı birşeyler alayım ev abur cubur dolu oğlum yüzünden

Ay yok çok beğendim bı iki gün öncesinden atayım, çekmiştim
canım afiyet olsun 1 kareyle bıraktın ve tümünü bitirmedin mii helalll
1iyi işte aynen,2-3 ben de istemem, sağol
canım menünü atarsan miktarlarıyla,birkaç tavsiyem olabilir
tamam cnm ilk arayı yaptın o zaman?
kıymalı sebze yemeği olur,fırında sebzeli tavuk olur, bulgur pilavı olur cacık olur canım

Kaç kareyi şimdilik söylemiyim, söz 1-2 hafta sonra söylerim menüyü atayım akşam

Oh oh oh ağzından bal damlıyor bide bunları yapacak enerji lazım tabi
Senin çocuk var mıydı canım?

Kaç kareyi şimdilik söylemiyim, söz 1-2 hafta sonra söylerim menüyü atayım akşam
kız hepsi feda olsun ayıp ettin 1 kare eksik görünce öyle dediydim
Oh oh oh ağzından bal damlıyor bide bunları yapacak enerji lazım tabi
Senin çocuk var mıydı canım?
zor mu geldi :/ işte sağlıklı bişey ne olursa
çocuk yok canım herüf de yok

kız hepsi feda olsun ayıp ettin 1 kare eksik görünce öyle dediydim

zor mu geldi :/ işte sağlıklı bişey ne olursa
çocuk yok canım herüf de yok
Aslında alcan ıspanağı koyuvercen tamam da çocuk yemez, kuru kuru da pek iyi olmuyor. Mecbur süslemek lazım
Herüf hiç de gerekli değilmiş zaten

mantı var mı ıspanak yemeği yaparsın yanında da birkaç kaşık mantı güzel olur hehe ve yoğurt canım biraz da salata olursa
Kız kalbin temizmiş, hazır mantı da aldım marketten daha yeni yoğurt da koyduk mu tamamdır, ben onu yarına diye düşünmüştüm senin dediğin gibi daha iyi olur, sağol valla sen ne yiyeceksin akşama

Diyet Salata yaşına bakim die profiline tıkladım, doktor yazıyor diyetisyen mi peki?
ahahaha yok cnmbeslenme diyet bilgilerine ilgim var ama pratisyen hekimim, beslenme koçluğu yapmayı düşünüyorum
Kız kalbin temizmiş, hazır mantı da aldım marketten daha yeni yoğurt da koyduk mu tamamdır, ben onu yarına diye düşünmüştüm senin dediğin gibi daha iyi olur, sağol valla sen ne yiyeceksin akşama
oyyy iyi olur canım hem mantının miktarı azalmış olur hem sebze yemiş olursun
ara öğünleri de atlama kuzum

Vay be doktorsun demek, hep çok özenmişimdir
Yaşın kaç canım?

O zaman ... koçum benim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…