Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
o zaman ben diyetimi ana hatlarıyla yazıp örnek menü de vereyim ilk sayfaya canım olur mu
sonra da menülerimize bakarız çikolata az yemişsin deriz
Süper olur valla
Burası tam aradığım yer olur öyle olursa arada geyik muhabbeti de sıkıştırırız

yaaaa üzüldüm de sevindim de canım ya hayırlısı olsun sen mutlu ol canım Allah bağışlasın canım hepsini de
inşallah kuzulara da güzel bir baba oacak erkek bulursun sana da hayırlı bir eş :)

yaaaa üzüldüm de sevindim de canım ya hayırlısı olsun sen mutlu ol canım Allah bağışlasın canım hepsini de
inşallah kuzulara da güzel bir baba oacak erkek bulursun sana da hayırlı bir eş :)
Sevin sevinSağol kuzum , teşekkür ederim güzel dileklerin için
Ayy yok koca lazım değil aman oğullarım yeter bana, öyle gönül eğlencesi diyelim

Bugün kahvaltıda yumurta salatalık vs yedim ekmeksiz yürüdüm 45 dakika öğlen chia tohumlu ekmekle kaşarlı tost yedim iyi gidiyorum bence akşama haşlama tavuk bulgur pilavı sizler naptınız kızlar
İyiynisy valla,ben de yazicam
Ayy yapalım, çok iyi olur bizimde öyle çok sıkan değilde birazcık daha rahat bir grubumuz olsun
Evettt
İşte bazen insan acele,vakitsizlik vb istediği gibi özene bözene beslenemiyor,dediğin gibi napican,yoksa sen de biliyorsun olayı ama her zaman mümkün olmuyor,bunun da tek çaresi dengelemek

Ay herkesler gelmişşş

teşekkürler
oo cnm 500 gr gitmiş bile şimdiden 2 ana öğün zorlayabilir ama cnm beni bile zorluyor o yüzden 2 ana 2 ara yapabilirsin
Ben ara öğün sevmiyorum, çünkü az aZ yerine bi tık daha doyarim ki bikmayayim diyetten

Aynen öyle. Düzenli diyet listesi hazırlasan bile uyamıyorsun çoğu zaman maalesef

Sevin sevinSağol kuzum , teşekkür ederim güzel dileklerin için
Ayy yok koca lazım değil aman oğullarım yeter bana, öyle gönül eğlencesi diyelim
hıı tamam

Aynen öyle ay ne güzel liste de oluştururuz. Süper bir yer olacak burası
tamam canım ama kilo yazınca da insan geriliyor sanki o yüzdenkilo yazmadan yapabilirim doya doya zayıflama grubu üyeleri diye

Ben ara öğün sevmiyorum, çünkü az aZ yerine bi tık daha doyarim ki bikmayayim diyetten
hıım öyle düzen kurdun tamam o zaman şekerim

hıı tamam

tamam canım ama kilo yazınca da insan geriliyor sanki o yüzdenkilo yazmadan yapabilirim doya doya zayıflama grubu üyeleri diye

hıım öyle düzen kurdun tamam o zaman şekerim
Aynen öyle yapalım sadece yaş falan filan ekleriz ne bileyim işte

En kaloriliiii dur bi düşüneyim
En sevdiğim yemek: tüm fastfood lar ve anne yemeği olarak da karnıyarık+şehriye pilavı
İçecek: Gazlı içecek sevmiyorum ayran falan desen onlar az kalori o yüzden alkollerden kalorili olsun diye kırmızı şarabı seçiyorum
Tatlı: magnolia+ tüm çikolatalı tatlılar (Şerbetli pek sevmem midem bulanır)

Canım çikolata vs istediğinde hemen tarçınlı kahve yapıyorum afiyet olsun canım senin menü de harika bugün

tamam

Ekler pasta, bütün hamur işleri içecek olarak limonata
çok iyiiii ödül günün ne zaman

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…