Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Türkçe öğretmeni @hzlsel burdaki arkadaşım :KK66: ben de pratisyen hekimim cnm 🙂
Ya kalori saymadan ama istediğimizi de arada yiyerek nasıl kilo veririz adlı çalışmam aslında 😂 ama karmaşık oldu dediğin gibi , zamanla oturcak canım değiştircem
Profilinde yazıyormuş kilo durumu :) şimdi farkettim, yazıp yorulma

Hos bulduk, yok kilom doğru maalesef, planım haftada 1 kg vermek şimdilik.
8 Ekim'de basladim. Hemen sımsıkı başlayıp çok aç kalmayacağım.
Sen kacla başladin ve ne zaman kaç kg verdin?
kuzum 10 katı yazıyor da ,insanlar anla yine am sen bilirsin :KK66:
tamamdır, menü yazabilirsin buraya da istersen :KK66: ya da kilon durduğunda yazarsın bakarız güzellik :KK66:
ben geçen yıl ağustosta 76la başladım yavaş yavaş verdim canım 😊

Merhabalar ben geldim. Hayırlı olsun topigin canim.
Bize ışık oldun 😍😍

Hayırlı olsun canımcım sayfan bu düzeni seninle beraber yapan ilk kişi olarak bugün joker hakkımı kullandım diyebilirim🤭🤭🤭 9 gün çok dikkatli olacağım ben de on gün sonunda vereceğim kiloyu çok merak ediyorum inşallah senin gibi 1,5 kilo civarında bir kaybım olur😍😍

Arkadaşlar merhaba benim de bi 10 kilo vermem lazım 😘😘❤️❤️

Benimde doğum kilolarını vermem lazım:KK70: bebem 6 aylık oldu veremedim hala:KK70: sezeryan göbeği öylece duruyor.
Kendimi en güzel hissettiğim kilom 58-59, şu an 65 im. Hedef:6 olsun🙈
Kızlar aktif olarak 2-3 kişiyiz sanırım, moral motivasyon la inanın başarabiliriz

Kızlar aktif olarak 2-3 kişiyiz sanırım, moral motivasyon la inanın başarabiliriz
kuzum ilk 2 isim bizim eski gruptan,zayıflama yarışmaları kapanınca başka başlık açtık cnm , o takım üyelerini ekleyebiliyoruz sadece o yüzden davet edemedim cnm
ben burayı ayrı açmıştım cnm abur cubur da konuşalım kilo verme sürecinde diye :KK66:
aslında istediğimizi konuşabiliriz yemek,diyet üzerine :KK66: ziyaret etmek istersen atabilirim ama linki 😍

kuzum 10 katı yazıyor da ,insanlar anla yine am sen bilirsin :KK66:
tamamdır, menü yazabilirsin buraya da istersen :KK66: ya da kilon durduğunda yazarsın bakarız güzellik :KK66:
ben geçen yıl ağustosta 76la başladım yavaş yavaş verdim canım 😊
Aa evet noktasiz yanlış olmuş kilom, yine de iyi vermişsin, Allah bereket versin 🤲💃 baksana konu başlığı değiştirilemiyor galiba , biz de kendi aramızda takım gibi kuralım mi , nasıl olsa kafalarimiz bir, çok az yemiyoruz, liste yapsak ilk sayfaya, 2-3 kişi de olsa, enerjimiz birleşir, çünkü düşüncelerimiz bir anladin mi ? Yani ben bir çikolata yedim diye linclenmek istemiyorum, diyet yapmak kolay diil, başlık olsa , turuncu grup zayıflıyor gibi

kuzum ilk 2 isim bizim eski gruptan,zayıflama yarışmaları kapanınca başka başlık açtık cnm , o takım üyelerini ekleyebiliyoruz sadece o yüzden davet edemedim cnm
ben burayı ayrı açmıştım cnm abur cubur da konuşalım kilo verme sürecinde diye :KK66:
aslında istediğimizi konuşabiliriz yemek,diyet üzerine :KK66: ziyaret etmek istersen atabilirim ama linki 😍
Hmm tamam boşver o zaman ♥️💃

Aa evet noktasiz yanlış olmuş kilom, yine de iyi vermişsin, Allah bereket versin 🤲💃 baksana konu başlığı değiştirilemiyor galiba , biz de kendi aramızda takım gibi kuralım mi , nasıl olsa kafalarimiz bir, çok az yemiyoruz, liste yapsak ilk sayfaya, 2-3 kişi de olsa, enerjimiz birleşir, çünkü düşüncelerimiz bir anladin mi ? Yani ben bir çikolata yedim diye linclenmek istemiyorum, diyet yapmak kolay diil, başlık olsa , turuncu grup zayıflıyor gibi
canım olur liste yaparım :KK66: aynen abur cuburun da yazılıp konuşulabildiği ayrı bir grup olabilir burası,açma amacım oydu zaten 😍
tablo yapayım o zaman 5 kişiyi bulursak :KK66:

konu adını pro üyeler değiştirebiliyor ama dediğin gibi bizim gibi yemeyi de sevenler için uygun bir başlık bence cnm 😍
3 gün bayağı yedim o yüzden pzts bugün çrş detokstayım cnm ,perşembe döner yicem kısmetse 🤗
senin gidişatın planın nasıl :)
8 ekimden beri gitti mi biraz :KK66:

konu adını pro üyeler değiştirebiliyor ama dediğin gibi bizim gibi yemeyi de sevenler için uygun bir başlık bence cnm 😍
3 gün bayağı yedim o yüzden pzts bugün çrş detokstayım cnm ,perşembe döner yicem kısmetse 🤗
senin gidişatın planın nasıl :)
8 ekimden beri gitti mi biraz :KK66:
Afiyet olsun şimdiden 😄
08.10.2021 CUMA
8 EKİM 8️⃣2️⃣.1️⃣0️⃣
10 EKİM8️⃣2️⃣.2️⃣0️⃣
12 EKİM 8️⃣1️⃣.6️⃣0️⃣
Amacım 2 öğün beslenmek
Haftada 1 kg vermek

Bugün kahvaltıda yumurta salatalık vs yedim ekmeksiz yürüdüm 45 dakika öğlen chia tohumlu ekmekle kaşarlı tost yedim iyi gidiyorum bence 🤣 akşama haşlama tavuk bulgur pilavı sizler naptınız kızlar 😘😘

canım olur liste yaparım :KK66: aynen abur cuburun da yazılıp konuşulabildiği ayrı bir grup olabilir burası,açma amacım oydu zaten 😍
tablo yapayım o zaman 5 kişiyi bulursak :KK66:
Ayy yapalım, çok iyi olur🥰 bizimde öyle çok sıkan değilde birazcık daha rahat bir grubumuz olsun🤩

Bugün kahvaltıda yumurta salatalık vs yedim ekmeksiz yürüdüm 45 dakika öğlen chia tohumlu ekmekle kaşarlı tost yedim iyi gidiyorum bence 🤣 akşama haşlama tavuk bulgur pilavı sizler naptınız kızlar 😘😘
Ben kahvaltıda birşey yiyemediğimden ağzıma birkaç salatalık falan attım iştahım da yoktu, öğlen iş yerinde ağzıma kaşarlı tost sıkıştırdım💔 bide portakal suyu. Ne yapayım kahvaltıda da birşey yememiştim yani🤣 şimdi de kahve içiyorum ama sade🤣 bide oğlumun aniden memeyi bırakması sonucu dün gece alkol aldım çerez falan ama onlar dünde kaldı o yüzden saymam:KK70:

canım afiyet olsun 😘 evet gayet sağlıklı :KK66: yürüyüş de varr :KK8:
uyanınca tarçınlı kahve, kahvaltı peynir ekmek cnm ara öğün yeşil çayla meyveli bar yedim
akşam tavuk ayran 1 çiğ köfte ve az tarhana çorbası içtim birazdan da ara öğün 😍

Ben kahvaltıda birşey yiyemediğimden ağzıma birkaç salatalık falan attım iştahım da yoktu, öğlen iş yerinde ağzıma kaşarlı tost sıkıştırdım💔 bide portakal suyu. Ne yapayım kahvaltıda da birşey yememiştim yani🤣 şimdi de kahve içiyorum ama sade🤣 bide oğlumun aniden memeyi bırakması sonucu dün gece alkol aldım çerez falan ama onlar dünde kaldı o yüzden saymam:KK70:
canım afiyet olsun vitaminleri almışsın :KK66:
ooo kutlamalar da yapılmışş 😂 ama zor bişey yani insan sevinir tabii 😂
kaç aylık old cnm :KK200:

canım afiyet olsun vitaminleri almışsın :KK66:
ooo kutlamalar da yapılmışş 😂 ama zor bişey yani insan sevinir tabii 😂
kaç aylık old cnm :KK200:
Ay yok aslında canım onun kutlaması değil boşandım da onun kutlaması🤣 uzun süredir devam ediyordu dava. Başka bir ilişkiye bile başlayacağım neredeyse ve dün biraz başlandı gibi😂( ki onun yasak ilişkisi yüzünden bitirdik zaten) ama o hala çekişmeli de inat ediyordu. Hakim boşadı sonunda.
6 aylık canım:)) bi tane daha oğlum var o da 3 yaş 9 aylık ☺️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X