Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canım üstüne afiyet mide-bağırsak sisteminden üşütmüştüm bugün daha iyiyim ama ve açlık hissim geri geldi ☺ yine 1000 kalori altı yapsam yeter
Baskule çıksaydın güzel eksi görmüş olabilirsin.
Kronik kabızlık yaşıyorum wc çıktığım gün ben çok mutlu olup baskule cikiyorum

Baskule çıksaydın güzel eksi görmüş olabilirsin.
Kronik kabızlık yaşıyorum wc çıktığım gün ben çok mutlu olup baskule cikiyorum
Çıktım canım 72.7 , pazar sabahı 73.3 tü sanırım, pazar ve pazartesi 2.000 kalori üstü aldım yani artı gelirdi ama
Bu sabah da 72.0 geldi bakalım nasıl devam eder diyet

Türk kahvesini telvesiyle ve bol suyla içmek bende kesin çözüm oluyor bi de annemin tarifi sabah aç karna ılık suyla 1 kaşık zeytinyağı

İngiltere diyetine benzettim canım eksi var mııı
Bu işi biliyorsun tatlım evet İngiltere malum döviz farkından dolayı bizimkiler kesmiyor artık sanırım var eksi ama bende ciddi oranda ödem oluyor galiba gıda intorelansı var bazı yiyecekler özellikle etkiliyor
Beslenmenize bisey diyemeyeceğim detoks gb durum sanirim ama yürüyüşünuz super.
Aynn detoks yoksa yemek yapmayı ve yemeyi seven biri için bu beslenme tarzı ütopik

Haha döviz farkı ay Allah iyiliğini versiin
Olabilir cnm light sütle yapsaydın
Karton kutuda olanlardan en hafifi

Olsun yemek derdi yok menü belli ooh ben de yaparım bu hafta

Ciddi bir motivasyona ihtiyacım var birturlu baslayamiyorum diyete 1.5senelik evliyim evlendikten sonra çok kg aldım dolabımda hiçbir kıyafetim olmuyor üstelik eylül de kaynim evleniyor acil kg vermem lazım aranıza katıldım bakalim inşallah istediğimiz kilolarda oluruz

Hoşgeldin
Ne kadar fazlan var? ☺
Kilo alma sebebi gece eşinle atıştırmalar vs mi ya da hareketsizlik olabilir

Sanırım bı 10 kg kadar var her ikisi de olabilir :) eşim de abur cuburu ve yemeği çok sever ,ben de ona eşlik edince aldık kiloları ayrıca hareketsiizm az su içerim vs .her ptesi diyet yapicam diye haftaya başlıyorum ama sonuç hüsran

İstersen yarın menü yazmaya başla ☺ bir inceleyelim beraber :)
İlk iş yediğimizin içtiğimizin farkında olmak
Kalorili olan her şeyi not et canım, telefonunda adım sayan uygulaman ya da bilekliğin var mı ☺ ?

Merhaba bende 1 yillik evliyim 20 li yaslarimdan itibaren hep 65 kiloda idim en düşük 62 oldum 1.60 boyum
Suan 69.7 yim asiri bir kilo almadim 3 kilo filan ama hamile kalmak istiyorum biraz kilo vereyim öncesinde diyorum.
Dün ve bugün aralıklı oruç yapıyorum
Aksam 18.30 dan sonra hic sey yemiyorum
Acikmiyorum da esimle hafta da bir kac gün 10000 bin adim veya daha fazlasini yapıyoru
Onun disinda yaptığım spor ev isi
Birde sabah kalkinca mesela bir saat sonra kahve içmeyi seviyorum fakat 2si1 arada iciyorum onu da biraktim
Türk kahvesi içemiyorum günün ilerleyen saatlerinde belki canim pek cekmiyor başka nasil kahve tüketebilirim
Zayıflarken en zorladığım nokta yumurta yememek asla yiyemiyorum çocukluktan beri hee gun yazicam insallah

Merhaba sen de hoşgeldin canım
Aralıklı oruçla çok güzel verebilirsin eşinle yaptığın spor da çok iyi ☺
Türk kahvesi lifli ve mineralli olduğu için daha faydalı canım, aromalı deneyebilirsin? Ya da sabah içtiğin toz nescafe tarzı kahveye kakao ,tarçın, çiya tohumu gibi lifli gıda ekleyebilirsin

Yumurtayla ilgili kokusu mu rahatsız ediyor , haşlanınca çok katı olduğu için zor yemek mi ?

Teşekkür ederim hosbuldum
Kahveyi denicem dediginiz gibi
Yumurtayi kokusundan dolayi yiyemiyorum
Uzun yıllardır boyle pasta da börek de kokarsa yine yiyemiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…