Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay bende bende. Bugün oturdum yarım paket ikram yedim çayla
Canımda şu an koca bir tabak makarna çekiyor nedense, ama kendimi tutuyorum
Dün sağ olsun eşim seviyorum diye süt reçeli almış adam bana kilo aldırmaya çalışıyor sabah kahvaltıda zor tuttum kendimi koca kaseyi bitirebilirdim önüme simit koyuyor bunu da ye diye sonra kilo ver hazal Benim de bugün canım şöyle bol beşamel soslu fırın makarna çekti

Ay bende bende. Bugün oturdum yarım paket ikram yedim çayla
Canımda şu an koca bir tabak makarna çekiyor nedense, ama kendimi tutuyorum
afiyet olsun ay cevizli ikram çıkmıştı ben lisedeyken ya hatırlar mısınız?
ayy bende de var bir kavanoz açmadım sıra gelmedi
canım kahvaltı keyfi yapabilirdin ya
oyy o da güzel olur bizim eve yakın ev yemekleri lokantası bldum bir uğrayayım diyorum evde yapmaya üşendiğimiz şeyler oluyo beşamelli,bi de pilavları bi değişik güzel oluyo ya

Ay öyle oluyor değil mi bana da aynı muamele hamileligimin ilk aylarında bulantıdan birşey yiyemezken yapılıyordu, son aylarda da yeter Ceyda pilates topu gibi olduna döndü tuhaflar valla, afiyet olsun off be deme deme olsada yesek

ay hatırlıyosun sen dee evet çok güzeldi yaa
rodeo vardı bi de ülker in hzlsel sen de seviyodun di miii
Aramızda 3 yaş vardı yanlış hatırlamıyorsam, aynı zamanın çocuklarıyız hatırlayacağız tabi
Keşke bu aniden kaybolan çikolatalar bisküviler yeniden gelse özlendiler.

Kahvaltıda yedim ama az yedim canım ay ama nasıl güzel tadı var Ne güzel öyle bir yer olması zaten onların pilavları apayrı oluyor
Beni zorla diyete soktu önce tabi haklı 120 kiloya dayanmıştım 90 kilo olunca bırakırsın sanmıştım ye azcık kilo al tekrar 80-90 kilo ol diyor Hafta sonu bir ödül yaparız olmadı
ay hatırlıyosun sen dee evet çok güzeldi yaa
rodeo vardı bi de ülker in hzlsel sen de seviyodun di miii
aynen canım ben de seviyordum Ama cevizli ikram yemedim hiç fındıklısını çok severim ben

Vayy hain eş demek. 80-90 ken seviyor herhalHergün küçük ödüller veriyorum kendime ben şahsen
İkramı boşverinde, N**** (Siyahi) için kurşun atar kurşun yerim

Vayy hain eş demek. 80-90 ken seviyor herhalHergün küçük ödüller veriyorum kendime ben şahsen
N**** (Siyahi) da güzel tabi ama ben tam blr tutku severim Ama favori çikolatam rafaello Ben de onun için kurşun yiyebilirim kesinlikle

Aramızda 3 yaş vardı yanlış hatırlamıyorsam, aynı zamanın çocuklarıyız hatırlayacağız tabi
Keşke bu aniden kaybolan çikolatalar bisküviler yeniden gelse özlendiler.
evet cnm tekrar versinler yaa iyi de satılır yine
ayy gerçekten müthiş bişey yaa onla puding de yapıyolar biliyo musun böyle normal puding kakaolu,üstüne de kalan pudingle süt reçeli karıştırılıyor porsiyonluk yapabiliriz valla
ay fındıklı da güzel
ahahahah pışşşıııık de

oreo daha mı güzel kiii

Çok iyi olur ama o puding denemek lazım gerçekten ayağım iyileşsin de gireyim mutfağa yapayım bu pudingi
Oreo bence de daha güzel ama biraz pahalı ya ona o kadar veremem hiç

Oreo hepsini ezer geçer de pahalı birazcık her zaman her zaman yenmez yani

Ben de aynı durumdayım şu an çok açım gözümün önünde çeşitli tatlılar uçuşuyor ama evde yok bir şey o yüzden mecbur açım kahvaltıya kadar
Aynen öyle lahmacunun üzerine limon sıkıp yediğimi hayal ediyorum şu an
Ya iyi hoşta ben kahvaltı yapmayı da sevmem pek, yumurta peynir zeytin hiçbirinden hazetmiyorum açıkçası
Oğluma yedirirken 2 domates salatalık atıyorum sadece ağzıma

Lahmacun diyet dostu bir yiyecek bence çok rahat yenebilir
Ben de hiç sevmezdim kahvaltıyı önceden ama şu an en rahat kahvaltıda yiyorum günün ilk öğünü diye kahvaltıyı iyi etmeyince akşam çok yiyor insan

N**** (Siyahi) da güzel tabi ama ben tam blr tutku severim Ama favori çikolatam rafaello Ben de onun için kurşun yiyebilirim kesinlikle
hanımeller çiko damla
Çok iyi olur ama o puding denemek lazım gerçekten ayağım iyileşsin de gireyim mutfağa yapayım bu pudingi
Oreo bence de daha güzel ama biraz pahalı ya ona o kadar veremem hiç
ayneen denemeliiii
arada indirim oluyo

Tabi canım bir oturuşta benim gibi 3 tane yemezseniz hayat gayet güzel
Doğru diyorsun canım, ben sabah aceleyle çıkıyorum işe yetişmek için, ondan dolayı oğlanları doyurup çıkıyorum hemen. Bundan sonra daha dikkat edeyim bencede sevmesem de

Bende karamio ve laviva aşığıyım o kadar çok çikolata konuştuk ki acıktım
karamio liseden beriii :)
Ben de aynı durumdayım şu an çok açım gözümün önünde çeşitli tatlılar uçuşuyor ama evde yok bir şey o yüzden mecbur açım kahvaltıya kadar
cnm 1 ay kaçamaksız olur mu yaa :/
cnm kahvaltı çok farkediyor kilo verme ve sıkılaşma açısından çünkü ekstra protein giriyor vücuda ve daha enerjik başlıyorsun daha çok enerji harcayabiliyorsun metabolizma hızlanınca
ayneen çok farketti di mi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…