Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yarın eksiler geliyor diyorsun Ben de eşimi bekliyorum 1 saat sonra akşam yemeği yiyeceğim umarım çok kaçırmam
İnşallah gelecekkk boşuna aç aç toplantılara girmedik
Ekmekleri yok et hemen bir dilim koyuver sepet ortada olmasın kendine de küçük porsiyonda koy. Ama eşler böyle iştahla yiyor ya ne kadar az yiyeceğim desende onun yiyişinden etkileniyorsun neyseki herif kişisi artık ortada yok bende

900 gr gitti 50lere kaldıı 1.3 kilo canımm

nesi iyi kiii fast food yedin di mi

ara öğün yaptın mı cnm
Oha be hay maşallah, tebrik ederim ben senden daha heyecanlıyım
Nerden tahmin ettin hamburgerin ucundan azıcık ıssırdım ki hem midem bulandı hemde masaya gıcık olduğum biri geldi, yiyemedim yani no problem

Yaptım canım kahve ve züberlerimle Günü saat 2 de kahvaltıyla başlatıp 8 de akşam yemeğiyle bitirmiş olacağım
oh afiyet olsun canım tmm

Oha be hay maşallah, tebrik ederim ben senden daha heyecanlıyım
Nerden tahmin ettin hamburgerin ucundan azıcık ıssırdım ki hem midem bulandı hemde masaya gıcık olduğum biri geldi, yiyemedim yani no problem
haha
akşama daha çok acıkmışsındır kııı gıcık olduğun bir hanım mı

oh afiyet olsun canım tmm

haha
akşama daha çok acıkmışsındır kııı gıcık olduğun bir hanım mı
Acıkmadım valla yemek görmek istemiyorum midem bi fena bugün gerçi iyi birşey sayılır
Evet, aşırı derecede egoist ve kendini beğenmiş bir "hanımefendi"

Ekmek Allahtan eve hiç girmiyor yoksa nasıl tutardım kendimi Ben sofradan erken kalkıyorum genelde yoksa işler çığrından çıkabilir
Nasıl yani buradaki hiç kimse akşam yemeğinden sonra birşeyler yemiyor mu?
Ben aralıklı oruç yapıyorum ya canım o yüzden tüketmiyorum sofradan aç kalktığım için Türk kahvesi yapıp tıkıyorum mideyi

Acıkmadım valla yemek görmek istemiyorum midem bi fena bugün gerçi iyi birşey sayılır
Evet, aşırı derecede egoist ve kendini beğenmiş bir "hanımefendi"
ayy bi ayran iç bari kuzum
bi de zayıftır kesin, miiiiiii?
ayyy en sevdiğiniz ekmek hangisi kızlar
tam çavdar seviyorum sert olandan cevizli güzel oluyo bi de domates kurulu

Ekmeksiz de gitmiyor ki be tebrik ederim ama helal olsun elindeki çatalı yavaşça yere bırak ve kaç

Güzelmiş bu, ben sonradan oturup meyve yiyorum falan. Aslında meyveyi gündüz ara öğün olarak tüketmek lazım. Akşam şişkinlik yapıyor biraz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…