Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ekmeksiz şekersiz eyvahhhh kolay gelsin😳 aslında şeker olayı bende çay konusunda sıkıntı yapıyor şekerli çayı bıraksam tüm sorunlarım çözülecek gibi🤣
Bizim kızlar da akşama ertelediler kısır gitti şarap geldi, daha da kötüsü 🤣
ve yapamadım :KK70: yarın da artı geliyor amaaan umrumda değil :KK76: bu pazartesi de artı geleyim nolcak

ve yapamadım :KK70: yarın da artı geliyor amaaan umrumda değil :KK76: bu pazartesi de artı geleyim nolcak
Amaan boşver sağlık olsun napalım, eğer kendini iyi hissettirecekse bende dido yedim bugün 🤣 kahvenin yanında 2 tane de sadrazam lokumu 😂 düzeltiriz düzeltiriz 💕

Canlar 210 günlük plana başladım:KK70: şu 50leri görürsem yazıcam o daha anlaşılır olcak 🤩
Bu arada 62.1 geldim geçen pztsden 500 gr fazla 😘
210 gün mü vay anasını , nasıl olacak kız?😍😂59.9 olduğun anda bekliyoruz o zaman kuzum😂😍

Merhaba kızlar ben başta bir görünüp sonra kayboldum kaç haftadır diyet ve zayıflama isteğimi kaybetmiş gibiydim ama iki gündür iyi gidiyorum sonunda 66 rakamından kurtulup bugün 65 gördüm devamını getirip kendimi 62 kiloya atmam lazım geliyim mi Diyet Salata Diyet Salata 🤗🤗🤗

Merhaba kızlar ben başta bir görünüp sonra kayboldum kaç haftadır diyet ve zayıflama isteğimi kaybetmiş gibiydim ama iki gündür iyi gidiyorum sonunda 66 rakamından kurtulup bugün 65 gördüm devamını getirip kendimi 62 kiloya atmam lazım geliyim mi Diyet Salata Diyet Salata 🤗🤗🤗
Merhabaaa hoşgeldin 😍😍
Bende 64 ten 58 e düşmeye çalışıyorum bakalım, başarırız inşallah 😘😘

Vermek istediğimiz kilo miktarları yakınmış canım inşallah başarabiliriz sürekli bozup duruyorum ama bakalım🤭
Ay bende bende. Bugün oturdum yarım paket ikram yedim çayla 😂😂
Canımda şu an koca bir tabak makarna çekiyor nedense, ama kendimi tutuyorum 🤧

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X