Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaaa valla ya hele şu muayeneler beni benden alıyo ya vajinismus geçmişim olduğu için korkuyorum doktora da gitmeye adetlerim çok Düzensiz olmaya başladı
Hay Allah ya, git yinede canım. Adet düzensizliği sinir ediyor adamı ne zaman gelecek belli değil benimde haftaya randevum var birşey olduğundan değil de her yıl olan genel kontrollerden.

Arkadaşım geldi kahve ile çikolata yedim Allah affetsin
afiyet olsun
Ha iyi o zaman sıkıntı yok, afiyet olsun kuzum
sağol aşkom şimdi naneli sakız çiğniyorum bişey yemiyim diye dişimi de fırçaladım mı tamamdır ama geç yatıyorum geç fırçalayınca arada birkaç bişey götürebiliyorum erken fırçalasam daha iyi olcak
Sabah tartıldım 62.25tim şimdi 64 nasıl oluyo bu
cnm yediğin içtiğin kıyafetin vs

Seri üzgün

Kizlar ben bi ara canan karatay diye bir diyet yaptim. Bu benm bunyemi bozdu. O gunden sonra birakin diyet uapmayi oruc da tutamıyorum. Bazi zamanlar 3 saat ac kalinca fenalasiyorum.
Diyet uygulayamiyorum. Onlari hazirlifak zamanm yok. Olabilen seylerle diyat nasil yapabilirjm

Cnm benim diyeti dene o zaman 1 hafta

Off naneli sakızdan sonra diş fırçalamak cesaret ister ama iyi mide bulandırıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…