Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canım spor da var ondan heralde :KK66:
Sağol kuşum sen de çok tatlısın 😍
Ama bir büyük pizza gömdüm içeceğiyle patatesi sosuyla :KK70:
Hamburgere 700 gr gelmişti hatırlıyor musun :KK70:
Afiyet olsun cnm 😍
Hangi günü baz alıyorsun fark için 🙂
Ooo yarasın diyet koçuma 🤣🥰 hamburger pizza uçuyoruz yine:KK70:
Sağol canım 😘
Ya ben sporu unutuyorum ama kucağımda sürekli "bebek" adında bir ağırlık var, sayılır mı:KK70:
Cumartesi ölçtüm bide dün ölçtüm arada 1.2 var. Ama o zaman yemekten sonra tartılmak gibi bir hata yapmıştım o yüzden sanırım 🤣

Ooo yarasın diyet koçuma 🤣🥰 hamburger pizza uçuyoruz yine:KK70:
Sağol canım 😘
Ya ben sporu unutuyorum ama kucağımda sürekli "bebek" adında bir ağırlık var, sayılır mı:KK70:
Cumartesi ölçtüm bide dün ölçtüm arada 1.2 var. Ama o zaman yemekten sonra tartılmak gibi bir hata yapmıştım o yüzden sanırım 🤣
sağol cnm 😍
sürekli derken kaç dk kaç saat 😂
hıı o zaman en az 1.5 kızz :rolleyes: :KK5:
Kızzz nasıl öyle olduuu🤣 hay Allah ya, neyse 2 gün sıkı tutarsın yapacak birşey yok🤣
yaa iyi yineee hamburgerli günde 700 gr gelmişti bu sefer 2 katına yakın yedim 😂 aynen cnm 😍

sağol cnm 😍
sürekli derken kaç dk kaç saat 😂
hıı o zaman en az 1.5 kızz :rolleyes: :KK5:

yaa iyi yineee hamburgerli günde 700 gr gelmişti bu sefer 2 katına yakın yedim 😂 aynen cnm 😍
Valla bebe sürekli kucak istiyor diğer oğlumla ilgilenirken bile kucağımda oluyor bazen🤣 Birkaç gündür emmeyi tamamen bıraktı. Sütümün tadı bi tuhaflaşmış ondan sanırım niye bilmiyorum. O yüzden daha da çok kucağımda, öyle bağ kurabiliyoruz anca🤣
Yarın tekrar ölçücem bakalım inşallah eski düz göbeğime kavuşayım başka şey istemem🤣
Sen çok çabuk kilo alıp veriyorsun kuzum, ben 2-3 gün boyunca bütün fast food cips çikolata ne varsa yerim 300 gr anca alırım.
Ama aynı şekilde kilo vermeye çalışınca da bir haftada 500 gr anca veriyorum🤣

Valla bebe sürekli kucak istiyor diğer oğlumla ilgilenirken bile kucağımda oluyor bazen🤣 Birkaç gündür emmeyi tamamen bıraktı. Sütümün tadı bi tuhaflaşmış ondan sanırım niye bilmiyorum. O yüzden daha da çok kucağımda, öyle bağ kurabiliyoruz anca🤣
Yarın tekrar ölçücem bakalım inşallah eski düz göbeğime kavuşayım başka şey istemem🤣
Sen çok çabuk kilo alıp veriyorsun kuzum, ben 2-3 gün boyunca bütün fast food cips çikolata ne varsa yerim 300 gr anca alırım.
Ama aynı şekilde kilo vermeye çalışınca da bir haftada 500 gr anca veriyorum🤣
oyy yavrucak :emir_bebek:
inşallah cnm :KK66:
ne 500 gr ıı 1.5 gitmiş işte :KK66:

dünkü menümü de yazdım ilk sayfada cnmm :rolleyes:
bir sonraki kaçamağım cumartesi sanırım ,akrabaya gitcez çayın yanında ne verirlerse bakaaam :KK70: :KK70:
senin kaçamaklar nasıl gidiyorr :KK76:
Ovvvv 2. Öğün olmasa mükemmel aslında 🤣🤣
Ayy misafirliğe gittiğindekini saymam korkma, her bir yere gittiğimde şu ağızda dağılan kurabiyelerden veriyorlar tutamam kendimi, sana da öyle olur🤣🤣

Bugün kahve+brownie yedim yerken zevkten dört köşe oldum amaaaa sonradan midem bulandı keşke yemeseydim:sinirli:
Bir süre kaçamaklara ara vericem gibi🤪

Ovvvv 2. Öğün olmasa mükemmel aslında 🤣🤣
Ayy misafirliğe gittiğindekini saymam korkma, her bir yere gittiğimde şu ağızda dağılan kurabiyelerden veriyorlar tutamam kendimi, sana da öyle olur🤣🤣

Bugün kahve+brownie yedim yerken zevkten dört köşe oldum amaaaa sonradan midem bulandı keşke yemeseydim:sinirli:
Bir süre kaçamaklara ara vericem gibi🤪
500 gr a sevindim işte 😂
ayneen bakalım ne yicez 🤭
ay neden bulandıı :KK43: yağı mı garipti dışardan mı yedin cnm

500 gr a sevindim işte 😂
ayneen bakalım ne yicez 🤭
ay neden bulandıı :KK43: yağı mı garipti dışardan mı yedin cnm
Cumartesi ikimizde kötü olucazz:KK70: Bende cumartesi kızlarla buluşucam kısır o kadar kalorili değildir, güveniyorum:KK70:
Yok aslında öyle de değildi ama neden bilmiyorum. Bugün sabah biraz üşüdüm ondan bulantı yapmıştır belki:KK43:

Kilolar alınmış, kilolar verilmiş 🤣🤣🤣🤣 bende 10 gün erken adet oldum biraz ondan da kaynaklandı galiba 🤷🏼‍♀️
Öyle oldu valla🤣🤣
Kız 10 günde çokmuş mevsimlerden herhalde, hafif kanama oldu 1 gün sadece kesildi bende de. Sökülemiyorum😂 ödem kaldı, o da kilo yapıyor🤣

İşimiz zor😂

Cumartesi ikimizde kötü olucazz:KK70: Bende cumartesi kızlarla buluşucam kısır o kadar kalorili değildir, güveniyorum:KK70:
Yok aslında öyle de değildi ama neden bilmiyorum. Bugün sabah biraz üşüdüm ondan bulantı yapmıştır belki:KK43:
dengeleriz yaa :KK66: kısır yalnız gitmeez elmalı kurabiye börek filan lazım 😍
hıı olabilir cnm sıcak tut ayağsını :KK200:

Kızlar çok giremedim işlerim yoğundu baya güncel kilom 62,25 🤣🤣 bi 61.5 falan bekliyordum ama neyse mxkskjd
canım hoşgeldin 😘 ne yedin içtin göremiyoruz tabii 😂 yorum yapardım ama 💃

dengeleriz yaa :KK66: kısır yalnız gitmeez elmalı kurabiye börek filan lazım 😍
hıı olabilir cnm sıcak tut ayağsını :KK200:

canım hoşgeldin 😘 ne yedin içtin göremiyoruz tabii 😂 yorum yapardım ama 💃
Eyvahhh işin işinden çıkamayız valla 🤣
Sağol kuzum geçer inşallah 🥰🥰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X