Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ooo yarasın diyet koçuma hamburger pizza uçuyoruz yine
Sağol canım
Ya ben sporu unutuyorum ama kucağımda sürekli "bebek" adında bir ağırlık var, sayılır mı
Cumartesi ölçtüm bide dün ölçtüm arada 1.2 var. Ama o zaman yemekten sonra tartılmak gibi bir hata yapmıştım o yüzden sanırım

sağol cnm
sürekli derken kaç dk kaç saat
hıı o zaman en az 1.5 kızz
Kızzz nasıl öyle olduuu hay Allah ya, neyse 2 gün sıkı tutarsın yapacak birşey yok
yaa iyi yineee hamburgerli günde 700 gr gelmişti bu sefer 2 katına yakın yedim aynen cnm

sağol cnm
sürekli derken kaç dk kaç saat
hıı o zaman en az 1.5 kızz

yaa iyi yineee hamburgerli günde 700 gr gelmişti bu sefer 2 katına yakın yedim aynen cnm
Valla bebe sürekli kucak istiyor diğer oğlumla ilgilenirken bile kucağımda oluyor bazen Birkaç gündür emmeyi tamamen bıraktı. Sütümün tadı bi tuhaflaşmış ondan sanırım niye bilmiyorum. O yüzden daha da çok kucağımda, öyle bağ kurabiliyoruz anca
Yarın tekrar ölçücem bakalım inşallah eski düz göbeğime kavuşayım başka şey istemem
Sen çok çabuk kilo alıp veriyorsun kuzum, ben 2-3 gün boyunca bütün fast food cips çikolata ne varsa yerim 300 gr anca alırım.
Ama aynı şekilde kilo vermeye çalışınca da bir haftada 500 gr anca veriyorum

oyy yavrucak
inşallah cnm
ne 500 gr ıı 1.5 gitmiş işte

dünkü menümü de yazdım ilk sayfada cnmm
bir sonraki kaçamağım cumartesi sanırım ,akrabaya gitcez çayın yanında ne verirlerse bakaaam
senin kaçamaklar nasıl gidiyorr
Ovvvv 2. Öğün olmasa mükemmel aslında
Ayy misafirliğe gittiğindekini saymam korkma, her bir yere gittiğimde şu ağızda dağılan kurabiyelerden veriyorlar tutamam kendimi, sana da öyle olur

Bugün kahve+brownie yedim yerken zevkten dört köşe oldum amaaaa sonradan midem bulandı keşke yemeseydim
Bir süre kaçamaklara ara vericem gibi

500 gr a sevindim işte
ayneen bakalım ne yicez
ay neden bulandıı yağı mı garipti dışardan mı yedin cnm

500 gr a sevindim işte
ayneen bakalım ne yicez
ay neden bulandıı yağı mı garipti dışardan mı yedin cnm
Cumartesi ikimizde kötü olucazz Bende cumartesi kızlarla buluşucam kısır o kadar kalorili değildir, güveniyorum
Yok aslında öyle de değildi ama neden bilmiyorum. Bugün sabah biraz üşüdüm ondan bulantı yapmıştır belki

Kilolar alınmış, kilolar verilmiş bende 10 gün erken adet oldum biraz ondan da kaynaklandı galiba
Öyle oldu valla
Kız 10 günde çokmuş mevsimlerden herhalde, hafif kanama oldu 1 gün sadece kesildi bende de. Sökülemiyorum ödem kaldı, o da kilo yapıyor

İşimiz zor

dengeleriz yaa kısır yalnız gitmeez elmalı kurabiye börek filan lazım
hıı olabilir cnm sıcak tut ayağsını

Kızlar çok giremedim işlerim yoğundu baya güncel kilom 62,25 bi 61.5 falan bekliyordum ama neyse mxkskjd
canım hoşgeldin ne yedin içtin göremiyoruz tabii yorum yapardım ama

dengeleriz yaa kısır yalnız gitmeez elmalı kurabiye börek filan lazım
hıı olabilir cnm sıcak tut ayağsını

canım hoşgeldin ne yedin içtin göremiyoruz tabii yorum yapardım ama
Eyvahhh işin işinden çıkamayız valla
Sağol kuzum geçer inşallah

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…