Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canım kabızlık sorunum yok şükür 😍 türk kahvesini de telveyle içiyorum aşırı etkili 😘 sağol kuzum

Ay afiyet olsuun :KK39:ben de börek yedim
Ara öğünüm muz ve sütlü kahve 😍
Telvesini de mi içiyorsun ay bende öyle yapayım bari😘🤣 bende kabızlık da var birkaç gündür, kesinlikle ondan kilo veremiyorum, tavuk döner yememle bir alakası yok yani🤣
Sağol kuzum, sana da afiyet olsun iyi olmuş 😍😍
Muz ve kahve güzel oluyor mu yaa, ben komple muz sevmiyorum 🤣

Hayırlı olsun topiğin canım bol eksili olsun 😍
Ha
Türkçe öğretmeni @hzlsel burdaki arkadaşım :KK66: ben de pratisyen hekimim cnm 🙂
Ya kalori saymadan ama istediğimizi de arada yiyerek nasıl kilo veririz adlı çalışmam aslında 😂 ama karmaşık oldu dediğin gibi , zamanla oturcak canım değiştircem
Kızlar selam ben de zayıflamak istiyorum olmuyor olmuyor 74 kilo oldum toplam pandemide panda oldum 10 kilo aldım 10 kilo yaşlandım

Telvesini de mi içiyorsun ay bende öyle yapayım bari😘🤣 bende kabızlık da var birkaç gündür, kesinlikle ondan kilo veremiyorum, tavuk döner yememle bir alakası yok yani🤣
Sağol kuzum, sana da afiyet olsun iyi olmuş 😍😍
Muz ve kahve güzel oluyor mu yaa, ben komple muz sevmiyorum 🤣
Kabızlık tabi ki etkiler cnm bozma moralini 😍 aynen öyle yap 😘
Çok çok güzel oluyo sütlü kahveyle 🤩

Ha

Kızlar selam ben de zayıflamak istiyorum olmuyor olmuyor 74 kilo oldum toplam pandemide panda oldum 10 kilo aldım 10 kilo yaşlandım
Mrb cnm 🤗 ben ilk sayfamdaki diyeti yapıyorum diğer kızlar da free takılıyor 😁
Sen de nasıl istersen katılabilirsin 😘
Ayy pandemide panda oldum lafına bayıldım 😀

Kabızlık tabi ki etkiler cnm bozma moralini 😍 aynen öyle yap 😘
Çok çok güzel oluyo sütlü kahveyle 🤩
Aynen öyle, deneyeyim onuda canım değişik bir tat😍🤣
Ha

Pandemide panda mı oldun ay mükemmelsin🤣
Bende hamilelikte panda oldum yavaş yavaş veriyoruz kuzum sıkma canını 😘
İlk sayfada canım konu sahibemizin listesi var o da yardımcı olabilir 🥰

canım her şeyi yazıyorum aslında,kahveyi telveli içmek bol su lif en önemlisi 😘 gerçekten çok iyi çalışıyor bağırsağım birkaç gündür :)
verirsin tabi ki :KK66: yaz menülerini de görelim yorum yapalım daa :KK70:
Ya bende ceviz suyu içiyorum metabolizmayı hızlandırıyor hemde faydalı. Tadı ve görüşünü ilk başta bira gibi sonradan alışıyorsun 🤣
Şu an tabletten squit game izliyorum telefondan buraya yazıyorum, bir elimlede beşik sallıyorum🤣 müsait olunca detaylı yazayım kuzum😘

Ya bende ceviz suyu içiyorum metabolizmayı hızlandırıyor hemde faydalı. Tadı ve görüşünü ilk başta bira gibi sonradan alışıyorsun 🤣
Şu an tabletten squit game izliyorum telefondan buraya yazıyorum, bir elimlede beşik sallıyorum🤣 müsait olunca detaylı yazayım kuzum😘
oo 10 elinde 10 marifet :KK70:
ceviz suyu içtim yıllar önce cnm :)

E çok iyii :KK66:
Ben de dünden 500 gr artıyla yola devam :KK70:
Önemli olan artıda koyvermemek zaten 😍
Haftada 3 gün artı gelebiliriz ama 4 gün eksi oldu mu tamamdır 😍
Yarına fazlasıyla verirsin sen onu😍
Haftada 1 kilo versek tamamdır zaten totalde 🤣

Aynen canıım ayda 4 kilo eder sonra da koruma zaten :KK49:
Bugün 2 ana öğün yapmak planım ekmeksiz şekersiz cnm
Akrabaya gidecektik işi çıkmış 😂
Ekmeksiz şekersiz eyvahhhh kolay gelsin😳 aslında şeker olayı bende çay konusunda sıkıntı yapıyor şekerli çayı bıraksam tüm sorunlarım çözülecek gibi🤣
Bizim kızlar da akşama ertelediler kısır gitti şarap geldi, daha da kötüsü 🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X