Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayırlı kandiller kızlarr:KK36:
Bi kandil simidi yenmez mi şimdi 😃😃😃
Hayırlı kandiller canım :KK68:
Ayy yenirrr hemde bi tane değil en az 3-4 tane yenir:KK70:
Neyseki iş yerinde değilim pazar olduğu için, yoksa dağıtabilirlerdi paket şeklinde:KK70:

Ay ama 2 kilo net olcak galiba 1 haftada :KK70: dün hamburger menü yedim yaa 700 gr farkeder mi insafsız kaderr :KK70: :KK70:
Farkeder maalesef:KK70:
Afiyet olsun😘
Bizde dün akşam çocuklarla restorana gittik, oğlum küçük olduğu için yarım porsiyon iskender sipariş ettim, kendim hafif birşeyler yiyecektim ama dayanamayıp kendime de söyledim🤣🤣
Sefamız olsun boşver 🥰🤣

bugün bayağı yedim ben yarına +1 gelir kesin :KK70: salı sabahı pazartesiden 200 gr eksideydim ama yarın yola devam :KK60: sen napıorsun şekerimm
Bir güncük kaçamaktan +1 olmaz bee korkma tatlı kıs:KK68:
Ya sen ne çabuk kilo veriyorsun yaw:KK67: bir günde 200 gr çok iyi tebrik ederim, en kötü o 200 gr geri gelmiştir:KK70:

Bende ne yapayım bugün İzmir kumrusu yedim. İzmirli olmak bunu gerektirir:rolleyes:
Onun dışında iki tane N**** (Siyahi) attım ağzıma, başka kaçamak yok:KK70:

66 ya çıkmıştım 2 gün önce ama nasıl olduysa 64.8 olmuşum:cool:birazcık midem bulanıyor birkaç gündür ondan herhal pek yemedim.

Bir güncük kaçamaktan +1 olmaz bee korkma tatlı kıs:KK68:
Ya sen ne çabuk kilo veriyorsun yaw:KK67: bir günde 200 gr çok iyi tebrik ederim, en kötü o 200 gr geri gelmiştir:KK70:

Bende ne yapayım bugün İzmir kumrusu yedim. İzmirli olmak bunu gerektirir:rolleyes:
Onun dışında iki tane N**** (Siyahi) attım ağzıma, başka kaçamak yok:KK70:

66 ya çıkmıştım 2 gün önce ama nasıl olduysa 64.8 olmuşum:cool:birazcık midem bulanıyor birkaç gündür ondan herhal pek yemedim.
Canım spor da var ondan heralde :KK66:
Sağol kuşum sen de çok tatlısın 😍
Ama bir büyük pizza gömdüm içeceğiyle patatesi sosuyla :KK70:
Hamburgere 700 gr gelmişti hatırlıyor musun :KK70:
Afiyet olsun cnm 😍
Hangi günü baz alıyorsun fark için 🙂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X