Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaaa valla ya 🤣🤣🤣🤣 hele şu muayeneler beni benden alıyo ya vajinismus geçmişim olduğu için korkuyorum doktora da gitmeye adetlerim çok Düzensiz olmaya başladı
🤣
Hay Allah ya, git yinede canım. Adet düzensizliği sinir ediyor adamı ne zaman gelecek belli değil 🤣 benimde haftaya randevum var birşey olduğundan değil de her yıl olan genel kontrollerden.

Arkadaşım geldi kahve ile çikolata yedim Allah affetsin
🤣🤣
afiyet olsun 😘
Ha iyi o zaman sıkıntı yok, afiyet olsun kuzum😍😍
sağol aşkom 😍 şimdi naneli sakız çiğniyorum bişey yemiyim diye :KK70: dişimi de fırçaladım mı tamamdır ama geç yatıyorum geç fırçalayınca arada birkaç bişey götürebiliyorum erken fırçalasam daha iyi olcak:işsiz:
Sabah tartıldım 62.25tim şimdi 64 nasıl oluyo bu🙎🏼‍♀️🙎🏼‍♀️🙎🏼‍♀️🙎🏼‍♀️🙎🏼‍♀️
cnm yediğin içtiğin kıyafetin vs :KK66:

Kizlar ben bi ara canan karatay diye bir diyet yaptim. Bu benm bunyemi bozdu. O gunden sonra birakin diyet uapmayi oruc da tutamıyorum. Bazi zamanlar 3 saat ac kalinca fenalasiyorum.
Diyet uygulayamiyorum. Onlari hazirlifak zamanm yok. Olabilen seylerle diyat nasil yapabilirjm

afiyet olsun 😘

sağol aşkom 😍 şimdi naneli sakız çiğniyorum bişey yemiyim diye :KK70: dişimi de fırçaladım mı tamamdır ama geç yatıyorum geç fırçalayınca arada birkaç bişey götürebiliyorum erken fırçalasam daha iyi olcak:işsiz:

cnm yediğin içtiğin kıyafetin vs :KK66:
Off naneli sakızdan sonra diş fırçalamak cesaret ister🤣 ama iyi mide bulandırıyor 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X