Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
20211013_210605.jpg
1 kare ağırlığında çaklıtım,tohumlu krakerim ve telvesini de içtiğim,2 kaşık sütlü sade türk kahvem 😍

kızlar ben bu düzeni sevdim ya bu hafta böyle gidicem inşallah bozmazsam 😍 yarın 3 günülk menüyü atarım sonra 4 gün daha atıp 1 haftaya tamamlarım canıms 😘
aa ara öğünümü atayım size 🤗
Bekliyoruz😍 ben daha menü oluşturamadım, sonra bende atıcam😜

canlarım beniiiim :KK74: artık önyargılardan kurtulma vakti :KK66: zor olacak biraz tabi ama başarıcaz canlar 😍
şimdiii patlamış mısır evde ve zeytinyağındaysa kaçamaktan saymaya gerek yok, ekmek hakkı yerine geçiyor ama paketliyse yağı da farklı olduğu için kaçamaktan sayıyoruz yani günde bir kez kaçamak hakkı gibi düşünelim :KK66:ve yanında ayranla güzel ve doyurucu bir ara öğüne dönüştürebiliriz :KK66:
aynı zamanda da karbonhidratı gün içinde dengeliyoruz
örneğin bir kase patlamış mısır yedik akşam yemeğini ekmeksiz geçirebiliriz :KK66:
Yağsız ve tuzsuz kendim yapıyorum canım 🤣🤣🤣 ama çok seviyorum yemedim bugün 🤣 eşimin market var bugün yanındaydım 1 tane çikolata bile yemedim büyük başarı 🤣🤣🤣🤣🤣

aynennn kederlenmeye mi geldik yahuuu 😊 haydi eller havaya herkes sakin olsun ve çiklatını yesin kahveyle 😂 hatta özellikle kaçamaklarımızın resmini atabiliriz akşam başlayım ben :rolleyes:
Canım ben bu hafta kaçamak ve ödülümü kokoreç yiyerek vericem 🤣🤣🤣🤣🤣

öyle şartlama bebeğim beniim :KK60: ve lütfen yaz bir not defterine yediklerini :KK66: yavaştan bir düzen oturturuz :KK66:
[/QUOTE]
Tamam canım kalem kalem yazıyorum bundan sonra 🤣🤣🤣 hala sabahki çayımı içmeye devam ben 🤣🤣🤣🤣🤣

Yağsız ve tuzsuz kendim yapıyorum canım 🤣🤣🤣 ama çok seviyorum yemedim bugün 🤣 eşimin market var bugün yanındaydım 1 tane çikolata bile yemedim büyük başarı 🤣🤣🤣🤣🤣

aynennn kederlenmeye mi geldik yahuuu 😊 haydi eller havaya herkes sakin olsun ve çiklatını yesin kahveyle 😂 hatta özellikle kaçamaklarımızın resmini atabiliriz akşam başlayım ben :rolleyes:

öyle şartlama bebeğim beniim :KK60: ve lütfen yaz bir not defterine yediklerini :KK66: yavaştan bir düzen oturturuz :KK66:
Tamam canım kalem kalem yazıyorum bundan sonra 🤣🤣🤣 hala sabahki çayımı içmeye devam ben 🤣🤣🤣🤣🤣
[/QUOTE]
Yaa toplu olarak yazmayı beceremiyorum ben 🤣🤣🤣🤣 ne biçim olmuş 🤣🤣🤣🤣

Ben kahveyle çikolata değilde lokum yedim iki tane🙈
Bende mısırı çok severim bi tane de film açtık mı değmeyin keyfime🤣 ama yarın iş var maalesef, yapamam
:KK43:

Yaa toplu olarak yazmayı beceremiyorum ben 🤣🤣🤣🤣 ne biçim olmuş 🤣🤣🤣🤣

canım çok silmişsin aralarda 😂

Bi sonrakine fotosunu atarsın yorumlarız🤩
ay ciddi misinnn :rolleyes:

Ben kahveyle çikolata değilde lokum yedim iki tane🙈
Bende mısırı çok severim bi tane de film açtık mı değmeyin keyfime🤣 ama yarın iş var maalesef, yapamam
:KK43:
canım afiyet olsun 😘

ooo sağlıklı o zaman :) yanında ayran da içersen tokluk süren uzar cnm :KK66: ya da peynir olabilir domates salatalık ,garip geliyor ama işe yarar 😂
oooo 😋 soslu mu
kız geç oldu uyuyamıcan :KK70:

canım çok silmişsin aralarda 😂
Bilmiyorum artık naptım 🤣🤣🤣🤣🤣

ay ciddi misinnn :rolleyes:

canım afiyet olsun 😘

Teşekkür ederim 😘😘😘😘

ooo sağlıklı o zaman :) yanında ayran da içersen tokluk süren uzar cnm :KK66: ya da peynir olabilir domates salatalık ,garip geliyor ama işe yarar 😂
oooo 😋 soslu mu
kız geç oldu uyuyamıcan :KK70:
Su ile yiyorum genelde 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X