Ölçülerimizle Konuşalım

yrumek bacakları sıkılastırır ama bel ve göbek bölgesine etkisi o kadar fazla değil maalesef..

canim

1. spor yaparken ne yaparsan yap isinmayi unutma
2. sporu en az 20 dk yap ancak yakmaya basliyor
3. youtubede cok ii videolar var google yaz pilates yeni baslayanlar die cikiyor ve cokda zor degil

ilk gun bi her yerin agriyor 2. gun ara ver 3. gun 5. gun devm et canim

Tamam canım bekliyorum :)
Ben istediğim gelinliği yine giyicem ama içime sinmesi daha ayrı tabiki :) Tamamdr başlıyorum spora

pilatesi 2 yılır yapıyorum su ankı etkiisi muhteemm.kilomun cok alında gösteryorm ama 6-ile 12 ay arası cok ii oluyor..

Tamam canım bekliyorum :)
Ben istediğim gelinliği yine giyicem ama içime sinmesi daha ayrı tabiki :) Tamamdr başlıyorum spora

ah yavrumm iatesigin gelinligi denedin mii ??
ben aylarca bi gelinlik fotosuyla yattim kalktim bu olacak die fenalardaydimm
sonra zaman gelince bi denedim aa iatedigim gibi durmadi.
aunuda belirtimm aldigim.gelinlik ilk denedigim ve annemin "kizim bi giyde uatunde gelinlik goreyim "demesiyle hic aklimda olmayan bi modeli denemem ssklinde oldu.
yanii istedigin gelinligi dene evdeki hesap carsiya uymayabiliyor

Çok teşekkür ederim yaklaşık yirmi Dakikadir çalışıyorum, ve gerçekten çok yoruldum.bi gün yapıp bi gün yapmamam sorun olmuyor öyle mi bunu çok sevdim :)

Yaaa denemedim ve deneme imkanım yok cunku dıkılmısı yok resımden dıkılcek :S
Şanssızım ben kesın olmaz istediğim gibi

masallahh tatlim hayirlisi olsunn insallahhh

yarin eklerim listeye o zaman

Ben bacaklardada bi fayda göremedim işte ama tempolu değil benim yürüyüşüm o kadar çok geziyorum sadece

Allah Allah nasil fayfa gormedin kiz
hergun mu yuruyorsun kac dk yada saat ??

pilatesi 2 yılır yapıyorum su ankı etkiisi muhteemm.kilomun cok alında gösteryorm ama 6-ile 12 ay arası cok ii oluyor..

masallah tatlım

e hala ne diye buradasin be kuzumm

Çok teşekkür ederim yaklaşık yirmi Dakikadir çalışıyorum, ve gerçekten çok yoruldum.bi gün yapıp bi gün yapmamam sorun olmuyor öyle mi bunu çok sevdim :)

bazi programlari var 21 gunde yaglardannkurtulun vb o turlerde hergun yapabilirsin ama o tarz degilse 1 gun arayla yapabilirsin sorun olmaz zaten alistiktan sonra ariyamamsenibenin dedigi gibi yasam tarzi haline gelecek

Yaaa denemedim ve deneme imkanım yok cunku dıkılmısı yok resımden dıkılcek :S
Şanssızım ben kesın olmaz istediğim gibi

oyle deme kiz begendigin modele benzer mutlaka bisiler vardir

Ay İnşallah olur ya bak şimdi içime kurt düştü şubatta gidicem başlıcaz gelinliğe çokta konusamadk gercı ama ıyıce konusurm gttgmde model ustune bakalm bıdaha

Ay İnşallah olur ya bak şimdi içime kurt düştü şubatta gidicem başlıcaz gelinliğe çokta konusamadk gercı ama ıyıce konusurm gttgmde model ustune bakalm bıdaha

mutlaka gelinoiginle provalarda oturup kalk bak bakalim bel kisminda potluk falan oluyormu

mutlaka gelinoiginle provalarda oturup kalk bak bakalim bel kisminda potluk falan oluyormu
Potluk olmasın diye içine büstiyer diktirmeyi düşünüyorum canım gelinliğin balen mi dıyolar ona bişeyler oluyo ya içinde onlardan olsun kalıp gıbı dursun ıstyorum :) Gelincikler tpiğine cevırdım burayıda valla Kusura bakmayın :)

olur mu oyle sey tatlim aa
sadece ölçülerden bahsedecek halimiz yok ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…