Ölçülerimizle Konuşalım

bende bugun 30 gunluk squat programına basladım 5 kiloluk agırlıklarla bakalım o nasıl sıkılastırıcak :KK53: daşşşşş gibi olana kadar devam:KK45:

Michaeljillian egzersizimi yapip geldim :)

hayirli olsun bakalim umrim faydasini gorursun canim

O nasılmış :KK70: Spora ne kadarda uzagım ne kadar belli dimi :KK70:

kiz sorun degil kim herseyi biliyorduki onemli olan arastirip ogrenmek.
bak bi suru egzersiz programi var hemde bir suru ama herseyin basinda hareket geliyor
burda forum siteleri var onlara bakabilirsin arastirma firsatin varsa senin icin ii olur burdan ogrenemeyecegin hiccc bisi yokk

bende bugun 30 gunluk squat programına basladım 5 kiloluk agırlıklarla bakalım o nasıl sıkılastırıcak :KK53: daşşşşş gibi olana kadar devam:KK45:

bende sporuma ek sguat istiyorumm bakalimm

Kizlar gunaydinnn

Dunde dedigim gibi evdeyim.

Aylar once yazildigim ancak 4 aralikta acilan macfit isimli bi spor salonuna yazildim. 1 kere gidebildim is cikisi cunku inanilmaz kalabalikti grup dersi olan pilatese girmek mumkun degil kalabaliktan aletler desen aynii hal boyle olunca bi kere gittim o kadar.
bugun saat 11 de pilates var bakim ona gidicemm o kadar kalabalik olacakmii ??
evden salon yurume 45 dk tek vesayit direk yok yine yurume sart.
bende yuruyerek gidicem sporumu yapip durumuma gore yuruyerek gelicemm
bugun kendime byaa yuklenicemm

Hadi bakalim guzel bir gun bizi bekliyorrr

Sevgiyle kalin:KK68:

Selam kizlar

sansima pilates dersi iptal olmus

yurume kosu bandi bisiklet derken 2 saat spor yapip geldim simdi evimle ilgilenicem musait oldukca gelecegimm

Selam kizlar

sansima pilates dersi iptal olmus

yurume kosu bandi bisiklet derken 2 saat spor yapip geldim simdi evimle ilgilenicem musait oldukca gelecegimm
Yarasin canmm ben de spor salonuna gidicem ama ne dogru duzgun bi spor egitmeni var ne de bisey

Yarasin canmm ben de spor salonuna gidicem ama ne dogru duzgun bi spor egitmeni var ne de bisey

hic tavsiye etmiyorum canim
spor salonlarinda bi ders programi var grup dersleri icin sana uymayabiliyor
ben pilatea ve yuzme cok istiyorum yuzme karma genelde o yuzden yuzmeyi eledim pilates icinse suan bulundugum yerde var ama dedigim gibi saatlerim uymuyor
en iisi evdeee yada hangi sporu dusunuyorsan ona yonelik spor merkezi
orn. pilates icin sadece pilates yapan yerler var

hic tavsiye etmiyorum canim
spor salonlarinda bi ders programi var grup dersleri icin sana uymayabiliyor
ben pilatea ve yuzme cok istiyorum yuzme karma genelde o yuzden yuzmeyi eledim pilates icinse suan bulundugum yerde var ama dedigim gibi saatlerim uymuyor
en iisi evdeee yada hangi sporu dusunuyorsan ona yonelik spor merkezi
orn. pilates icin sadece pilates yapan yerler var
Var var da yerleri cok ters evim cok ters okul bi yandan falan o kosturmacayi gecn sene yaasadim artik evimde yaparm daha iyi

Var var da yerleri cok ters evim cok ters okul bi yandan falan o kosturmacayi gecn sene yaasadim artik evimde yaparm daha iyi

kesinlilkle canim evdede yapabilirsin
ama kendim adinada söylüyorum keske 1 ay bi pilates derslerine katilabilseydimm daha ii olabilirdii

Saat 10da basliycam tatlim yapmaya
:)
Dunden beri aci cekiyorum otururken dahi bacaklarimdan dolayi:KK61: ama pes etmiycem inadina yapicam

Bende azim olsa bugün mezura alcagmı unutmazdım :KK43: bildirim düşmese aklımdan tamamen çıktı spor ağlıcam valla bu saatte mi gelir insanın aklına ölçülerimden haberm yok ya :KK43::KK43:

X