Ölçülerimizle Konuşalım

İncelemek sıkılasmak çok istiyorum

Eklentiler

• PicsArt_1418753270713.jpg
    521,1 KB · Görüntüleme: 53
slm kızlar ne guzel konu ilerlemiş...oncesi ve sonraı fotoları cok guzel maasaallah...sizin sadece simit sorununuz var bacak falan iyi duruyor..

pilates hrika arkadasım cok etkisini göreceksin..ben haftanın 5 gunu yapıyorum.

Yarın ilk işim mezura almak! Evde mezura olmazmı ya kızlar ölçilerimi yarın göndericem size.. ama şöyle kabataslak anlatıyım.. bacaklarım orantısısz alt cok ınce ust cok kadın alta gore ve gevsek.. belde sorun yok can smıtlerımde ck degıl kılo almak ıcın cok ugrastım ben kılomdan memnunum zaten zayflamada skılasmak ıstıyorum ve goguslerı toparlamak.. kilo alıp verince içleri boş gibi şuan sadece sıkılasmaya ve toparlanmaya ıhtıyacım var.. yarın ölçülerimi yazıcam yinede..

pilates hrika arkadasım cok etkisini göreceksin..ben haftanın 5 gunu yapıyorum.
yapabiliyosanız gercekten tebrık ederım ben yapamadım tam anlamıyla konstantre olamadım belkıde cok hevesle aldım cd leri ama denedım olmuyo bıraktım azım yok bende sanırım

@nilersnben hikayemi anlatıyım size belki heveslendirir sizi3 yıl önce 78 kşlo idim dogum sonrası işte o gun bugundur kah diyet kah spor yaparak 54 kıloya indim..pilatesi 2 yıldır yapıyorum vee etkisi inanılmaz gören 49-50sın diyorben de cok zorlandım bırakmak istedim ama en batan aldım ebru sallı beyaz gazetede var videolar en kolaydan gidiyor.cdler zor acıkcaı.simdi ise hareketleri o kadar ezberlemişim ki hiç bakmadan aksam esşim ve cocugumun yanında yapıyorum ekstra bir zaman ayırmıyorum yani.spor olmaaydı diyet ile boyle iyi görünmek mumkun olmayacaktı..siz yeterkı isteyn.spor için mutlaka zamanınız olur..

E şimdi ben pilatesi yaparsam nescafeyidemi bırakcam ya pfff
nescafeeee..en sevdiğim seydi gunde 3 kupa içerdim tabi 3ü bir arada olanlar baktım kı hem selulıt yapıyor hem de bosa kurak cekmeme yok acıyor ben de sade içmeye basladım sekeriz ve kremasız...eger gercek tiryakı iseniz sadeyi daha cok sversiniz..

Doğru söylüyosun canım ama sıkılaşmak zaman isteyen bişey ağustosa kadar istediğim şekle gelemezsem diye sıkıntı yapıyorum ben kilo vermek istemiyorum çünkü.. Özellikle göğüs bölgeme takığım..

Göbek çevremde ki koca simitim için ne önerirsniz

tatlim yana dogru egilme hareketi simitlere cok ii geliyor soylee ;
dik ve hazir olda dur sonra yana dogru egil sag 250 sol 250 hergun yap
genel olarak sikilasmak icin yuzme ve pilates ve bilincli agirlik calismasi

bu arada isim nedir ??

goz zevkinizi bozarim hic hosyma gitmedi tatlim olur mu oyle sey
bizim fiziklerimiz yerinde olsaydi bulusma topigimiz burda olmazdi dimi hadi topla kendini hergun olmasada spor sarttt

tabiki mumkun tatlim
bu arada senide tanisakk ??

Eki Görüntüle 1338950 İncelemek sıkılasmak çok istiyorum

kiz cok da kotu degilsin simitlerin goze batiyor
gobegin icinde ebru sallinin karin kasi videolari var gobegide fena eritiyor ilk yaptiginda farkediyorsun zatenn

olur boyle seylerr hallederiz sekerim yeterki biz isteyelimm

yapabiliyosanız gercekten tebrık ederım ben yapamadım tam anlamıyla konstantre olamadım belkıde cok hevesle aldım cd leri ama denedım olmuyo bıraktım azım yok bende sanırım
bende bi hevesle aldim cdleri duzenli baslayamadim tek sen degilsinkii

hmmm çok acı içemiyorum öyle ama sigaranın yanında türk kahvesi yada nescafeyi arıyorum hepsini toptan bırakmam lazım benim sanırım

keske kısa zamanda istediğimiz hedefe ulasak bakın ben 2 sene ugrasıyorum pilatesle zorunluluk değil yasam tarzı artık ama inanın eger zayıfsanız istediğiniz gibi olursunuz inşAllah..

Canım 23 yaşındayım 8 ay sonra düğünüm var bu yüzden taktım işte sıkılaşmaya

Aslında çok yürüyüş yapıyorum ama tempolu değil sanırım bi faydasnı görmedim o yüzden.. Ölçülerimi yarın yazıcam size :)

Kızlar çok teşekkür ederim, şimdi bi kaç plates hareketi çalıştım. Gerçekten çok zor şimdi de yan çalışıp bırakiyim bugünlük :) plates yapan arkadaşım bana bir kaç plates hareketi önerirsen sevinirim :)

E şimdi ben pilatesi yaparsam nescafeyidemi bırakcam ya pfff

canim kahve icmek istiyorsan sade icebilirsinn yada sekersizz ne bilim filtre kahve falan

bravo tatlim ne guzell
pilatesin etkisini ne zaman gormeye basladinn

yaa canim gogus icin diklestirici ve o gögus bolgeyi calistiran bi hareket var ama nasil anlatilir bilmiyorumm
banada gelinlikcim söylemişti du netten bakim bulabilirsem yazarim buraya

hmmm çok acı içemiyorum öyle ama sigaranın yanında türk kahvesi yada nescafeyi arıyorum hepsini toptan bırakmam lazım benim sanırım

sade turk kahvesii ??

kalorisiz gayet ii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…