Ölçülerimizle Konuşalım

ben 55 kiloya bile zor geldim alamıyorum ogun atlasam anında veriyorum bide cevreden bazen kilo al zayıfsın gibi seyler duydugum icin almaya basladım

bazıları bozuk plak gibi he aynı seyleri tekrar edince insan etkileniyor suan icin iyi aslında 55 kiloya cıkmıs olmam bile mucize 10 senedir hep 50 kiloydum

tatlım önemli olan senin kendini hangi kiloda nasıl hissettiğin

çevrende seni kıskanan kişiler olabilir bunu bilemezsin bence gayet iisin

sen kendini ii hissediyorsa cevreyi takma

ben böyle iyiyim de geçç

tatlım önemli olan senin kendini hangi kiloda nasıl hissettiğin

çevrende seni kıskanan kişiler olabilir bunu bilemezsin bence gayet iisin

sen kendini ii hissediyorsa cevreyi takma

ben böyle iyiyim de geçç
dogru.. insanlar konusmak icin illa birsey buluyor cunku kiloda alsam yine bulurlar bişiler

dogru.. insanlar konusmak icin illa birsey buluyor cunku kiloda alsam yine bulurlar bişiler

o zamanda dicekler ki ' biz sana kilo al dedik sen abartmıssın ' o zamanda vereyim diye ugrasaksın

çünkü onlarıda kafana takacaksınn

dediğim gibi en iisi sen nasıl ii hissediyorsan

Kızlarrr

günlük sporlarınızı paylaşmayı unutmayın lütfen

kaç dk kaç adet ne bilim iste ne yaptıysanız yazın

Dökülünnnnnn

Kızlarrr

günlük sporlarınızı paylaşmayı unutmayın lütfen

kaç dk kaç adet ne bilim iste ne yaptıysanız yazın

Dökülünnnnnn

Ah bi yapabilsem totomu kaldırıp onca hevesle Ebru Şallı cdlerini aldım 1 kere yaptım yetişemiyorum ben ona perişan oldum yapcm derken ama yapmalıyım ağustosa kadar sıkılaşmalıyım

ben gunluk programımı yazıyım ozaman buraya..

squat 12 kez 3 set halinde sabah ve aksam yapıyorum

geriye tekme hareketi selulitlerden kurtulmanızada yardımcı oluyor 3 set halinde 15 kez yapıyorum

popo kaldırma hareketi sıkılasmak icin ideal bir hareket kalcanızı sıkarak kaldırmanız gerekiyor

bu hareketde bacak ve kalca sıkılastırmak icin ideal

karın hareketi olarakda bu iki egzersizi yapıyorum yarım mekik

daha baska egzersizlerde yapıyorum ne varsa deniyorum ama belli baslı yaptıklarım bunlar işede yarıyor denemenizi tavsiye ederim

İsinmak icin ne yapiyorsun canm ilk basta

Ah bi yapabilsem totomu kaldırıp onca hevesle Ebru Şallı cdlerini aldım 1 kere yaptım yetişemiyorum ben ona perişan oldum yapcm derken ama yapmalıyım ağustosa kadar sıkılaşmalıyım

Kıssslar beni de aranıza alın nolur

buyrun kizlar birlikte basaralimmm

tabiki aramiza katılabilirsinizzz

olculerinizi iletirseniz listwye eklim sizleri

harikasin tatlim

Göğüs 95
bel 79
göbek 97
kalça 100
basen 97
Bacak 57
Kol 30
kilo 62
boy 165

25 yaşındayım, öğretmenim. İki aylık evliyim kocaman bi göbeğim ve göbek çevremde simitm var foto çektim ama göz zevkinizi de bozmak istemiyorum, daha önce çok zayıftım bi kaç yıldır kilo aldım hiç egzersiz yapmadım bol bol yedim kilo alicam diye. Kilomdan rahatsız olmıycam 65 70 e de varsa ama şeklim canımı çok sıkıyor. Lütfen yardımcı olun

buyrun kizlar birlikte basaralimmm

tabiki aramiza katılabilirsinizzz

olculerinizi iletirseniz listwye eklim sizleri

harikasin tatlim

Başaralım valla başarmam lazım.. Öncelikle bişey sorucam size benim özellikle sıkılaşmam lazım çünkü kilo alıp vermekten çok gevsedi vucudum ki müsait zaten böyle bişeye.. Sıkılaşmanın yanında göğüs dolgunlaştrcak hareketler yapmak istiyorum ben bide.. Pilatesle bu mümükünmü bunu bilmiyorum..

Ask olsun neden goz zevkimiz bozulsun lutfen ekle ve burdan mezun olurken gururla bakalim oncesi sonrasi fotograflara :)
Canim mekik senin isini halleder gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…