Ölçülerimizle Konuşalım

Kızlar şehir dışında annemin yanındayım. 3 gündür spor yapmıyorum. 3 gün daha yapamam 1 hafta kadar ara vermiş olucam

3 aylık spor diyet yapmamın sonucu;
65 kg--> 55kg(son 1 aydır diyeti bırakıp yaşam tarzı değişikliği yaptım bu nedenle kilo vermeyip kilomu korudum sadece hem de ayın yarısında şehir dışında olup spor yapmamama rağmen :)))
bel 79cm --> 64cm
basen 106cm --> 94cm
üst bacak 56 cm --> 51cm incelmiş bulunmakta :)))))) gerisi diğer arkadaşlara

Merhabalar! Ben, babamın sağlık sorunları sebebiyle geçen hafta foruma giremedim, hem zaten spora da bir süre ara vermiştim, vaktim olmadı pek, şimdi aklıma geldi yazayım ölçüleri.
Göğüs - 87
Bel - 60
Göbek - 66
Kalça - 87
Basen - 87,5
Bacak (en üstten) - 47
Bacak (dizin üstünden) - 35
Kol - 24
Kilo veremedim, aynı kaldım, 46,6 şu an.
Bugün itibariyle spora, diyete, kaldığım yerden devam. =)

geçmiş olsun aleksandracım. bacaklarının ölçüsü süpermiş zaten

Ölçülerimde ıkışer cm her bölgeden incelme var ölçtüğümde şu an hatırlayamıyorum ama ıkışer cm inceldim

Kızlar Selammmm

Nerde o ilk topiği açtığımızda listeye gelmek isteyen kızlarrr.

Geçen hafta yarı yarıya azaldık şimdi hiç biriniz yoksunuz.

Kızlar bugün ölçü günüydü. YArına kadar yazan olursa listeye ekleyelim

Olmazsa topiği sonlandırıyorum (sadece kendm devam edeceğim )
bnnu
tbsl
burcugncy
aleksandra
slimsigara
camamber
arımayambenim
maarja
sennr
turkuazbebek
edasg

Ben kps den dolayi ara versim demiştim ama , sadece yediklerime dikkat ediyorum
58.5 kiloyum
Bel :67
Göbek: 80
Diğerleri aynı

4.07.2014 itibariyle ben de yazıyım bari :) , kısa boyluyum ve kemiklerim çok kuvvetsizdir ince yapılıyım aslında zayıf sayılırım ama düzenli spor yapmadığım için ve eskiden kilolu olduğum için sıkı değilim ve göbekliyim. 4gündür düzenli yapıp düzenli besleniyorum 15günlük bi yenilenme hedefim var bakalım :)

kalça:90
bel:68
basen:92
göğüs:85 (küçülmesinden çok korkuyorum )
kol: 30 (sarkmalar var ama ne kadar zayıflasam da gitmiyor )
iç bacak:53sağ 56sol (bıngılbıngıl )
altbacak:35sağ 36sol (incelmesini istiyorum)
dizüstü: 37-37 (burda da orantısız bi kalınlık var ama yapısal sanırım)
veee göbek:83 (en şiş kısımdan ölçtüm,en büyük problemim bu şimdi)

benden şimdilik bu kadar değişim sonrası görüşmek üzere

Son düzenleme:
Merhaba kızlar. Ben bu ara sporu baya ihmal ettim. Önce şehir dışındaydım derken ramazan geldi yapamadım. Son 1 haftadır günde 50 dk kadar hafif tempoda yürüyüş ve 11 dk lık bi kalça egzersizi var onu yapıyorum. Oruç tuttuğum için fazlaca yorulup terlememeye çalışıyorum. Bugün ölçülerimi aldım onları paylaşayım
Göğüs: 94
Bel: 70
Göbek: 80
Kalça: 96
Bacak üst : 55
Bacak alt: 36.5
Kol: 26.5

Tabi bu ölçümleri iftara yakın yaptım iftardan sonra göbek ölçüsü baya bi değişir eminim

Kimseler yok

57.9 kiloyum

Göğüs: 89(ben sütyensiz ölçüyorum siz nasil ölçüyorsunuz kızlar ???? )
Bel :66,5
Göbek: 79
Kalça: 91
Basen :94
Kol :25
Bacak :38
Iç bacak :54

Ben üç kilo verdim ama ölçülerimi bilmiyorum yarın ölçer yazarım.sadece gereksiz hiç bir şey yemedim ve egzersiz yaptım

Merhaba Kızlaaaar ben 8 9 ayda 17 kilo verdim 75den 58 kiloya düştüm ve 3 kilobdaha verip 55 olmak hedefim kalori sayarak ve 6dan sonra hiç bi şey yemeyerek verdim kilolarımı ve düzensiz de olsa spor yaptm ama baktım ki istediğim kiloya ulaşıyorum ama istediğim vucutda değilim ve 1 aydr spor yapmıyordum 3 gün önce 21 günde yağlarınızdan kurtulun dvdsine başladım bugün ölçülrimi aldım umarım 21 gün sonunda güzel bi sıkılaşma olur
ÖLÇÜLERİM:
Kalça: 93
Basen: 90
Göbek: 85
Bel: 71
Kol: 25
Göğüs: 91
İç bacak: 55
Alt bacak baldır: 33

Bu arada 20 yaşındaym boyum 165 kilo 58

Kizlar Selamm

Cenaze nedeniyle bi sure ara vermek zorunda kaldim. Ben yarin itibari ilr devam edecegim. Daha oncede soyledigim gibi kimse olmasada ben kendim motivasyon amacli burada 2 haftada 1 paylasiyor olacagim. Yarin olculerimle konusmaya baslayacagim.

Katilmak isteyen yazabilir

Herkese Sevgiler

Ölçülerimi aldım ancak not aldığım defterimi sürekli evde unutuyorum yahu ptesi başlarım artıkk

selamlar 11 eylül 2014 itibariyle aç karnına regl öncesi ölçülerimi update ediyim motivasyon olsun :) bu sürede 10gün kadar tatile gittim ve içtiklerime yediklerime pek dikkat etmedim.sporu da bıraktım orada sadece yüzme. sonrasında eve dönünce yine spora devam jillianla yolları ayırdık p90x3 yapıyorum çok düzenli değilim ama aralara canımın istediğine göre başka programlar serpiştiriyorum. kilomda 2ayda bir değişiklik olmadı. hatta tartı üzerinde almışım bile. maalesef göbek karın bölgemde de istediğim sonuçlara ulaşmak için çok uzun bir yolum var inşallah devam edebilirim. başladığım güne göre kendimi daha dinç ve daha kuvvetli hissediyorum

kalça: 88(-2)
bel:66(-2)
basen:88(-4)
göğüs:83 (-2)
kol: 27,5 &27,5 (-5)
iç bacak:52 sağ 53sol (-4)
altbacak:34sağ 33sol (-4)
dizüstü: 34-34 (-6)
veee göbek:80 (-3)

bi yerde yanlış bi hesaplamamı yaptım diye baktım ama hayııır doğruu!! (bi de siz kontrol edin heyecandan saçmalamamışımdır umarım ) 32 cm incelmişim ve kilomda kayıp yok. buradan da kas kaybetmediğim konusunda kendimi ikna edebilirim sanırım önceden ölçü almasaydım inanamazdım çünkü tartıda arttım ve aynada da öyle çoook bi değişiklik farkedemedim gibi. tek sıkıntım göbek şimdi yoğun olarak abs ağırlık programlara ve kol programlarına başlıcam herkese kolay gelsin

Merhaba tebrik ederim öncelikle 32 cm çok iyi , gördüğüm kadariyla sadece bel çevresinde incelmeye ihtiyaciniz var , türk kadinlarinin genel özelliği bu :)

Arkadaşlar bende pazartesiden itibaren ölçülerimi alıp size katılmak istiyorum. Kendime bir program hazırladım. youtube da 8 dk göbek eritme hareketlerini, yüzme bide merdiven inip çıkma hareketleri yapacağım. bakalım işe yarayacakmı. aslında 68 kilodan tam istediğim kiloya düştüm. şu an 59 kiloyum ama hiçbir sıkılık yok. umarım bende sıklaşmayı başarabilirim :)

Merhaba tebrik ederim öncelikle 32 cm çok iyi , gördüğüm kadariyla sadece bel çevresinde incelmeye ihtiyaciniz var , türk kadinlarinin genel özelliği bu :)

ah evet ailemdeki herkes ince yapılı ve 9aylık hamile göbeğine sahip incelebildiğim kadar artık :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…