Ölçülerimizle Konuşalım

Ben ramazandan sonra takip edemedim ama gelişme kaydettim.
Kilo:54.3
Göğüs:83
Bel:64
Göbek:77
Kalça:88
Bacak(iç):50bacak(dizüstü):36
Görenler 49duruyorsun. Diyorlar ama bilemedim
1aydirsporda yapamama rağmen durum boyle çok sukur

Kızlar Selamm

Ben devam edicem devam edicem dedim bir türlü ölçülerimle buraya gelemedim malesef

Hep bir aksilik çıktı kısmetse artık burada konuşmak istiyorum

Pazar günü yarım saatlik oryantele başladım benim bacak ve basen problemim var

Kilo olarakda dikkat etmeye calısıyorum tabiki

Sizlerde durum nedir ?

tatım tebrik ederimmm ne güzel incelmişsin. Bravoo eğer halen hedefine ulaşamadıysan buyur paylaşa paylaşa birlikte incelelim bende bayaaa ara verdim çückü

hala aynı düşüncedeysen gel başlayalım sekerim

ah evet ailemdeki herkes ince yapılı ve 9aylık hamile göbeğine sahip incelebildiğim kadar artık :)

Daha önceki ölçülerne bakamadım tatlım ama ölçülerin güzel duruyor varmı hala hedefin ?

Buraya kmse ugramaz olmus ama yine yazayim

Kilo:54
Boy:158
Gogus:83
Bel:60,5
Gobek:73
Kalca:87
Basen:88
İc bacak:49.5

Bacak:46
Ve sporun etkisi muhtesem arkadaslar bir cok kisiden daha az vuct olculerim ve cogu da 45-49kilo araliginda..spor candir:)

hangi sporla sıkılaştın hayrına bi el atıver benim de aslında S bedenim ama fit sayılmam

Slm Kızlar benimde kilo problemim var ayrıca acilen sıkılaşmam gerekiyor. özellikle üst bacak ve basen bölgem oldukça kalın sizin yorumlarınızı okuduktan sonra hemen platese başlamaya karar verdim. Şuan işyerindeyim eve geçine hemen ölçülerimi yazacam. inşallah bende zayıflayabilirim.

tmmbeklıyoruz kilonu da yazmayı unutma...

Kızlar Selammm

Konuyu açalı çok olmuştu

İlk zamanlar oldukça güzel ilgi vardı ancak sonraki haftalarda bildirimler azaldığından bitirmek zorunda kaldık

Uzun zamandır bu topiğe girmiyordum dolayısıyla sizleri görmedim

Dilerseniz katılmak isteyen varsa bizler kendi aramızda devam edebiliriz

Ne dersiniz ???

hangi sporla sıkılaştın hayrına bi el atıver benim de aslında S bedenim ama fit sayılmam

:)) 1,5 senedir ebru sallı pilates ve leslie sansone 3 fast miles yapıyorum...

basenlerini incelten varsa allah rızası için yazsın nasıl becerdiğini

Bayanlar merhaba
Katilabilir miyim?

Ben de diyorum neden cevap verilmedi
E siz devam ediyor musunuz burda olanlar

Ben devam etmekten yanayim:)

Kimseden cevap yok sanki:)

herkes ayni anda giremeyebiliyor canim o nedenle beklemek gerekebiliyor
buraya aralim ayinda yazan kisilerin mesajlarindan alinti yaptım girerlersd gorurler katilmak isteyen gelir olmadi ikimiz devam ederiz

herkes ayni anda giremeyebiliyor canim o nedenle beklemek gerekebiliyor
buraya aralim ayinda yazan kisilerin mesajlarindan alinti yaptım girerlersd gorurler katilmak isteyen gelir olmadi ikimiz devam ederiz
Oluur bana uyar canm ben her halukarda sabah olcup yazicam buraya :) cok cok kendimi takip ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…