Ölçülerimizle Konuşalım

o zaman tanisalim

adim zeynep evliyim.ve egitmenim.
suan 59 ve 60 arasinda gidip gelen bi kilom var ( ptesi gramiyla yazarimm )
sormak istedigin bisi o. rsa cevaplayabilirim
Ben de ezgi
Bekarim ama sevdicegim var :)
61.5 kiloyum .. Ama tabiki basen sorunum var.. Zaten bi cuma zayiflama yarismasina uyeyim:) ama boyle bir ortami da kacirmak istemedim farkli olmus olculerle zayiflamak..
Peki olculerimizi paylastiktan sonra neler yapicaz

merhaba ezgii memnun oldum

hangi takimdasin ?

ben 5. takimdan mezun oldumm

olculerimizi yazip sorunlu bolgelerimize yuklenecegizz

bendede basen ve kalca bacakk

guzel kilo verdim ama yumusadu vücutt

merhaba ezgii memnun oldum

hangi takimdasin ?

ben 5. takimdan mezun oldumm

olculerimizi yazip sorunlu bolgelerimize yuklenecegizz

bendede basen ve kalca bacakk

guzel kilo verdim ama yumusadu vücutt
7.takimdayim ben de memnun olsum:) kacla baslayip kacla mezun oldun neler yaptin anlatir misin bira

Bel gobek olcusu nasil oluyor kizlar bel diye en yukardan olcu alip gobegide gobek deliginin ordan mi olcuyorsununz ben belim diye gobek deligi hizzasindan olcuyorum 63cm oluyor ozaman benim belim yok

7.takimdayim ben de memnun olsum:) kacla baslayip kacla mezun oldun neler yaptin anlatir misin bira
benim acelem olmadigi icin ozel bisi yapmadim canim saglikli beslendim
64.5 tim 57 yle mezun oldum.
mezun olduktan sonra bi cok sorunlar vs oldugundan dikkat edemedim tekrar 60i gordum ama fazlasina cikmadim cok sukur
senin nasil gidiyor kilon kac

Bel gobek olcusu nasil oluyor kizlar bel diye en yukardan olcu alip gobegide gobek deliginin ordan mi olcuyorsununz ben belim diye gobek deligi hizzasindan olcuyorum 63cm oluyor ozaman benim belim yok

Ahahaha bel gobegin ustundeki ince yer

tatlim gorsel aciklama sayfa 2 ile 5 arasinda olmasi lazim bel gobek deliginin ustunde ince oyuntulu yer gobek ise gobek deliginin cevresi

Ben de 64lu rakamlardaydim su an 61.5 im cok memnunum cuma yarismalarindan:) spor pek yapamiyorum her hafta gram gram veriyorum

Ben de 64lu rakamlardaydim su an 61.5 im cok memnunum cuma yarismalarindan:) spor pek yapamiyorum her hafta gram gram veriyorum

tatlim benim gibi kilo veriyorsun
ben 61.5 da kitlenmistim 1 ay gram veremedim resmen kilitlendim
isvec yaptim 6 gum kilidi actim sonra kendime geldim zaten ama spor yaomaya pek firsatim yoktu yani yapiyordum da duzenli degildi
hedef kiloma yaklasinca farkettimki sayisal olarak degil vucut olarak degisime ihtiyacim var o nedenle bu topigi açmıştım ama yolunda gitmeyen cok sey oldu o nedenle duzene sokamadim

Anladim canm benmde kilom cok degil 170boyum var ama cok yumusagim o yuzden..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…