nurovic diyet yolculuğu

Hiç denemedim sağlığım.el verirse denemek isterim ama gürültü olursa yapamam komsum sorunlu biri
Ben matın üstünde atlicam. Bugün bahçede atladım ama millet görür diye çok rahat edemedim. Aşağıda kv gil varya benim. Bı tık rahat olurum ama benim de kb sıkıntılı. Sese karşı alerjisi var adamın. Bide emekli hep evde artık o evde olmadığı zamanları kollucam.

İp atlamak egzersiz yapmaktan daha zevkli en azından diyerek buna evrildim.

Ben yapamayabilirim gürültü olursa diye mat da yok benim

Günaydın kızlar sabah dayanamadım bi tartılayım dedim ve 56.6 cıktı. Açıkcası verdiğimi dusunuyordum tartı günüme daha var ama sinirim bozuldu sabah sabah
Üzülmeyin belki şişlik ödem vs olabilir
Sıkılaşma var mı bazen tartı dan çok sıkılaşma önemli beden ölçümu yapıyor iseniz onu kontrol edin

Günaydın kızlar sabah dayanamadım bi tartılayım dedim ve 56.6 cıktı. Açıkcası verdiğimi dusunuyordum tartı günüme daha var ama sinirim bozuldu sabah sabah
Şişlik ödem olabilir bende günlerdir sabit çıkıyorum sitres yapma birden gider gitmessede napalım gelecek haftaya odaklanırız daha iyi eksiler görürüz inşallah

Kızlar bugün 4 buçuk saatlik uykuyla geziyorum benim gececi oğlan sağolsun sabahta kızımın mezuniyet töreni vardı 4.sınıf bitti 9 da kalktım aç karnına gittim geldim üstüne karın çalıştım kahvaltı hazırlayana kadar dayanamadım yulaf gevreği yedim koca kase spor yapıcam şimdi bakalım ne kadar verimli olacak bu halde
Siz napıyorsunuz bakalım

Gece ağrıdan uyuyamadım bende namazdan sonra 5 6 gibi yattım 9 da uyandım bir tuhafım yemek yapıyorum

Hadi bakalım o artık ortaokullu bir prenses.
Ben de oğlanın peşinde bı aşağı bı yukarı zamaan geçiriyorum. 1 temmuzda yaz okuluna vercem sipami. Ozaman adam gibi temizlik yapıp boyna yürüyüş yapıp durcam.

selam kızlar
dünkü menüm
öğle 12:00
mercimek çorbası
fırında sebze (patlıcan biber patates)
yoğurt

ara
şekersiz türk kahvesi
2 kayısı
15 adet kadar kiraz

akşam 17:00
ton balıklı yeşil salata

60 dk yürüyüş yapıldı

15 dk yağ yakıcı egzersizler yapıldı
2,5 lt su içildi

bugünkü menümüde paylaşayım çünkü günü kapattım.
akşama eşimle dışardayız ama peşin peşin dışarıda yemek yemeyeceğimi söyledim. hatta o parayla bana bi elbise alırsın bu akşam dedim tamam dedi

öğle 12:00
süzme peynir 1 dilim
3 siyah zeytin
6 çeri domates
yarım salatalık
1 dilim kepek ekmeği küçük,
ayran

ara
şekersiz türk kahvesi
2 adet bademli hurma

akşam 17:00
salatalık+ yoğurt+ keten tohumu+nane+pul biber karışımı

60 dk yürüyüş yapıldı
15 dk yağ yakıcı egzersizler ypıldı
1,5 su tamamladım yatana kadar 2-2,5 olur

bu hafta çok düzenli gittim inşallah güzel sonuç alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…