Niyet ettim doğum kilolarını vermeye 🤭

Evet bugün 3 günlük detoks programıma başlıyorum tarifi atacağım 2 seçenek var hangisini yapmak isterseniz yapabilirsiniz ben kabaklı olanı yapacağım kabaklı olan sadece havuç atmadım onun dışında bütün malzemeler evde vardı öğlen ve akşam ikişer kase en fazla yiyebilirsiniz zaten bir kase bile çok doyuruyor

Bu benim yaptığım 1 seçenek

Eklentiler

• 17252769722567049871675741952453.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 11
Bu da ikinci seçenek bunların birinden birini 3 gün boyunca sadece öğlen ve akşam yemekleri şeklinde yiyerek bir detoks yapacağım

Eklentiler

• IMG_20240902_143757.jpg
    141,3 KB · Görüntüleme: 12
Bu arada 40 dakika spor yaptım yarım saati joo ile 10 dakikasında kendim yaptım zaten sonra çocuk uyandığı için bırakmak zorunda kaldım biraz daha devam ederdim en azından bir saate tamamlardım Bir de bugün sabah kahvaltıda patates kızartması yedim 1 tatlı kaşığı kadar da çay yedim onun dışında 5 dilim falandı beyaz ekmek yedim bunlar bayağı bir mideme oturdu o yüzden detoks programına devam edeceğim sabah tartıldığımda 77.3 çıkmıştım su miktarına da dikkat etmiyorum bu aralar bakalım neler olacak

Eklentiler

• IMG20240902140441.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 13
Verirsin sen ha gayret ekmeği kes zaten kilon düşer

Günaydın bugün erken kalktım hastaneye gittim sadece su içtim birazdan kahvaltı yapacağım çok ekmek var tost yapacağım herhalde

Kesersem o kadar güzel olacak ki sırf ziyan olmasın ekmek eşim gelirken çok ekmek alıyor o yüzden beyaz ekmek yiyorum
Bende öyle yapıyordum bı süre sonra baktım olmuyor kendim hamur olmuşum o yüzden bıraktım evede onlara göre aldiriyorum

Bende öyle yapıyordum bı süre sonra baktım olmuyor kendim hamur olmuşum o yüzden bıraktım evede onlara göre aldiriyorum

Normalde ben de aldırmıyorum ama iş yerinden getiriyor orada bozulmasın bayatlamasın diye olan bana oluyor yani

Sabah kalktım milkshake içtim ama %20 sini . Sonra su içtim daha duruyorum aç ta değilim ama belki akşama salata yiyebilirim

Ben de şimdi detoks çorbamı yiyeceğim. Ama sabah post falan yediğim için bakalım düşme sağlayacak mı bilmiyorum

Kendime ödül olarak peynirli salata yaptım yedim ama yürüyüşe çıkarım akşam bugün 6200 adım atmışım

Kendime ödül olarak peynirli salata yaptım yedim ama yürüyüşe çıkarım akşam bugün 6200 adım atmışım

Afiyet olsun ben de kötü bir şey yaptım kaynana katmer getirmiş durum şeklinde içine de et koymuş dayanamadım yedim oğlumla beraber biraz da onunla beraber çıkıp yürüyüş yapacağım ben de

Günaydın bugün güne sadece su içerek başladım kahvaltıda 2 tane Wasa 2 tane yumurta da omlet çok az beyaz peynir 5 tane kadar zeytin bir tane domates ve 4 tane çiğ badem yedim bir de çay içtim.

Ara öğün olarak iki tane ara öğün yaptım biri ikide biri 4'te olmak üzere 2'deki ara yönünde yarım avuç kadar kuru üzüm 10 tane fındık bir de bir tane bitter çikolata 4'teki ara öğünde de bir tane Wasa üzerine bir tatlı kaşığı labne sürüp yedim akşam yemeğinde 2 saat sonra falan yapacağım onda da ton balıklı salata tarzı bir şey düşünüyorum hala tam olarak kafamda oturtturamadım ama şu an eski diyetisyenimin verdiği diyet listesini yapmaya çalışıyorum Bir hafta fire vermeden yapmaya çalışacağım bakalım kaç kilo vereceğim

Afiyet olsun bende sabah yemedim ama akşam yemeği olarak bı tabak mantı yedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…