Nisanda Bahar :)

Çokkkk şükürrr sayfanın sonuna gelebildimm..oku okuuuu bitmiyor herkese iyi gecelerrr aynı zamanda bunları sabah okuyacağınızdan günaydın da olsun kızlarr misafirimiz vardııı o yüzden hiç uğrayamadım kusura bakmayın.. bu da benim kalori hesabımmm..bugünn çokk az yedimm..sada doğrusu koşusturmadan yemeğe zmanım olmadı..iyi ki hala ayaktayımmm.. 1 saat fitness 1 saat havuz yaklaşık 40 dakika filanda yürümüşümdür
Bu arada eşleştirmeler süper olmuş cnm..ellerine sağlık...benim tatlı rakibim benim can suyum olacakkkkk yarın ayık kafayla devam ederimm..sadece raporu vermek için uykulu gözlerle yazıyorum...bayılmadan gidip yatayımmm..bir daha bu kadar az kalori almam

Eklentiler

• Adsızzz.png
    20,3 KB · Görüntüleme: 69
Günaydın,
Ben bugune hafif basladim. Kahvaltida ekmek yemedim öğlen yogurt la salatalık yerim diye düşünüyorum. Cunku ogleden sonra arkadaşım caya davet etti. Benimle birlikte birkaç arkadas da var yemezsem darilacagini biliyorum. Bugün orda serbest davranip akşamı da hafif geririm diyorum ne dersiniz ?

towerin canim su kalori hesabini nasil yapiyosun ben beceremedim bir turlu

pastalar börekler önüne gelince beni hatırla derim

Günaydınlarrr
Grip olmuş halde uyandım. Hemen bi greyfurt bir limon biraz Zencefil lı Kür hazırladım. Gözüm açıldı ve süper yağ yakıcı. Ne zamandır aklımdaydı grip sebep oldu. Peşinden üç hurma. Kahvaltı işi bitti. Zaten ağız Tadım yok...

Geçmiş olsun canim iyi yapmışsın şifa olsun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…