Nisanda Bahar :)

İl
İyi akşamlar hanımlar...

Maşallah dün açılmış topik 22 sayfa ilerlemiş oku oku bitmedi :)) şaka şaka bende hergün yazamasamda yine mücadele edeceğim zaman ayırmaya çalışacağım ..
Sabah 2 dilim ekmek yeşil çayla birlikte çok az kaşar peyniri okulda olduğum için ekmek arası :KK43:
sonra 2 elma birer saat ara ile.
öğlen 2 haşlanmış yumurta bikaç zeytin ve 2 dilim kızarmış ekmek
Bikaç saat aradan sonra 3 tane hurma ile beraber badem ve yeşil çay

akşam tavuk sote bir tabak ve yoğurt.

abooooo ne çok şey yemişim yahu :))))

şimdide yeşil çay elimde herkese iyi zayıflamalar huzurlu günler olsun selam ve dua ile...
Hoşgeldin canım ilk Sayfayı okudun mu? Aktif olabileceksen yarış katıl... Bu arada afiyet olsun canım..

Çok sevindim canım gelmiş geçmiş olsun inşallah süper ikili oldunuz :KK66:
Bu topikten zayıflamadan çıkan olmayacak Allah'ın izniyle
sagol nisandabaharim insallah zayiflayacaz canimcim cok tesekur ederim sana sayende tanistim sizlerle tam kafa dengi birilerini bulmak ne guzel birbirimize destek oluyoruz ve inanin burya yazacam diye yediklerime ayri bir ozen gosterir oldum:stop:

bu arada platesi soran arkadaslar ben gercekten cok faydasini goruyorum tavsiye ederim simdiye kadar o kadar etkili bir spor gormedim slim in6 in son 10 dksi biraz platese benziyor oda etkiliye benziyor daha denemedim ama firsat bulur bulmaz deneyecem bakalim hangisi daha etkilio_O
Ben de yarın başlıcam canım a 101 e set geliyormuş

sagol nisandabaharim insallah zayiflayacaz canimcim cok tesekur ederim sana sayende tanistim sizlerle tam kafa dengi birilerini bulmak ne guzel birbirimize destek oluyoruz ve inanin burya yazacam diye yediklerime ayri bir ozen gosterir oldum:stop:
Kendimizi kontrol ediyoruz ne güzel bende birşey kaçıracak olsam siz geliyorsunuz aklıma:)

Sahur:tulum peynirli yumurta
1 dilim k.ekmeği
1-2 kaşık lor peyniri
1 ceviz,2 hurma
2 zeytin
Yarım domates
Yeşil çay
İftar:kk77:palamut
Salata(tuzsuz)
1 kase tarhana çorbası
Ara öğünde:1 kupa sütlü kahve (şekersiz)
Bi avuç leblebi
Bi avuç kuru üzüm

Günün değerlendirmesi: 2 litre su, 70 mekik,10 dk pilates egzersizleri

merhaba arkadaslar :) bugun kı öglen menum peynırlı maydanozlu makarna. etli patates yemegı ama ben etlerını yemedım. bır de hastane de ek olarak tatlı vermıslerdı ondan da 2 çatalcık aldım. 2.5 lıtre su içtim. hastaneden eve geldıgımde cok acıkmıstım bir bardak bitki çayı yarım domatesle bikaç dılım peynır yedım ara öğün nıyetıne :) spor olarakta gün içerısınde acıl servıste dolanmama sayabılırım :)

• YULAFLI DIYET OMLET
    2 adet yumurta
    2 yemek kaşığı yulaf kepeği
    2 yemek kaşığı lor peyniri
    2 yemek kaşığı doğranmış maydanoz
    Yarım su bardağı süt
    1 çay kaşığı kekik
    1 çay kaşığı pul biber
    bütün malzemelerı karıstırıp 5-10 dk bekleyın.. daha sonra tavada kısık ateste kızarıncaya kadar pişirin daha sonra dger tarafınıda aynı sekılde pişirin. yulaf kepegı oldugu için tok tutuyo sabah kahvaltısına domates salatalıkla cok guzel oluyor :)
  • 1 yemek kaşığı lor peyniri: 9 kalori
    1 yemek kaşığı yulaf kepeği: 25 kalori
    1 tam yumurta: 77 kalori
    1 su bardağı tam yağlı süt: 128 kalori
    1 yemek kaşığı maydanoz: 3 kalori
  • ben bunu gunde iki defa olacak sekılde tuketıyordum. yarım yarım yıyorum. denemenızı tavsıye ederım. hafta sonu evde oldugumda yapacagımm inşallah :KK9::KK9:

bu arada platesi soran arkadaslar ben gercekten cok faydasini goruyorum tavsiye ederim simdiye kadar o kadar etkili bir spor gormedim slim in6 in son 10 dksi biraz platese benziyor oda etkiliye benziyor daha denemedim ama firsat bulur bulmaz deneyecem bakalim hangisi daha etkilio_O
Tesekkur ederim canim insallah etkisini bende gorurum

• YULAFLI DIYET OMLET
    2 adet yumurta
    2 yemek kaşığı yulaf kepeği
    2 yemek kaşığı lor peyniri
    2 yemek kaşığı doğranmış maydanoz
    Yarım su bardağı süt
    1 çay kaşığı kekik
    1 çay kaşığı pul biber
    bütün malzemelerı karıstırıp 5-10 dk bekleyın.. daha sonra tavada kısık ateste kızarıncaya kadar pişirin daha sonra dger tarafınıda aynı sekılde pişirin. yulaf kepegı oldugu için tok tutuyo sabah kahvaltısına domates salatalıkla cok guzel oluyor :)
  • 1 yemek kaşığı lor peyniri: 9 kalori
    1 yemek kaşığı yulaf kepeği: 25 kalori
    1 tam yumurta: 77 kalori
    1 su bardağı tam yağlı süt: 128 kalori
    1 yemek kaşığı maydanoz: 3 kalori
  • ben bunu gunde iki defa olacak sekılde tuketıyordum. yarım yarım yıyorum. denemenızı tavsıye ederım. hafta sonu evde oldugumda yapacagımm inşallah :KK9::KK9:
Güzelmiş en kısa zamanda denicem :)

X