Nisanda Bahar :)

gunaydın herkese :) sabah kahvaltım yarım domates bı kaç dılım beyaz peynır 3 adet zeytin ve cay ( tek sekerli) birde biraz ekmekle pekmez yedım tutamadım kendımı. 35 dk yürüyüş yaptım suyumuda hazırladım koydum gıdıp gelıp içiyorumm :) akşama tekrar görüşürüz inşallah :)

Bende plates setini aldim ve basladim 30 dk yaptim icinde bandida var ve en cok o isime yaradi fazlalık daha cok basende olunca yattigin yerde yap dur :)
Saol canım bende bu halde çıkmadım eşim alacak Akşama ancak gelir yani bende topsuz lastiksiz hareketleri yapıcam artık bu arada nereden yapıyorsun

gunaydın herkese :) sabah kahvaltım yarım domates bı kaç dılım beyaz peynır 3 adet zeytin ve cay ( tek sekerli) birde biraz ekmekle pekmez yedım tutamadım kendımı. 35 dk yürüyüş yaptım suyumuda hazırladım koydum gıdıp gelıp içiyorumm :) akşama tekrar görüşürüz inşallah :)
Afiyet olsun Cnm akşam toplu olarak menü yazıyoruz ben bugün kahvaltı yapamadım diye yazdım ama aslında toplu yazsak daha iyi hem grup arkadaşında rahat takip eder seni:)

o zaman ilk menü benden gelsinn :KK49:

Eklentiler

• 2.png
    2.png
    16,9 KB · Görüntüleme: 65
o zaman ilk menğ bendne gelsinn

ama ben börülce yemedimm..bizim yumurtalı acebeği bilen var mı ondan yedim :kk77: sitede bulamayacağımdan ona yakın bir şeyi arattım..ama benim yediğim salçalı, bildiğin normal yemek..tahminimce toplamda 600 kalori almışımdır bugün..akşam slim in 6 yapmaya çalışacam..bugün zaten 40 dakika yürüdüm yine dışardaydım çünkü.

Bu arada benim can suyummm ortalıkta yokk..hayırdır inşallahhhhh:eek:

ama ben börülce yemedimm..bizim yumurtalı acebeği bilen var mı ondan yedim :kk77: sitede bulamayacağımdan ona yakın bir şeyi arattım..ama benim yediğim salçalı, bildiğin normal yemek..tahminimce toplamda 600 kalori almışımdır bugün..akşam slim in 6 yapmaya çalışacam..bugün zaten 40 dakika yürüdüm yine dışardaydım çünkü.
kuzenimin 18 günde 5 kilo verdiğini duyunca iştahım gittii..akşam yemeğim daha yemeden kursağıma dizildi..bende akşam 16.30da ağzımın fermarını çektim..sadece yoğurt ve galeta yedimm..

Bu arada benim can suyummm ortalıkta yokk..hayırdır inşallahhhhh:eek:

Şimdi izninizle başka bir sıkıntımı paylaşmak istiyorumm..1 haftadır zerdeçal ve yoğurt yiyordum aç karnına..şu mahvolmuş cildimi düzeltmek içinnnnn..maleseffff hiç işe yaramıyorrrrrrr..:mad: Son kez sorucam Allah rızası için :oops:biri bana yardım etsinnn..ben yüzümdeki lekeleri ve kırmızılıkları nasıl geçirecem..denemediğim şey kalmadı...

Şimdi izninizle başka bir sıkıntımı paylaşmak istiyorumm..1 haftadır zerdeçal ve yoğurt yiyordum aç karnına..şu mahvolmuş cildimi düzeltmek içinnnnn..maleseffff hiç işe yaramıyorrrrrrr..:mad: Son kez sorucam Allah rızası için :oops:biri bana yardım etsinnn..ben yüzümdeki lekeleri ve kırmızılıkları nasıl geçirecem..denemediğim şey kalmadı...
bende bu yaşımda sivilce tedavisi görüyorum ve işe yaramıyor pco dan dolayı ağdaydı lazerdi maffoldum :KK43:

Ca
canım ben kantaron yağı sürdüm kılcal damar üzerine
Çok hafif bi iz kaldı belki işine yarar
Senin tam olarak sorunun hangi bölgede?

Selam kızlaaarrr...
sabah domates haşlanmış yumurta yarım dilim tahıl ekmeği.
Akşam tavuk şiş bir bardak ayran.
418 kalori yaptı.

İyi akşamlar hanımlar ;

sabah : domates , peynir(2 kibrit kutusu) , biber , 2 dilim ekmek
öğlen : çorba - makarna ve salata
akşam : salata

Kahvaltı:1Haşlanmış yumurta
1 dilim k.k.ekmeği
2 hurma,2 ceviz
Lor peyniri 2-3 kaşık
Bir ufak kase kadar tulum peyniri
Ara öğünde:bi avuç leblebi
Bi avuç kuru üzüm
1 tane kuru erik
2 ceviz
Öğle:2 yumurta,1 domates biberle melemen
Bi büyük boy ayran
2 dilim k.ekmeği
Ara öğünde: bi avuç leblebi
Bi avuç kuru üzüm
4 hurma
2 kuru kayısı
2 kuru erik
1 kupa sütlü kahve(şekersiz)
Akşam:2 tabak barbunyalı mısır çorbası
1 kase yoğurt
:KK62:Eveeet kızlar nasıl güzel kepaze ettim dimi kendimi ya iste böyle hayvan gibi yedim :KK51:
Şuan midem o kadar kötü ki (galiba midem küçüldü)doğrulamıyorum bile şuan

Ca

canım ben kantaron yağı sürdüm kılcal damar üzerine
Çok hafif bi iz kaldı belki işine yarar
Senin tam olarak sorunun hangi bölgede?

cnm alnım tertemizzz..onun dışında bütün yüzüm yanaklarımmm en çok dolu:cry: kantoron yağı da denedim...oda olmadı..sen nasıl kullandınn hala bende varrrr.senin kullandığın gibi kullanım belki yanlış bir şey yapmışsıımdır

bu arada çok geçmiş olsun cnmm..dikkat et kendine..:KK15:

X