Nisanda Bahar :)

Sabah
Kaşarlı omlet, 3 zeytin, 2 dilim k.ekmek, yesil cay

Ara
Sade turk kahvesi

Ogle yemeği
Bir tabak eristeli mercimek çorbası
2 parca tavuk Göğsü

Ara
Iki lokma ekmekle lor peyniri

Aksam yemegi
Bir tabak z.yagli kabak, 1dilim k.ekmegi, ayran

Bir bardak sut icmem lazım ara olarak çünkü metabolizmam böyle çalışıyor bende:KK43:

3 lt su tamam 3.5 ta olabilir. Bazen durduramiyorum kendimi
Iki fincan da bitki cayi icerim
Yarim saat spor yapıcam akşam karar verildi:)

yok canım ya 2 gündür kaçamak yaptım ondan bugün böyle takılıyorum ama akşam çikolata kaçamağı yapıcam sanırım .. sanırsınız aşeriyorum deli gibi çikolata yiyorum doyumsuzca :cry:

Yemee:KK20: sakin yeme yoksa yarın daha zor geçecek aksam gidince bitki caylari ic istersen tarcinli sut de ic ama çikolata olmaazzz

Nisandabaharim ben seninle eslestigime cok sevindim zaten seninle kilo alma hikâyemiz de cok benziyordu seni kendime benzetmistim:)

napmalıyım ki doktora gitmek istemiyorum ya üf :)

Kac gündür devam ediyor? Sabahlari 2 kuru kayısı ve ilik su ile gune başlamayı dene canim belki faydası olur. Sebze ağırlıkli beslenirsen kesin çözüm olur diye düşünüyorum ama uzamissa ve rahatsız ediyorsa dr a görüneceksin mecburen

bu arada birkac saat hastaneye gittim masallah okadar yazmisinizki yarim saattir oku oku bitmedi :KK48:
neyse hastanedende guzel haberler aldim cok sukur hipotroidim artik kontrol altinda artik zayiflamama engel kalmadi cok sukur:KK55::KK55: :KK76::KK76::KK76::KK76:
bugunki menum kahvalti biraz komik oldu aksam spagetti yapmistim sadece bir kasik yemistim canim yine istemisti ama yemeyecem dedim:stop: sabah kahvaltidada 3 kasik kadar spagetti yedim:KK48: bir avuc kadar zeytin ve 2 dilim ekmegin sadece kenar kisimlari ortasini ogluma yediriyorum :KK48:bugun cok yogun cekti ara ogun hic yapamadim :KK43:
oglen 200gr kadar sadece balik yedim
aksam sadece bir kase yogurt yedim canim baska bisey istemedi
2 bardak elma kuru ictim ve yaklasik 2bucuk 3 litre kadarda su ictim
ben tam bir su hastasiyim kizlar bazen gunde 4-5 litre su iciyordum taki doktorum cok su icmemin vitamin eksikligi yaptigini soyleyene kadar simdi kendimi frenliyorum:KK48:
neyse kizlar benim cenem dustu
birde 4bucuk km yurudum

bu arada platesi soran arkadaslar ben gercekten cok faydasini goruyorum tavsiye ederim simdiye kadar o kadar etkili bir spor gormedim slim in6 in son 10 dksi biraz platese benziyor oda etkiliye benziyor daha denemedim ama firsat bulur bulmaz deneyecem bakalim hangisi daha etkilio_O

bu arada birkac saat hastaneye gittim masallah okadar yazmisinizki yarim saattir oku oku bitmedi :KK48:
neyse hastanedende guzel haberler aldim cok sukur hipotroidim artik kontrol altinda artik zayiflamama engel kalmadi cok sukur:KK55::KK55: :KK76::KK76::KK76::KK76:
bugunki menum kahvalti biraz komik oldu aksam spagetti yapmistim sadece bir kasik yemistim canim yine istemisti ama yemeyecem dedim:stop: sabah kahvaltidada 3 kasik kadar spagetti yedim:KK48: bir avuc kadar zeytin ve 2 dilim ekmegin sadece kenar kisimlari ortasini ogluma yediriyorum :KK48:bugun cok yogun cekti ara ogun hic yapamadim :KK43:
oglen 200gr kadar sadece balik yedim
aksam sadece bir kase yogurt yedim canim baska bisey istemedi
2 bardak elma kuru ictim ve yaklasik 2bucuk 3 litre kadarda su ictim
ben tam bir su hastasiyim kizlar bazen gunde 4-5 litre su iciyordum taki doktorum cok su icmemin vitamin eksikligi yaptigini soyleyene kadar simdi kendimi frenliyorum:KK48:
neyse kizlar benim cenem dustu
Çok sevindim canım gelmiş geçmiş olsun inşallah süper ikili oldunuz :KK66:
Bu topikten zayıflamadan çıkan olmayacak Allah'ın izniyle

İyi akşamlar hanımlar...

Maşallah dün açılmış topik 22 sayfa ilerlemiş oku oku bitmedi :)) şaka şaka bende hergün yazamasamda yine mücadele edeceğim zaman ayırmaya çalışacağım ..
Sabah 2 dilim ekmek yeşil çayla birlikte çok az kaşar peyniri okulda olduğum için ekmek arası :KK43:
sonra 2 elma birer saat ara ile.
öğlen 2 haşlanmış yumurta bikaç zeytin ve 2 dilim kızarmış ekmek
Bikaç saat aradan sonra 3 tane hurma ile beraber badem ve yeşil çay

akşam tavuk sote bir tabak ve yoğurt.

abooooo ne çok şey yemişim yahu :))))

şimdide yeşil çay elimde herkese iyi zayıflamalar huzurlu günler olsun selam ve dua ile...

X