Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yarın bat günüm aslında, dün test yaptım kocaman bir negatif :) artık önümüzdeki aya.
Dur bakalim batin bi gelsin eger geciyosa yeni bi test ve kan o zaman. Bunyeden bunyeye degisiyor sonucta. Bata 10gun kala ogrenen de var battan 1hafta gecince ogrenende. Bat gelmeden umutsuzluk yok. Bata dek hayal de yok :)

kızlar ovulasyon testi kullanıyorsanız yarın bu kesin en koyu olur dediğiniz günü atlamayın sıkıştırın herüfleri

Mcz09 canım ne yaptın? Ne dedi doktor?
Değerim cumartesi 363 e düşmüştü. Bugünde 734 olmuş. Doktor dış gebelik olabilir dedi. Ultrasondan baktı rahimde kese yok yumurtalıklarımda göstermedi kendini.yarın bir daha gideceğiz artarsa bekleyeceğiz düşmüş olursada düşürülecek . İnşaallah dış gebelik değildir diye dua ediyorum. Düşmesine üzülmüyorum artık

canım 734 de daha görünmez zaten ultrasonda

canım dur bakalım hemen üzülme
hele 1000 leri geçsin o vakit görünür
Üzüldüğüm kadar üzüldüm zaten ama bu belirsizlik beni strese sokuyor kk da sadece bir bayan ( nnagihann ) da olmuş bu. Düşmeye başlamış ve yükselmiş. Şimdi oğlu kim bilir kaç yaşında. Mesaj attım cevap vermedi

belki seninki de yükselecek dur bakalım yarın haber ver mutlaka

Umarım dış gebelik değildir canım. Yakından takip edin hayırlısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…